ارسال ایمیل از تلفن یا تبلت شما ضروری است. اگر خطایی مرتکب شدید، می‌توانید با استفاده از این راهنما به سرعت ایمیل را از iPhone یا iPad لغو کنید.

زمانی را تصور کنید که ایمیلی ارسال کرده اید و آرزو می کنید که آن را ارسال نمی کردید. شاید شامل اشتباهات گرامری، فراموش کردن پیوست یا ارسال به مخاطب نادرست باشد.

همه ما این کار را انجام داده‌ایم و اکثر سرویس‌های ایمیل و رسانه‌های اجتماعی شامل قابلیت فراخوانی یا عدم ارسال پیام هستند. خوشبختانه، اگر iOS 16 یا بالاتر را روی iPhone یا iPad خود اجرا می کنید، می توانید پیام را از طریق برنامه Mail داخلی ارسال نکنید.

به هر دلیلی که نیاز به لغو ارسال پیام دارید، در اینجا نگاهی به نحوه لغو ارسال ایمیل در آیفون یا آیپد خواهیم داشت.

راه اندازی ایمیل در iPhone یا iPad

قبل از شروع یادگیری نحوه استفاده از این ویژگی، باید به چند نکته اشاره کرد. چه از حساب‌های iCloud، Outlook، Yahoo یا Gmail استفاده کنید، مدت زمانی که برای لغو ارسال پیام دارید محدود است.

برخلاف برنامه‌های ایمیل مستقل شخص ثالث مانند Gmail، برنامه Mail به شما امکان می‌دهد تمام حساب‌های ایمیل را از یک مکان مرکزی مدیریت کنید. می‌توانید حساب‌های iCloud، Microsoft Exchange، AOL، Yahoo، Google و Outlook را پیوند دهید. همچنین مدت زمانی که می توانید ایمیل خود را در آیفون خود لغو ارسال کنید به طور پیش فرض 10 ثانیه است. با این حال، می توانید آن بافر را تنظیم کنید که در زیر توضیح خواهیم داد.

می‌توانید با رفتن به آن، حساب‌های ایمیل را به برنامه Mail اضافه کنید تنظیمات > ایمیل > حساب‌ها > افزودن حساب. سرویس ایمیلی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. برای اطلاعات بیشتر، مقاله ما را در مورد نحوه تنظیم حساب های ایمیل در برنامه Mail بررسی کنید.

لغو ارسال ایمیل در iPhone یا iPad

نحوه لغو ارسال ایمیل در آیفون یا آیپد

توانایی لغو ارسال ایمیل در چندین موقعیت مفید است. و خبر خوب در اینجا این است که شما نیازی به استفاده از برنامه های ایمیل جداگانه برای این عملکرد ندارید. اکنون می‌توانید این کار را مستقیماً از برنامه Mail انجام دهید، مشروط بر اینکه برنامه ایمیل iOS از آن پشتیبانی کند.

برای لغو ارسال ایمیل در iPhone یا iPad:

 1. راه اندازی کنید ایمیل برنامه در iPhone یا iPad شما.لغو ارسال ایمیل در iPhone یا iPad
 2. روی حساب ایمیلی که می خواهید از آن ایمیل ارسال کنید ضربه بزنید.لغو ارسال ایمیل در iPhone یا iPad
 3. روی ضربه بزنید ساختن دکمه در گوشه سمت راست پایین صفحه نمایش.لغو ارسال ایمیل در iPhone یا iPad
 4. اکنون، پیامی مانند حالت عادی بنویسید. یک گیرنده، آدرس ایمیل، موضوع، متن و هر پیوست ضروری اضافه کنید.لغو ارسال ایمیل در iPhone یا iPad
 5. وقتی پیام کامل شد، روی آبی ضربه بزنید دکمه فلش بالا در گوشه سمت راست بالا برای ارسال آن.لغو ارسال ایمیل در iPhone یا iPad
 6. هنگامی که پیام خود را ارسال کردید، به صندوق ورودی خود فرستاده می شوید و آن را مشاهده می کنید لغو ارسال پیام آبی در پایین صفحه.لغو ارسال ایمیل در iPhone یا iPad
 7. ضربه زدن لغو ارسال ایمیل را به برنامه Mail برگردانید تا بتوانید تغییرات و تنظیماتی را در بدنه ایجاد کنید یا در صورت نیاز یک پیوست مناسب اضافه کنید. انتخاب کنید دکمه فلش بالا برای ارسال مجدد ایمیل

نحوه اضافه کردن زمان واگرد ارسال بیشتر در برنامه ایمیل

هنگامی که در ابتدا ویژگی Undo Send را مشاهده می کنید، به طور پیش فرض به مدت 10 ثانیه روی صفحه نمایش داده می شود. با این حال، در صورت نیاز، می‌توانید بافر بیشتری برای لغو ارسال پیام به خود بدهید.

برای افزایش زمان واگرد ارسال در برنامه ایمیل:

 1. باز کن تنظیمات از صفحه اصلی iPhone یا iPad شما.آیفون به صورت خودکار پیام های قدیمی را حذف می کند
 2. سپس، انگشت خود را به پایین بکشید و روی آن ضربه بزنید ایمیل گزینه ای از لیستتنظیمات ایمیل
 3. صفحه را به سمت پایین بکشید و به انتهای لیست بروید و روی آن ضربه بزنید لغو تاخیر ارسال گزینه – توجه داشته باشید که تنظیم شده است 10 ثانیه به صورت پیش فرضزمان تاخیر
 4. مدت زمانی را که می خواهید انتخاب کنید لغو ارسال اعلان برای نمایش پس از ارسال ایمیل شما می توانید انتخاب کنید 10، 20، و 30 ثانیه اگر این ویژگی را دوست ندارید یا در راه شما قرار می گیرد، آن را روی آن تنظیم کنید خاموش.

دریافت اطلاعات بیشتر از برنامه Mail در iPhone و iPad

اگر به طور تصادفی ایمیلی ارسال کردید، اکنون می توانید آن را با استفاده از قابلیت Undo Send در دستگاه هایی که iOS 16 و بالاتر دارند، به یاد بیاورید. از آنجایی که برنامه Mail یک مکان مرکزی برای همه حساب‌های ایمیل است، این ویژگی بدون در نظر گرفتن سرویس، یعنی Gmail یا Yahoo، کار خواهد کرد.

به هر دلیلی که باید ایمیل را به خاطر بیاورید، اپلیکیشن Mail این فرآیند را آسان می کند. بعلاوه، اگر به زمان بیشتری نیاز دارید، افزایش زمان بافر برای عدم ارسال برای پیکربندی ساده است.

اگر با برنامه Mail در iPhone یا iPad تازه کار هستید اما برنامه دیگری را ترجیح می دهید، ممکن است بخواهید برنامه ایمیل پیش فرض را تغییر دهید. اگر شاتر باگ هستید و چندین عکس می‌گیرید، یاد بگیرید که چگونه چندین عکس را از آیفون ایمیل کنید.

علاوه بر این، دسترسی به ایمیل خود از طریق تلفن ضروری است، و ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه یک حساب ایمیل در iOS اضافه کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *