آیا به دنبال راهی آسان برای مدیریت چندین سایت وردپرسی هستید؟

نظارت بر چندین وب سایت و به روز نگه داشتن آنها می تواند بسیار وقت گیر باشد.

خوشبختانه چندین ابزار مدیریت وردپرس وجود دارد که مدیریت چندین وب سایت وردپرس را از یک داشبورد بسیار آسان می کند. این به شما کمک می کند در زمان به روز نگه داشتن نصب و افزونه های وردپرس خود در زمان زیادی صرفه جویی کنید.

در این مقاله، ما برخی از بهترین ابزارها را به اشتراک خواهیم گذاشت تا به شما کمک کند به راحتی چندین سایت وردپرس را از یک داشبورد مانند یک حرفه ای مدیریت کنید.

چرا از ابزار مدیریت وردپرس برای نگهداری چندین سایت استفاده کنیم؟

ابزارهای مدیریت وردپرس مدیریت چندین وب سایت وردپرس را از یک داشبورد آسان می کند.

تو خواهی توانست:

  • به سرعت نرم افزار وردپرس را در تمام وب سایت های خود به روز کنید.
  • به روز رسانی تم ها و افزونه ها را در وب سایت های خود نظارت کنید و آنها را به راحتی نصب کنید.
  • به طور خودکار از سایت های وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و آنها را در مکانی خارج از سایت ذخیره کنید.
  • کاربران، نظرات و سایر گزینه های وردپرس را مدیریت کنید.

مدیریت سایت های خود با استفاده از ابزار مدیریت چند سایتی به شما کمک می کند تا بدون ورود به هر سایت به طور جداگانه، تمام سایت های خود را زیر نظر داشته باشید.

چه کاربر فردی، چه فریلنسر، وبلاگ نویس یا آژانس باشید، استفاده از یکی از این ابزارها می تواند به شما در صرفه جویی در وقت کمک کند و در عین حال مطمئن شوید که همه سایت های شما به درستی کار می کنند.

ارائه خدمات تعمیر و نگهداری وب سایت به مشاغل نیز یکی از ایده های محبوب کسب و کار آنلاین است. شما می توانید از این ابزارهای مدیریت سایت وردپرس برای کمک به رشد تجارت آزاد خود استفاده کنید.

همانطور که گفته شد، بیایید به بهترین ابزارها برای مدیریت آسان چندین سایت وردپرس از یک داشبورد نگاه کنیم.

1. InfiniteWP

InfiniteWP

InfiniteWP یک ابزار قدرتمند مدیریت سایت وردپرس است که برای آژانس ها، توسعه دهندگان و فریلنسرها بهینه شده است.

شما می توانید وب سایت های نامحدود را مدیریت کنید. با این حال، نسخه رایگان به مدیریت افزونه ها، تم ها و به روز رسانی های اصلی وردپرس محدود می شود. همچنین به شما امکان می‌دهد پشتیبان‌گیری از سایت را بر اساس درخواست ایجاد کنید، اما برای ذخیره آن‌ها در یک مکان ذخیره‌سازی راه دور به یک افزونه پولی نیاز دارید.

قدرت واقعی InfiniteWP با طرح پریمیوم آنها باز می شود، که شامل تمام ویژگی های پولی مانند استقرار آسان وب سایت، مرحله بندی وب سایت ها، مهاجرت، اسکن بدافزار، نظارت بر زمان، گزارش های مشتری، مدیریت نظرات، انتشار پست ها و صفحات، احراز هویت دو مرحله ای، جستجوگر لینک شکسته، و بیشتر.

آنها همچنین به شما اجازه می دهند پلاگین را با نام تجاری خود برچسب سفید بزنید تا مشتریان شما لوگوی شما را به جای InfiniteWP ببینند.

InfiniteWP یک برنامه SaaS نیست. در عوض، به شما امکان می دهد ابزار مدیریت وردپرس را مستقیماً در سایت خود نصب کنید. می توانید آن را از طریق یک افزونه نصب کننده، از طریق سی پنل نصب کنید یا به صورت دستی آن را در سرور خود آپلود کنید.

پس از راه اندازی، می توانید وب سایت هایی را که می خواهید مدیریت کنید اضافه کنید و سپس افزونه مشتری InfiniteWP را در آن وب سایت ها نصب کنید. این افزونه مشتری وب سایت های شما را به پنل مدیریت InfiniteWP متصل می کند. این به شما کنترل بی نهایت بر سایت هایی که مدیریت می کنید می دهد.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 147 دلار در سال برای 10 سایت شروع می شود.

2. iThemes Sync

همگام سازی iThemes

iThemes Sync یک ابزار مدیریت قدرتمند وردپرس از افرادی است که پشت پلاگین محبوب BackupBuddy هستند.

این به شما امکان می دهد به روز رسانی های وردپرس را از یک داشبورد واحد مدیریت کنید. همچنین می توانید تم ها و افزونه ها را از WordPress.org نصب کنید یا به صورت دستی آنها را آپلود کنید.

همچنین به شما امکان می دهد به نظارت بر زمان، گزارش های مشتری، مدیریت کاربر، امنیت و ادغام با ذخیره سازی ابری BackupBuddy، کنسول جستجوی گوگل و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

این دارای یک رابط کاربری آسان و بصری است که مدیریت سایت را آسان می کند.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 69 دلار در سال برای 5 سایت شروع می شود.

3. جت پک

جت پک WP

Jetpack یک مجموعه افزونه قدرتمند است که دارای چندین ویژگی مدیریت سایت وردپرس است. برای شروع استفاده از Jetpack به یک حساب WordPress.com نیاز دارید. (تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org را ببینید).

افزونه رایگان Jetpack به عنوان یک رابط بین وب سایت شما و سرورهای WordPress.com عمل می کند. شما از داشبورد WordPress.com برای مدیریت تمام سایت های وردپرس خود استفاده خواهید کرد.

با استفاده از نسخه رایگان، می توانید افزونه های وردپرس و به روز رسانی های اصلی را در تمام وب سایت های خود مدیریت کنید. همچنین دارای نظارت بر زمان خرابی و محافظت اولیه در برابر حملات brute force است.

با این حال، برای دریافت ویژگی های بیشتر، باید به برنامه های پولی آنها ارتقا دهید. برنامه‌هایی با ویژگی‌های مختلف، از جمله پشتیبان‌گیری خودکار با Jetpack، اسکن بدافزار، رفع‌های امنیتی، گزارش‌های فعالیت سایت و موارد دیگر وجود دارد.

قیمت گذاری: برنامه های پولی از 3.95 دلار در ماه شروع می شود (صورتحساب سالانه).

4. CMS Commander

فرمانده CMS

CMS Commander یک ابزار پولی مدیریت وب سایت وردپرس است. شما وب سایت های خود را از داشبورد CMS Commander مدیریت خواهید کرد. برای اتصال تمام وب سایت های خود، باید در هر سایت یک افزونه مشتری نصب کنید.

این شامل به‌روزرسانی‌های 1 کلیکی، مدیریت پشتیبان‌گیری، احراز هویت دو مرحله‌ای، یک اسکنر بدافزار اولیه، نام تجاری سفارشی و موارد دیگر است.

چیزی که CMS Commander را کمی متفاوت از سایر ابزارهای لیست می کند، ویژگی های مدیریت محتوای آن است. این به شما امکان می دهد از منابع شخص ثالث مانند YouTube، Flickr، Yelp و موارد دیگر برای افزودن محتوا استفاده کنید.

همچنین برای بازنویسی محتوا و ارسال آن به چندین وب سایت شما، با خدمات چرخش مقاله مرتبط می شود. برای بازاریابان وابسته، ادغام با شبکه های وابسته محبوب مانند آمازون، ShareASale، کمیسیون Junction و موارد دیگر را ارائه می دهد.

قیمت گذاری: برنامه ها از 8 دلار در ماه برای 5 سایت شروع می شود. طرح های تجاری برای آژانس ها و شبکه های سایت بزرگ از 30 دلار در ماه برای 50 سایت شروع می شود.

5. MainWP

MainWP

MainWP یک ابزار رایگان مدیریت وب سایت وردپرس است که توسط افزونه های پولی پشتیبانی می شود. این افزونه به عنوان یک افزونه مدیریت است که در یک وب سایت وردپرس جداگانه نصب می کنید.

پس از آن، باید افزونه فرزند MainWP را در تمام وب سایت هایی که می خواهید مدیریت کنید نصب کنید.

MainWP با مدیریت آسان به روز رسانی، نظارت بر زمان، یک اسکنر امنیتی توسط Sucuri، یک پلاگین آسیب پذیر و اسکنر تم، ابزارهای مدیریت کاربر و محتوا و موارد دیگر ارائه می شود.

همچنین دارای افزونه‌هایی برای چندین افزونه محبوب پشتیبان‌گیری وردپرس، از جمله UpdraftPlus است که به شما امکان می‌دهد بک‌آپ‌های خود را همانطور که می‌خواهید مدیریت کنید. همچنین می‌توانید برنامه‌های افزودنی برای مقالات آپلود انبوه، گزارش‌های مشتری، کنترل دسترسی و موارد دیگر پیدا کنید.

قیمت گذاری: پلاگین اصلی رایگان است، با افزونه های پولی برای ویژگی های مختلف. اشتراک تمام برنامه های افزودنی از 17/ماه (صورتحساب سالانه) شروع می شود.

6. مدیریت WP

مدیریت WP

ManageWP یک ابزار رایگان مدیریت وب سایت وردپرس است که به شما امکان می دهد تمام سایت های وردپرس خود را از یک داشبورد واحد مدیریت کنید.

داشبورد در وب سایت ManageWP میزبانی می شود و شما با نصب افزونه Worker در هر سایت، همه وب سایت های خود را به هم متصل می کنید. این افزونه به عنوان پلی بین وب سایت های شما و داشبورد ManageWP عمل می کند.

با استفاده از یک داشبورد، می‌توانید به‌روزرسانی‌های یک کلیک را برای همه افزونه‌ها، تم‌ها و فایل‌های اصلی وردپرس خود نصب کنید. این به شما امکان می دهد نظرات را در تمام سایت های خود از داشبورد ManageWP تعدیل کنید.

عملکرد اصلی ManageWP برای سایت های نامحدود رایگان است. با این حال، آنها همچنین افزونه های پولی را به صورت اشتراک ماهانه ارائه می دهند. این شامل پشتیبان گیری خودکار ماهانه و اسکن های امنیتی به صورت رایگان است، اما برای پشتیبان گیری در زمان واقعی و اسکن های امنیتی برنامه ریزی شده خودکار به افزونه های پولی نیاز دارید.

سایر ویژگی های قابل توجه عبارتند از تجزیه و تحلیل عملکرد، نظارت بر زمان، رتبه بندی SEO، و گزارش های تاریخی از تمام فعالیت های انجام شده توسط ManageWP در سایت های شما.

اگر یک آژانس هستید، گزارش های مشتریان آنها را دوست خواهید داشت، که می توانید آنها را برای مشتریان خود ارسال کنید تا آنها را در جریان نگه دارید. ManageWP همچنین یک سرویس برچسب سفید ارائه می دهد که به طور کامل نام تجاری ManageWP را پنهان می کند و به شما امکان می دهد تجربه کاربری با نام تجاری خود را به مشتریان خود ارائه دهید.

قیمت گذاری: رایگان برای سایت های نامحدود با افزونه های پولی که به صورت اشتراک ماهانه در دسترس هستند.

7. WP Remote

WP Remote

WP Remote یک راه ساده برای مدیریت به روز رسانی در تمام سایت های وردپرس شما ارائه می دهد. این یک ابزار مدیریت پایه وردپرس با مجموعه ای از ویژگی های محدود نسبت به سایر ابزارهای موجود در این لیست است.

این به شما امکان می دهد به راحتی به روزرسانی های وردپرس را برای هسته، افزونه ها و تم ها نصب کنید. همچنین می‌توانید از آن برای ایجاد پشتیبان‌گیری و دانلود آن‌ها در رایانه‌تان یا ذخیره آن‌ها در AWS یا SFTP استفاده کنید.

قیمت گذاری: برنامه های آژانس از 29 دلار در ماه برای 5 سایت شروع می شود و به شما امکان می دهد کاربران بیشتری اضافه کنید.

بهترین ابزار برای مدیریت چندین سایت وردپرس کدام است؟

انتخاب بهترین ابزار مدیریت وب سایت وردپرس کاملاً به نیاز شما بستگی دارد. یک کاربر با سایت های وردپرس کمتر ممکن است راه حل ساده تر و ارزان تری را بخواهد.

از سوی دیگر، اگر شما یک فریلنسر یا آژانسی هستید که برای مشتریان کار می‌کنید، می‌خواهید از چیزی قدرتمندتر و پیشرفته‌تر استفاده کنید.

با توجه به ویژگی‌ها، سهولت استفاده و انعطاف‌پذیری، ما InfiniteWP را بهترین ابزار مدیریت وردپرس دانستیم. این برای فریلنسرها، آژانس ها و توسعه دهندگان مناسب است.

اگر فقط می‌خواهید چند سایت را مدیریت کنید و به همه ویژگی‌های پیشرفته‌ای که InfiniteWP ارائه می‌کند نیاز ندارید، ما iThemes Sync یا Jetpack را برای مدیریت اولیه وب‌سایت توصیه می‌کنیم.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بهترین ابزارها را برای مدیریت آسان چندین سایت وردپرس پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای امنیتی نهایی وردپرس ما و انتخاب های متخصص ما برای افزونه های ضروری وردپرس برای رشد وب سایت خود را ببینید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً در کانال یوتیوب ما برای آموزش های ویدیویی وردپرس مشترک شوید. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک

پست چگونه چندین سایت وردپرس را از یک داشبورد مدیریت کنیم اولین بار در محتوامارکتینگ ظاهر شد.

سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *