هنر و فیلم Mandalorian فصل 3


دیزنی و لوکاس‌فیلم آثار هنری و ویژگی‌های جدیدی را برای پخش فصل سوم The Mandalorian به طور انحصاری در دیزنی پلاس در اول مارس منتشر کردند.

دیزنی پلاس در حال به اشتراک گذاشتن هنر کلیدی جدید و ویژگی جدید برای فصل سوم The Mandalorian است. البته، The Mandalorian سریال لایو اکشن تحسین شده از Lucasfilm است که به طور انحصاری در دیزنی پلاس پخش می شود.

فصل جدیدی در راه است و شما می توانید از پشت صحنه نگاهی به آنچه در راه است داشته باشید.

هنر و فیلم Mandalorian فصل 3

اولین قسمت از فصل 3 جدید Mandalorian از اول مارس پخش خواهد شدخیابان، 2023، منحصراً در دیزنی پلاس. در زیر می‌توانید هنر فصل 3 تازه منتشر شده را مشاهده کنید:

علاوه بر هنر فصل جدید، دیزنی و لوکاس فیلم فیلم جدیدی را برای فصل سوم The Mandalorian منتشر می کنند. ویژگی جدید شامل نظرات Jon Favreau، Dave Filoni، Rick Famuyiwa و دیگران است در حالی که آنها هیجانات پیرامون نمایش را بررسی می کنند. به طور خاص، این ویدیو بیشتر در مورد شخصیت مورد علاقه طرفداران «گروگو» و چگونگی شهرت این شخصیت در سراسر جهان است. همچنین بررسی می کند که چگونه Grogu قلب بینندگان را در سراسر جهان به دست آورده است. این ویدئو شامل چندین صحنه از کنوانسیون های مختلف طرفداران است.

این ویدیو نگاهی هیجان‌انگیز به شخصیت‌های Mandalorian (به‌عنوان گروگو) است تا طرفداران دنیای جنگ ستارگان را برای فصل بعد جذب کند.

می‌توانید ویژگی جدید را در زیر با حسن نیت از صفحه رسمی جنگ ستارگان یوتیوب مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch?v=4bpk2k1ug3M

برای فصل 3 Mandalorian، سفر شکارچی فضل تنها (پدرو پاسکال) به سفر او در جهان جنگ ستارگان ادامه می دهد. دین جارین با گروگو دوباره متحد می شود در حالی که جمهوری جدید در تلاش برای رهبری کهکشان از تاریخ تاریک قبلی خود است.

ماندالوریان با متحدان قدیمی خود راه می‌رود و با دشمنان جدیدی روبرو می‌شود که او و گروگو به سفر خود می‌روند.

در این سریال پدرو پاسکال، کیتی ساکهوف، کارل وترز، ایمی سداریس، امیلی سووالو، جانکارلو اسپوزیتو و دیگر بازیگران برجسته ایفای نقش می کنند. جان فاورو مجری برنامه/نویسنده و تهیه کننده اجرایی است.

Disney Plus را برای همه اکشن های جهان جنگ ستارگان دریافت کنید

اگر هنوز The Mandalorian را ندیده اید، جای نگرانی نیست. همچنان می‌توانید با مشترک شدن در Disney Plus در فصل‌های 1 و 2 پرخوری کنید. علاوه بر Mandalorian، می‌توانید تمام فیلم‌های جنگ ستارگان را تماشا کنید. علاوه بر این، به تمام سریال‌های جنگ ستارگان مانند Andor، Obi-Wan Kenobi، سریال‌های انیمیشنی مانند Bad Batch و غیره دسترسی خواهید داشت.

یا ممکن است بخواهید به بسته بسته دیزنی پلاس که شامل Hulu و ESPN است نگاه کنید. با یک اشتراک، به همه چیزهایی مانند جنگ ستارگان و کل دنیای سینمایی مارول (MCU)، فیلم‌ها و نمایش‌های دیزنی، نسخه‌های اصلی پیکسار و برنامه‌های نشنال جئوگرافیک دسترسی خواهید داشت.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *