چرا سایت وردپرس من رتبه بندی نمی شود؟, محتوا مارکتینگ


Why Is My WordPres Site Not Ranking 800x450, محتوا مارکتینگ

اگر می خواهید سایت شما در صدر موتورهای جستجو قرار گیرد، احتمالاً شروع به تحقیق در مورد بهترین شیوه های سئو کرده اید.

شاید همه چیزهایی را که باید در مورد سئو فنی بدانید تسلط داشته باشید، اما به نظر می رسد سایت وردپرس شما هنوز رتبه خوبی ندارد و می خواهید به ریشه مشکل بروید.

به عنوان محبوب ترین CMS در سراسر جهان، شکی نیست که بسیاری از نتایج برتر در موتورهای جستجو، وب سایت های وردپرسی هستند.

W3 Techs CMS Usage Chart 800x506, محتوا مارکتینگ
منبع تصویر: W3Techs.com

برای یافتن برخی از رایج ترین دلایل رتبه بندی نشدن سایت وردپرسی خود و نحوه حل آنها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

اطمینان حاصل کنید که سایت شما از دید موتورهای جستجو پنهان نیست

ممکن است برای برخی از کاربران تعجب آور باشد که تمام نصب های جدید وردپرس موتورهای جستجو را به طور پیش فرض مسدود می کنند.

را قابلیت مشاهده در موتورهای جستجو تنظیمات در وردپرس برای جلوگیری از کشف سایتی که به طور کامل ساخته نشده است توسط موتورهای جستجو وجود دارد. هنگامی که وردپرس شما برای عمومی شدن آماده شد، این تنظیم به راحتی غیرفعال می شود.

برای خاموش کردن این تنظیمات، وارد داشبورد وردپرس خود شوید. در منوی سمت چپ، مکان یابی کنید تنظیمات، سپس به پیمایش کنید خواندن.

در خواندن صفحه، به پایین بروید تا آن را پیدا کنید قابلیت مشاهده در موتورهای جستجو تنظیمات.

علامت را بردارید قابلیت مشاهده در موتورهای جستجو جعبه و حتما ذخیره تغییرات.

WordPress Search Engine Visibility Settings 800x296, محتوا مارکتینگ

کلمات کلیدی مناسب را برای هدف انتخاب کنید

تحقیق در مورد محتوایی که متناسب با صنعت شما باشد، همیشه باید اولین گام شما برای بازدید مجدد باشد، اگر سایت شما آنطور که می خواهید رتبه بندی نمی کند.

کلید واژه ها موتورها چگونه محتوای شما را پیدا می کنند و می دانند کجا آن را فهرست کنند. اطمینان از اینکه هدف شرکت خود را درک می کنید و کلمات کلیدی هدف به شما کمک می کند مرحله تحقیق کلمه کلیدی.

این امکان وجود دارد که کلمات کلیدی که برای هدف انتخاب می کنید توسط سایر شرکت های صنعت شما نیز استفاده شود. مطمئن شوید که تجزیه و تحلیل رقبا را در تحقیقات خود لحاظ کنید.

چندین ابزار رایگان و پولی برای انجام تجزیه و تحلیل رقبا وجود دارد که عبارتند از سمروش، Moz و اهرفس. با استفاده از ابزارهایی مانند این، می‌توانید ممیزی کامل محتوا را انجام دهید و ببینید رقبای شما ممکن است در چه موقعیت‌هایی برتر و ضعیف باشند.

در تجزیه و تحلیل شکاف کلمات کلیدی، می توانید کلمات کلیدی گم شده و به اشتراک گذاشته شده توسط شما و رقیبتان را مشاهده کنید. کلمات کلیدی اشتراکی فرصت هایی را برای بهینه سازی محتوای موجود شما فراهم می کند و کلمات کلیدی از دست رفته می توانند به شما در شناسایی موضوعات برای محتوای جدید کمک کنند.

مهم است که به خاطر داشته باشید که اضافه کردن یک کلمه کلیدی باعث بهبود رتبه شما نمی شود. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که شرکت شما از آن پیروی می کند بهترین شیوه های سئو برای محتوای کامل و مرتبط

درک کنید که گوگل چگونه سایت شما را با کنسول جستجو می بیند

ایجاد یک حساب کنسول جستجوی گوگل به صورت رایگان درک کنید که گوگل چگونه سایت شما را می خزند و سایت شما برای کدام کلمات کلیدی نمایش داده می شود.

اگر سایت شما ایندکس می شود، اما ترافیک کافی دریافت نمی کنید، ابزار URL Inspector و Google Core Web Vitals را بررسی کنید.

بازرس صفحه و URL

را بازرس URL ابزار بینش هایی را در مورد صفحات ایندکس شده به شما ارائه می دهد.

Google Search Console URL Inspector 800x370, محتوا مارکتینگ

در صورت وجود هرگونه خطا یا اخطار نشانه گذاری، بازرس به شما اطلاع خواهد داد. همچنین مشخص می کند که چرا این خطا رخ داده است.

کاربران همچنین می توانند بررسی کنند که آخرین بار صفحه آنها چه زمانی ایندکس شده و خزیده شده است.

Google Core Web Vitals

بهینه سازی سایت وردپرس همیشه بخش مهمی از استراتژی سئو سایت شما است.

با قدرت Google Core Web Vitals، می توانید اطلاعات دقیقی در مورد هر مشکلی که سرعت سایت شما را کند می کند، دریافت کنید.

هنگام ایجاد تغییرات در موضوع و افزونه های وب سایت خود، نتایج آزمایش های وب سایت خود را در نظر داشته باشید. هر گونه تغییری که در محتوای خود ایجاد کنید بر بهینه سازی سایت شما تأثیر می گذارد.

برای بیش از 20 سال، میزبانی InMotion به کاربران میزبانی وب و ابزار ممتاز داده است. سرعت وب سایت خود را با عملکرد بالای جدید InMotion بهینه کنید برنامه های مدیریت شده وردپرس.

با میزبانی از VPS کاملاً ایزوله، کاربران با منابع اختصاصی، نمایه‌های کش و قدرت Redis، سرعت میزبانی وردپرس 40 برابر سریع‌تر را تجربه خواهند کرد. با سروری که برای سرعت بخشیدن به وردپرس طراحی شده است امتیازات Core Web Vital را بهبود بخشید.

پلاگین ها و تم ها

پلاگین ها و تم ها نان و کره وردپرس هستند، اما تاثیر بسیار زیادی بر رتبه بندی سئو دارند که برخی از کاربران ممکن است فکر کنند.

از ابزار تست عملکرد استفاده کنید تا بفهمید چگونه بر عملکرد وب سایت شما تأثیر می گذارد.

راه حل های موضوعی

در حالی که هزاران تم برای انواع وب سایت ها ساخته شده اند، اما همه آنها برای موتورهای جستجو ایده آل نیستند.

آزمایش تأثیر تم بر روی Google Core Web Vitals تمرین خوبی است.

اگر موضوع مورد علاقه شما یک وب سایت دمو دارد، می توانید یک آزمایش ساده انجام دهید تا ببینید آیا بهینه شده است یا خیر.

آدرس سایت دمو را در آن کپی کنید PageSpeed ​​Insights گوگل برای بررسی عملکرد و آمادگی سئو آن.

Demo Site Page Insights 754x600, محتوا مارکتینگ

چیزی که باید به آن توجه داشت این است که وب سایت شما احتمالاً محتوای بسیار بیشتری نسبت به هر سایت دمو دارد. با این حال، خوب است قبل از اینکه آن را نصب کنید، مشخص کنید که آیا تم دارای پرچم قرمز است یا خیر.

همچنین ممکن است بخواهید هنگام به روز رسانی یا طراحی سایت خود به دنبال سازندگان صفحه باشید. این افزونه ها به شما کمک می کنند تا وب سایت خود را با استفاده از یک رابط بصری کشیدن و رها کردن بسازید.

به دلیل حجیم بودن، این ویرایشگرها می توانند امتیازات Web Core Vitals شما را کاهش دهند. استفاده از ویرایشگر بلوک بومی وردپرس، گوتنبرگ، می تواند به شما کمک کند سرعت خود را حفظ کنید و در عین حال زیبایی پوسته خود را حفظ کنید.

افزونه های وردپرس

افزونه های سئو یکی از اولین چیزهایی هستند که بسیاری از کاربران در وب سایت های وردپرسی خود نصب می کنند.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید مطمئن شوید که افزونه مورد نظر شما قبل از نصب آن را انجام می دهد:

  • متادیتا و تگ های گراف باز را سفارشی می کند.
  • از طرحواره یا داده های ساخت یافته پشتیبانی می کند.
  • تراکم کلمه کلیدی شما را امتیاز می دهد.
  • کیفیت محتوا، خوانایی و پیوند داخلی شما را درجه بندی می کند.

افزونه های پیشنهادی برای سئو هستند Yoast SEO، SEO All-In-One و رتبه ریاضی.

ما همچنین ابزارهای مورد بحث در بخش تحقیقات کلمات کلیدی و رقابتی را برای ابزارهای پیشرفته تر برای ردیابی SEO خود توصیه می کنیم.

افزونه های کش

افزونه‌های کش برخی از محبوب‌ترین افزونه‌هایی هستند که پس از نصب وردپرس اضافه می‌شوند.

افزونه‌های ذخیره‌سازی با ارائه نسخه‌ای که اخیراً از محتوای سایت ذخیره شده در اختیار کاربران قرار می‌دهند، به عملکرد کمک می‌کنند. این امر زمان انتظار برای اتصال به سرور را کوتاه می کند.

برخی از افزونه های کش ساده هستند و فقط بر جنبه ذخیره سازی تمرکز دارند. سایرین تنظیمات CDN، کوچک سازی فایل ها و موارد دیگر را خواهند داشت.

پلاگین های پیشنهادی برای کش هستند مجموع کش W3، WP Super Cache و WP-Optimize.

ما همچنین توصیه می کنیم چند افزونه را امتحان کنید تا بهترین افزونه را متناسب با نیاز خود بیابید. مطمئن شوید که هر بار فقط یک پلاگین را آزمایش می کنید، زیرا چندین پلاگین مشابه می تواند منجر به کاهش سرعت و مشکلات سازگاری شود.

افکار نهایی

اغلب، ساده ترین راه برای حل مسائل، بازگشت به اصول اولیه است. سئو تفاوتی ندارد.

اگر مطمئن شوید که سایت شما به درستی راه اندازی شده و با محتوای خوب غنی شده است، رتبه موتور جستجوی شما با گذشت زمان افزایش می یابد. مطمئن شوید که وب سایت شما برای هر کاری آماده است. با یک VPS فوق سریع، منابع اختصاصی، و ابزارهای طراحی و نگهداری ممتاز، InMotion Central نحوه استفاده شما از وردپرس را تغییر خواهد داد.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

Imh Logo All Colors Big140x140, محتوا مارکتینگ

به عنوان یک مکان عالی برای کار، با بیش از 30000 نظر مثبت مشتری، هر روز تلاش می کنیم تا مشتریان خود را خوشحال کنیم. ما یک شرکت فناوری متعلق به کارمندان هستیم که با تعهد به جامعه منبع باز و پرورش رهبری فکری فنی در صنعت میزبانی هدایت می‌شویم. با رویکرد ترکیبی فناوری، پشتیبانی از مشتریان متخصص و ابزارهای دیجیتالی با استفاده آسان، موفقیت و رشد ما ناشی از تمایل صادقانه ما برای کمک به موفقیت و رشد کسب و کارها است.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *