فن آوری های HED

کیفیت صدای بلوتوث در چند سال اخیر بیشتر به لطف کدک های بی سیم با نرخ بیت بالا افزایش یافته است. اما همانطور که ممکن است بدانید، بلندگوهای با اندازه کامل اغلب صدا را از طریق Wi-Fi برای افزایش قابلیت اطمینان و کیفیت بدون افت پخش می کنند – چرا هیچ هدفونی پخش وای فای را ارائه نمی دهد؟

خوب، استارتاپی به نام HED Technologies این ایده را به تصویر می کشد. هدفون جدید آن که HED Unity نام دارد، از پخش وای فای “Full-Fidelity” تا فرکانس 24 بیتی 96 کیلوهرتز پشتیبانی می کند – برای واضح بودن، این وضوح و نرخ بیت بالاتر از صدای با کیفیت CD است.

کاربران HED Unity می‌توانند در هنگام راه‌اندازی، صدای با وضوح بالا را مستقیماً از Qobuz پخش کنند (به‌علاوه استریم Wi-Fi با اتلاف برای Spotify و Soundcloud). پشتیبانی از Apple Music تایید نشده است، اگرچه HED Technologies می گوید که Tidal پخش وای فای با وضوح بالا را برای این هدفون ارائه می دهد.

اما من بیشتر به قابلیت های پخش محلی HED Unity علاقه مند هستم. با استفاده از برنامه HED Unity، می‌توانید از طریق DLNA یا UPnP به یک سرور رسانه محلی متصل شوید و آن را پخش کنید. به علاوه، هدفون HED Unity دارای 16 گیگابایت حافظه داخلی است که فضای کافی برای حدود 150 آهنگ 24 بیتی 96 کیلوهرتز بدون اتلاف دارد (این واقعاً به طول آهنگ، ابرداده و غیره بستگی دارد).

و هنگامی که پخش جریانی Wi-Fi در دسترس نیست (یا توسط برنامه انتخابی شما پشتیبانی می شود)، هدفون HED Unity اتصال بلوتوث 5.3 را ارائه می دهد. به اندازه کافی عجیب، فقط از کدک های SBC و AAC پشتیبانی می کند. صدای aptX یا Snapdragon وجود ندارد.

از نظر کیفیت واقعی صدا، ما پاسخ فرکانسی 20 هرتز تا 22 کیلوهرتز (که برای هدفون انتظار می‌رود)، چندین میکروفون برای حذف نویز ANC و تماس تلفنی، سنسور حرکت 9 محوره برای برنامه‌های کاربردی صوتی فضایی و واقعیت افزوده را بررسی می‌کنیم. که تعداد بسیار کمی از آنها وجود دارد)، و حداکثر عمر باتری حدود هشت ساعت هنگام گوش دادن از طریق بلوتوث یا Wi-Fi.

در پایان باید به چند نکته اشاره کرد. اولاً، هدفون‌های HD Unity نمی‌توانند فرکانس‌های 40 کیلوهرتز را بازتولید کنند، بنابراین دارای تاییدیه صوتی Hi-Res نیستند (این گواهی خارج از دنیای حرفه‌ای صوتی بی‌معنی است، من فقط پایه‌های خود را پوشش می‌دهم). و در حالی که از دیدن پخش جریانی Wi-Fi در یک جفت هدفون خوشحالم، بهترین کیفیت صدا همیشه از سیمی هدفون

در حال حاضر، در اینجا ضربه زننده است. قیمت هدفون HED Unity 2199 دلار است. حتی اگر عمیقاً به این محصول علاقه مند هستید، پیشنهاد می کنم منتظر بررسی برخی از بررسی ها باشید.

هدفون وای فای بدون اتلاف HED Unity

HED Unity اولین مجموعه هدفون وای فای بدون اتلاف است. این یک محصول جالب است، اما گران نیز است، بنابراین منتظر انتشار نظرات باشید.

منبع: HED Technologies از طریق Music Connection

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *