شرکت تحقیقات بازار IDC اخیراً ارزیابی خود را از فضای مدیریت محتوا در چندین گزارش تحقیقاتی منتشر کرده است و به ده‌ها فروشنده در صدها معیار نگاه می‌کند.

IDC با انعکاس ماهیت در حال تغییر فضا و تنوع زیاد فروشندگان و موارد استفاده، دسته CMS را به چندین زیر دسته تقسیم کرد – از جمله بازار در حال ظهور برای CMS هیبریدی بدون سر.

نقاط قوت تمام پشته VIP وردپرس ذکر شده است

در اولین گزارش (IDC MarketScape: Worldwide Full Stack Content Management Systems 2023 Vendor Assessment، سند #US50827723، ژوئن 2023)، IDC به بازار و فروشندگان نماینده برای Full Stack CMS نگاه کرد.

این یکی از رایج ترین راه های استقرار CMS و اغلب ساده ترین است. در اینجا وردپرس با اختلاف بزرگترین CMS در جهان است که 43٪ از وب را تامین می کند.

پس از بررسی دقیق و ارزیابی کامل، IDC MarketScape وردپرس VIP را یک رهبر معرفی کرد در این دسته

این گزارش خاطرنشان کرد: «وقتی به دنبال یک CMS منبع باز هستید که دارای اکوسیستم گسترده ای از افزونه های انجمن برای تیم فنی و یک ویرایشگر محتوای آسان برای استفاده برای تیم تجاری است، VIP وردپرس را در نظر بگیرید.» با شناسایی تجزیه و تحلیل محتوای یکپارچه وردپرس VIP، همچنین اضافه کرد: «WordPress VIP مجموعه گسترده ای از تجزیه و تحلیل محتوا، برچسب گذاری خودکار مبتنی بر هوش مصنوعی و طبقه بندی محتوا را ارائه می دهد.

شرکت مادر ما Automattic قبلاً به عنوان یک رهبر در IDC MarketScape: سیستم‌های مدیریت محتوا برای تجربیات دیجیتال متقاعدکننده، سند # US47412821، سپتامبر 2021 معرفی شده بود.

نقاط قوت هیبریدی وردپرس VIP بدون سر ذکر شد

در یک راه‌اندازی CMS هیبریدی بدون هد، سازمان‌ها از یک باطن قابل دسترسی با API بهره می‌برند و در عین حال گزینه استفاده از جلوی CMS یا جلویی بدون هد خود را حفظ می‌کنند.

در گزارشی جداگانه، وردپرس VIP به عنوان بازیکن اصلی معرفی شد در IDC MarketScape برای سیستم‌های مدیریت محتوای بدون سر ترکیبی 2023، ارزیابی فروشنده، سند #US50827823، ژوئن 2023.

علاوه بر برجسته کردن بسیاری از نقاط قوت ذکر شده در گزارش کامل پشته، The IDC MarketScape for Hybrid Headless خاطرنشان کرد: «WordPress VIP یکپارچگی را با GitHub ارائه می دهد. یک داشبورد برای وضعیت استقرار، سلامت برنامه، و گزارش وضعیت وب هوک؛ و یک ادغام Figma برای نگاشت به بلوک های محتوا.” این گزارش همچنین به مزایایی برای سازندگان محتوا در یک محیط بدون سر اشاره کرد و گفت: «ویرایشگر بلاک وردپرس VIP به تیم‌های متعدد اجازه می‌دهد محتوا ایجاد، ویرایش و منتشر کنند.»

وردپرس VIP در یک بازار در حال تغییر

بازار CMS به سرعت در حال تکامل است. وردپرس VIP بر این باور است که همه جا وردپرس، اکوسیستم باز، معماری انعطاف پذیر، سهولت استفاده، و جامعه توسعه گسترده آن، راه حل پیشرو CMS را در حال حاضر و در آینده ارائه می دهد، به خصوص زمانی که با بهترین امنیت، مقیاس پذیری و عملکرد وردپرس VIP همراه شود. .

ما خوشحالیم که IDC MarketScape VIP وردپرس را به عنوان یک رهبر و یک بازیکن اصلی در چندین گزارش شناسایی می کند. ما معتقدیم که منعکس کننده تجربه بسیاری از شرکت های بزرگ، سازمان های دولتی و شرکت های رسانه ای است که وب را با WordPress VIP اداره می کنند.

درباره WordPress VIP، پلتفرم محتوای درجه سازمانی که به تیم‌های محتوا کمک می‌کند تا سریع‌تر و هوشمندانه‌تر حرکت کنند تا رشد بیشتری داشته باشند، بیشتر بیاموزید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *