Paint.net به عنوان جایگزینی برای Microsoft Paint که بر روی چارچوب دات نت نوشته شده بود شروع شد و از آن زمان به یک ویرایشگر گرافیکی جامع و قدرتمند تبدیل شده است. اکنون، با نسخه 5.0 به فصل بعدی خود می رسد.

اولین نسخه آزمایشی آلفای Paint.NET 5.0 در حال حاضر در دسترس است، و با چندین پیشرفت و اضافات همراه است که برنامه را قدرتمندتر از قبل می کند. برخی از موارد اضافه شده عبارتند از حساسیت فشار، به شما کمک می کند تا در صورت داشتن تبلت یا دستگاه طراحی سازگار، سکته هایی با ظاهر طبیعی ترسیم کنید، و اکثر تنظیمات و جلوه های داخل برنامه اکنون با GPU شتاب داده می شوند و در نتیجه عملکرد بهبود یافته است.

سایر موارد اضافه شده شامل جلوه های جدید، تنظیمات جدید و جلوه های جدید از جمله افکت بوکه جدید است. البته، این اولین نسخه آلفا است، بنابراین احتمالاً با نزدیک شدن به مرحله پایدار به‌روزرسانی، شاهد اضافه شدن‌ها و بهبودهای جدید زیادی خواهیم بود. حتی این فهرست اولیه از تغییرات و بهبودها بسیار بزرگ است، بنابراین اگر مایل به امتحان کردن آن هستید، مطمئن شوید که کل پست اصلی را بخوانید.

اگر می خواهید این نسخه آلفا را تغییر دهید، مطمئن شوید که از ویندوز 10 یا 11 64 بیتی استفاده می کنید – نسخه 5.0 پشتیبانی از ویندوز 7 و ویندوز 8.1 و همچنین پشتیبانی از ویندوز 32 بیتی را به طور کامل حذف می کند.

منبع: Paint.net


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *