بازی سیگیت

پس از راه اندازی نسخه محدود آن جنگ ستارگان درایوهای سخت، سیگیت با چیزی واقعاً چشمگیر بازگشته است – یک SSD شمشیر نوری روشن. این درایو M.2 آماده بازی دارای سه صفحه ظاهری قابل تعویض، به علاوه RGB قابل تنظیم است که به شما امکان می‌دهد سمت خود را از The Force نشان دهید.

SSD شمشیر نوری دارای حداکثر ظرفیت 2 ترابایت است و از PCIe 4.0 برای سرعت خواندن متوالی تا 7300 مگابایت در ثانیه استفاده می کند. این مشخصات، به علاوه امتیاز استقامت 2550 ترابایت و ضمانت پنج ساله، درایو شمشیر نوری Seagate را به گزینه ای جالب برای گیمرها و علاقه مندان تبدیل می کند.

البته، عملکرد نقطه فروش نیست. درایو شمشیر نوری سیگیت یک کالای قانع کننده است. همراه با نورپردازی قابل تنظیم، دارای سه صفحه قابل تعویض است – یکی برای لوک اسکای واکر، دیگری برای Obi-Wan و دیگری برای Darth Vader. (به هر حال، یک مادربرد با هدر آدرس پذیر 5 ولت برای کنترل LED مورد نیاز است.)

دیدن آن در عکس‌ها سخت است، اما این ورقه‌ها صاف نیستند. در عوض، آنها برجسته هستند. بخش شمشیر نوری بلند شده است و ظاهر «سه بعدی» جالبی را به SSD اضافه می کند. درایو شمشیر نوری همچنین دارای یک هیت سینک غیرفعال یکپارچه است، بنابراین نیازی نیست در هنگام انجام کارهای سخت نگران حرارتی باشید (هم هیت سینک و هم صفحات صفحه توسط EKWB ساخته شده اند).

با این حال، هیت سینک و صفحات قابل تعویض، این را به یک SSD ضخیم M.2 تبدیل کرده است. ما یک نمونه اولیه از سیگیت دریافت کردیم و متوجه شدیم که برای برخی از پیچ‌های M.2 بیش از حد درشت است، بنابراین در هنگام نصب مراقب باشید.

سیگیت Lightsaber Collection FireCuda PCIE Gen4 NVMe SSD امروز با قیمت 184.99 دلار (1 ترابایت) و 289.99 دلار (2 ترابایت) در دسترس است. زمانی که قابلیت های این محصول را به طور کامل آزمایش کردیم، بررسی آن را منتشر خواهیم کرد.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *