همانطور که از سوراخ خرگوش کاوش هوش مصنوعی جدید مایکروسافت بینگ با ChatGPT پایین می روم، مدام پاسخ های جالب تر و بیشتری پیدا می کنم. یکی از این نمونه ها زمانی است که من از بینگ چت سوالی می پرسم و خودش به عنوان یکی از پاسخ ها منبع می شود. بله، Bing Chat می‌تواند bing.com را به عنوان یک استناد برای پاسخ در نتایج جستجو فهرست کند.

بنابراین به یک معنا، هوش مصنوعی در سطحی به روزنامه نگاران تبدیل می شود.

این باید متوقف شود و اکنون با بینگ چت متوقف شود.

مثال ها. من نمونه‌ای را در توییتر پست کردم که نشان می‌داد چگونه یک سوال پرسیدم و سپس یکی از نقل‌قول‌ها bing.com بود، بنابراین روی آن کلیک کردم و من را به جستجوی Bing برد که به مقالاتی که قبلاً در نقل‌قول‌های دیگر ذکر کرده بود ارجاع داد. این تجربه جستجو دایره ای است و جستجوگران را به گونه ای به نتایج جستجو می فرستد که ممکن است جستجوگر را گیج کند.

در اینجا یک صفحه نمایش است که من از این در عمل ساخته ام:

اکنون، آن را برای یک پرس و جو دیگر تکرار کردم، جایی که bing.com نیز به عنوان یک استناد فهرست شده بود:

چت بینگ با استناد به جستجوی بینگ 800x296

اما در اینجا، Bing همچنین در جعبه پاسخ، جعبه اخبار جستجوی Bing را گنجانده است، که مفید است اما چرا کسی را به نتایج جستجوی بیشتر Bing پیوند می دهد؟

Bing Chat با استناد به Bing Search News Box 598x600

گلن گیب نیز دیروز نمونه هایی از این موضوع را مشاهده کرد، او گفت: “بینگ منجر به نتایج جستجوی Bing بیشتر می شود، در حالی که می تواند منجر به سایت های معتبر بهداشتی/پزشکی شود، عالی نیست.”

برخلاف دستورالعمل های گوگل گوگل همیشه گفته است که نباید ایندکس موتورهای جستجو داشته باشید و در نهایت صفحات نتایج جستجوی داخلی خود را رتبه بندی کنید. خطی در دستورالعمل‌های وب‌مستر گوگل (که اخیراً برای جستجوی ضروری اصلاح شده است) وجود داشت خواندن“از فایل robots.txt در وب سرور خود برای مدیریت بودجه خزیدن خود با جلوگیری از خزیدن فضاهای بی نهایت مانند صفحات نتیجه جستجو

من نمیدانم اگر دستورالعمل های وب مستر بینگ همچنین توصیه می کنیم به Bing اجازه ندهید صفحات نتایج جستجوی داخلی شما را فهرست بندی کند. من هنوز نتوانستم آن مورد ذکر شده را پیدا کنم. اما در هر صورت، به نظر می‌رسد که بینگ چت نباید جستجوی بینگ را برای پاسخ‌هایش منبع کند، به‌ویژه زمانی که آن نتایج جستجوی بینگ فقط به ناشران دیگری پیوند می‌خورد که می‌تواند در موقعیت‌های درون پاسخ‌های چت بینگ فهرست کند.

چرا ما اهمیت می دهیم. بله، چت هوش مصنوعی بینگ در مراحل ابتدایی خود است و می دانم که با گذشت زمان تغییر خواهد کرد. برای Bing مهم است که بازخورد ما را بشنود و Bing Chat را برای بهتر شدن تطبیق دهد. نه فقط برای بهبود جستجوگر (که به حق نگرانی شماره یک آنها است)، بلکه برای کل اکوسیستم.

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *