Google Maps featured


Google Maps در اندروید دارای یک ویژگی سرعت سنج برای کمک به ناوبری است. نحوه فعال کردن سرعت سنج در Google Maps را در این راهنما بیاموزید.

از ویژگی سرعت سنج در Google Maps می توان برای نظارت بر سرعت شما در حین رانندگی استفاده کرد. این ویژگی سرعت فعلی شما را به همراه محدودیت سرعت جاده ای که در آن هستید نمایش می دهد.

سرعت سنج همچنین یک ویژگی ایمنی است زیرا به شما کمک می کند از سرعت مجاز تجاوز نکنید که می تواند منجر به تصادف و بلیط شود. علاوه بر این، ویژگی سرعت سنج میانگین سرعت شما را ردیابی می کند تا ببیند در یک بازه زمانی خاص چقدر مسافت را طی کرده اید.

نحوه فعال کردن سرعت سنج در Google Maps در اندروید را در زیر به شما نشان خواهیم داد.

نحوه فعال کردن سرعت سنج در گوگل مپ

این ویژگی علاوه بر کاربردی‌تر کردن نقشه‌های گوگل، در صورتی که سرعت‌سنج خودروی شما دقیق نباشد یا اصلاً کار نکند، می‌تواند مفید باشد. با این حال، توجه داشته باشید که قرار نیست سرعت سنج وسیله نقلیه شما را جایگزین کند، بلکه به سرعت کار خواهد کرد.

وقتی سرعت‌سنج را در Google Maps فعال می‌کنید، می‌توانید با اطمینان رانندگی کنید و در جاده ایمن بمانید.

برای فعال کردن سرعت سنج در Google Maps:

  1. راه اندازی کنید نقشه های گوگل برنامه روی گوشی شما
  2. روی خود ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایشسرعت سنج در گوگل مپ
  3. انتخاب کنید تنظیمات از منوی ظاهر شده
  4. وقتی لیست تنظیمات ظاهر شد، انگشت خود را به پایین بکشید و ضربه بزنید تنظیمات ناوبری از منوسرعت سنج در گوگل مپ
  5. به پایین اسکرول کنید گزینه های رانندگی بخش را در صفحه زیر قرار دهید و آن را تغییر دهید سرعت سنج گزینه.سرعت سنج در گوگل مپ
  6. حالا، وقتی سفر بعدی خود را انجام می دهید، سرعت سنج روی نقشه ظاهر می شود و هنگام شروع حرکت، سرعت شما را نشان می دهد.
  7. هنگامی که به راه افتادید، سرعت سنج محدودیت سرعت را در کنار سرعت واقعی شما نمایش می دهد.

هنگامی که ویژگی سرعت سنج را فعال کردید، محدودیت سرعت دریافت خواهید کرد و اگر خیلی سریع رانندگی می کنید، برنامه به شما اطلاع می دهد. توجه داشته باشید که سرعت سنج با تجاوز از حد مجاز رنگ تغییر می کند.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که ویژگی سرعت سنج هنوز به iPhone یا iPad نیامده است، بنابراین نمی‌توانید برای فعال کردن آن در اینجا هیچ تغییری ایجاد کنید.

توجه داشته باشید: اگر ویژگی سرعت‌سنج را در Google Maps نمی‌بینید، مطمئن شوید که برنامه اندروید به‌روز است.

رفت و آمد با نقشه های گوگل

اگر تمایل دارید سریعتر از حد مجاز رانندگی کنید یا باید بدانید با چه سرعتی می‌روید، می‌توانید ویژگی سرعت‌سنج را در Google Maps فعال کنید. با این حال، از آنجایی که سرعت واقعی شما رنگ‌ها را روی نقشه تغییر می‌دهد، می‌تواند دید محیطی را بدون خیره شدن خطرناک به صفحه هنگام رانندگی آسان کند.

سرعت سنج یکی دیگر از ویژگی هایی است که به ناوبری کمک می کند. برای مثال، می‌توانید Google Maps را به عنوان ناوبری پیش‌فرض در آیفون تبدیل کنید. یا اگر کمی از آن استفاده کرده اید، گاهی اوقات بهتر است تاریخچه جستجوی Google Maps خود را پاک کنید.

اگر می خواهید دید واقعی تری از زمین داشته باشید، درباره ساخت نقشه های گوگل سه بعدی بیاموزید. و برنامه Maps فقط به اندازه دستگاهی که از آن استفاده می کنید دقیق است. برای اطلاعات بیشتر، نحوه کالیبره کردن نقشه های گوگل برای نتایج بهتر و دقیق تر در طول سفر را بخوانید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *