Writing effective headlines using AI


آیا می خواهید با استفاده از هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) تیترهای قدرتمند بنویسید؟

بسیاری از وبلاگ نویسان در حال حاضر استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی مانند ChatGPT را برای بهبود فرآیند تولید محتوای خود آغاز کرده اند. با این حال، برخی از مردم هنوز تعجب می کنند که چگونه از آن به طور ایمن در گردش کار خود استفاده کنند.

در این مقاله نحوه نوشتن عناوین قدرتمند با استفاده از هوش مصنوعی در وبلاگ وردپرس را توضیح خواهیم داد.

چرا نوشتن سرفصل های قدرتمند مهم است؟

آیا می دانستید که از هر 5 نفر 4 نفر حتی زمانی که وب سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر می شود، روی آن کلیک نمی کنند؟

کاربران معمولاً صفحات را به اندازه ای که آنها را اسکن می کنند، نمی خوانند. تنها چند ثانیه طول می‌کشد تا تصمیم بگیرند روی کدام نتیجه جستجو کلیک کنند.

به عنوان یک ناشر، وظیفه شما این است که اطمینان حاصل کنید که فهرست جستجوی شما برجسته تر نمایش داده می شود تا توجه کاربر را به خود جلب کند.

برای انجام این کار، می توانید پست وبلاگ خود را برای سئو بهینه کنید، از نشانه گذاری طرحواره استفاده کنید و سرفصل های بهتری بنویسید.

عنوان یا عنوان SEO یکی از برجسته‌ترین بخش‌های فهرست در نتایج جستجو است.

سرفصل ها در نتایج جستجو

نوشتن سرفصل‌های غیرقابل مقاومت، کاربران بیشتری را تشویق می‌کند تا روی وب‌سایت شما کلیک کنند، که بازدیدکنندگان، تبدیل‌ها و فروش بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

به علاوه، مزایای تیترهای قدرتمند فقط به نتایج جستجو محدود نمی شود. آنها همچنین کاربران را تشویق می کنند که صفحات بیشتری را هنگامی که در وبلاگ شما هستند مشاهده کنند و به آنها کمک می کنند تا محتوای شما را بیشتر کشف کنند.

این منجر به تجربه کاربری برتر و درآمد بیشتر برای کسب و کار شما می شود.

چه نوع سرفصل هایی بهتر کار می کنند؟

حال سوال بزرگ این است: چگونه می‌دانید کدام عناوین مؤثرتر هستند؟

خوشبختانه، بازاریابان چندین دهه است که تکنیک های تیتر نویسی را کامل کرده اند. حتی قبل از اینترنت، تیترها نقش مهمی در روزنامه ها، مجلات، تلویزیون، تبلیغات و غیره داشتند.

محبوب ترین تکنیک نوشتن عنوان، ارزش بازاریابی احساسی (EMV) است. توصیه می‌کند از سرفصل‌هایی استفاده کنید که باعث ایجاد واکنش احساسی در بین خوانندگان شما شود.

موارد دیگری که ممکن است لازم باشد در نظر بگیرید، طول عنوان و مفیدتر، مرتبط‌تر و قابل کشف‌تر کردن آن توسط موتورهای جستجو برای عبارات کلیدی مورد نظر شما است.

اکنون، ممکن است تعجب کنید که چگونه هنگام نوشتن سرفصل ها با همه این موارد برخورد کنید.

خبر خوب این است که در حال حاضر ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به شما در بهینه سازی تیترهای خود کمک کند. به عنوان مثال، می توانید از ابزار رایگان Headline Analyzer محتوامارکتینگ برای بهبود سرفصل های خود استفاده کنید.

با این حال، برای بهینه سازی و آزمایش آن ها همچنان نیاز به نوشتن سرفصل های مختلف دارید. اینجاست که هوش مصنوعی می تواند کمک کند.

هوش مصنوعی در تشخیص الگوها و بازتولید آنها عالی است. می توانید از هوش مصنوعی برای ارائه ایده های سرفصل استفاده کنید و سپس به صورت دستی آنها را ویرایش کنید تا قدرتمندتر شوند.

چگونه با استفاده از هوش مصنوعی تیترهای بهتری بنویسیم

راه های مختلفی برای ایجاد تیتر با استفاده از هوش مصنوعی وجود دارد.

ما در مورد دو ساده ترین راه صحبت خواهیم کرد و شما می توانید بهترین راه را انتخاب کنید.

هر دو روش از ChatGPT OpenAI استفاده خواهند کرد. در تست های ما، مفیدترین ایده های سرفصل را ارائه کرد.

توجه داشته باشید: ChatGPT و سایر برنامه‌های هوش مصنوعی محتوایی ایجاد نمی‌کنند که بتوان آن را بدون هیچ گونه ویرایش انسانی کپی و جایگذاری کرد. هنگامی که از ابزار هوش مصنوعی استفاده می کنید، باید نتایج را به طور کامل بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه اطلاعات صحیح هستند و پیام ها برای مخاطبان شما مناسب هستند.

روش 1: از All in One SEO برای ایجاد سرفصل های مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کنید

این روش برای اکثر کاربران توصیه می شود زیرا در داشبورد مدیریت وردپرس شما کار می کند.

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای نوشتن تیترهای بهتر با استفاده از هوش مصنوعی، استفاده از ChatGPT OpenAI است.

ChatGPT یک نرم افزار هوش مصنوعی مبتنی بر یادگیری ماشین است. با استفاده از زبان ساده در یک رابط چت باکس به سوالات کاربران پاسخ می دهد.

برای آموزش ChatGPT، باید سوال خود را به عنوان یک درخواست ChatGPT بیان کنید. شما باید یک درخواست بنویسید که بتواند با استفاده از محتوای شما و سایر معیارهایی که در بالا ذکر کردیم، تیتر ایجاد کند.

با این حال، این فرآیند به این معنی است که شما باید یک برگه مرورگر جداگانه باز کنید، محتوای خود را کپی و جایگذاری کنید و درخواست خود را بر اساس نتایج بهینه کنید.

اینجاست که All in One SEO برای وردپرس وارد می شود. این بهترین افزونه سئو وردپرس در بازار است که به شما امکان می دهد به راحتی از هوش مصنوعی برای ایجاد عناوین قدرتمند برای پست ها و صفحات خود استفاده کنید.

ابتدا باید افزونه All in One SEO for WordPress را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، به آموزش ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس مراجعه کنید.

پس از فعال‌سازی، از شما خواسته می‌شود که برای پیکربندی تنظیمات افزونه، جادوگر راه‌اندازی را دنبال کنید. فقط دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا تنظیمات را به پایان برسانید.

جادوگر راه اندازی AIOSEO

پس از آن، باید یک پست یا صفحه ای را ویرایش کنید که می خواهید یک عنوان جدید ایجاد کنید.

در صفحه ویرایش پست، به بخش تنظیمات AIOSEO بروید و روی نماد ربات در کنار قسمت «عنوان پست» کلیک کنید.

ایجاد سرفصل با استفاده از هوش مصنوعی

این یک پنجره بازشو نشان می دهد که در آن باید کلیدهای API را برای حساب OpenAI خود ارائه دهید.

توجه داشته باشید: برای استفاده از این ویژگی به نسخه پریمیوم ChatGPT نیاز دارید.

OpenAI را وصل کنید

با مراجعه به صفحه کلیدهای API در حساب خود می توانید کلیدهای API را در وب سایت OpenAI ایجاد کنید.

به سادگی یک کلید مخفی جدید ایجاد کنید و آن را کپی و در تنظیمات AIOSEO قرار دهید.

کلیدهای OpenAI API

پس از اتصال AIOSEO به OpenAI، گزینه ایجاد عناوین SEO را مشاهده خواهید کرد.

برای ادامه، به سادگی بر روی دکمه “ایجاد عنوان” کلیک کنید.

تولید عناوین

All in One SEO اکنون با استفاده از هوش مصنوعی، عناوین مناسب سئو را برای پست شما ایجاد می کند.

پنج عنوان پست را روی صفحه خواهید دید. همه آنها به طور خودکار از به روزترین بهترین شیوه ها برای نوشتن سرفصل های موثر استفاده می کنند.

AI سرفصل های ایجاد کرد

فقط روی دکمه “+” در کنار عنوانی که می خواهید استفاده کنید کلیک کنید. سپس در قسمت SEO Title در تنظیمات All in One SEO ظاهر می شود.

همچنین می توانید با کلیک بر روی نماد ربات در کنار گزینه “Meta Description” از هوش مصنوعی برای ایجاد توضیحات متا مناسب SEO استفاده کنید.

توضیحات مقاله را با استفاده از هوش مصنوعی ایجاد کنید

هنگامی که عنوانی را انتخاب کردید، می توانید از تحلیلگر سرفصل داخلی AIOSEO برای آزمایش و بهبود بیشتر تیتر خود استفاده کنید.

به سادگی بر روی دکمه “تحلیل کننده عنوان” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.

همه در یک آنالیز سرفصل سئو

به شما امتیازی را برای تیتر بر اساس بهترین شیوه های توصیه شده با نکات عملی برای بهبود امتیازتان نشان می دهد.

اساساً هر نمره ای بالاتر از 70 برای یک تیتر موثر و سئو پسند خوب در نظر گرفته می شود. برای جزئیات بیشتر، می توانید راهنمای ما در مورد نحوه استفاده از Headline Analyzer در وردپرس را ببینید.

روش 2: استفاده از ChatGPT AI برای نوشتن سرفصل های قدرتمند برای پست ها و صفحات وردپرس

این روش برای کاربرانی که نسخه پریمیوم ChatGPT را ندارند یا از All in One SEO استفاده نمی کنند توصیه می شود.

نقطه ضعف این روش این است که شما باید درخواست خود را طراحی کنید. همچنین باید محتوای پست خود را در ChatGPT کپی و جایگذاری کنید تا بتواند آن را تجزیه و تحلیل کند.

ابتدا باید به وب سایت ChatGPT OpenAI مراجعه کنید. می توانید برای امتحان ChatGPT برای یک حساب رایگان ثبت نام کنید یا برای ادامه وارد شوید.

ChatGPT را امتحان کنید

پس از ثبت نام، یک پنجره چت با یک فیلد متنی در پایین مشاهده خواهید کرد که می توانید دستورالعمل های خود را تایپ کنید.

سپس هوش مصنوعی با پاسخ به درخواست‌های شما به دستورالعمل‌های شما پاسخ می‌دهد.

سوال پرسیدن به ChatGPT

می‌توانید از ChatGPT بخواهید تا با تایپ یک درخواست در کادر، به شما کمک کند تا ایده‌های سرفصل محتوای خود را پیدا کنید.

به عنوان مثال، می توانید از دستور زیر برای ایجاد یک پست قدرتمند وردپرس یا عنوان صفحه استفاده کنید:

“من از شما می خواهم که به عنوان یک متخصص سئو و کپی رایتر عمل کنید. برای پست وبلاگ زیر حداقل 5 عنوان مناسب سئو و توضیحات متا را پیشنهاد دهید [Enter your blog post text here].
شما باید حداقل یک بار در هر عنوان و توضیحات از کلمه کلیدی تمرکز زیر استفاده کنید: [Enter your Focus Keyword Here]
از لحن متقاعد کننده و جذاب استفاده کنید. دقت کنید که هر عنوان بیش از 60 کاراکتر نباشد. اطمینان حاصل کنید که هر توضیح بیش از 160 کاراکتر نباشد.”

شما باید جایگزین کنید [Enter your blog post text here] با محتوای پست یا صفحه وبلاگ شما. شما هم باید تعویض کنید [Enter your Focus Keyword Here] با کلمه کلیدی تمرکزی که می خواهید برای پست وبلاگ خود استفاده کنید.

پس از آن، فقط “Enter” را فشار دهید و منتظر بمانید تا ChatGPT پاسخ دهد.

ChatGPT سرفصل ها و توضیحات ایجاد کرد

سپس می توانید هر یک از این سرفصل ها و توضیحات را برای استفاده به عنوان عنوان و توضیحات پست وبلاگ خود انتخاب کنید.

اگر از All in One SEO برای وردپرس استفاده نمی کنید، ممکن است بخواهید سرفصل های خود را از طریق ابزار رایگان Headline Analyzer محتوامارکتینگ اجرا کنید.

امتیاز آنالیز سرفصل

ابزار رایگان Headline Analyzer عناوین شما را بر اساس پارامترهای مختلف از جمله احساسات، تعداد کاراکترها و تعادل کلمات تست می‌کند. سپس می توانید از پیشنهادات آن برای قدرتمندتر و موثرتر کردن تیترهای خود استفاده کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه از هوش مصنوعی برای نوشتن سرفصل های قدرتمند استفاده کنید. همچنین ممکن است بخواهید آموزش ما را در مورد نحوه استفاده از هوش مصنوعی برای نوشتن محتوا در وردپرس ببینید یا از انتخاب های متخصص ما برای بهترین افزونه های هوش مصنوعی برای وردپرس دیدن کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *