اگر می خواهید مدیریت داده ها را آسان تر کنید یا سیستم خود را تقویت کنید، می توانید. در اینجا نحوه شخصی سازی آیکون های سیستم ویندوز 11 در رایانه شخصی خود آورده شده است.

یکی از مزایای ویندوز – از جمله ویندوز 11 – امکان شخصی سازی رابط کاربری (UI) است. به عنوان مثال، می توانید یک پس زمینه دسکتاپ جدید اضافه کنید، تصویر زمینه قفل صفحه را تغییر دهید و حتی محافظ صفحه را تغییر دهید.

علاوه بر این، ویندوز امکان شخصی سازی منوی Start و تغییر سایر عناصر UI را در سراسر سیستم عامل فراهم می کند. یکی دیگر از جنبه های سیستم عامل که می توانید آن را سفارشی کنید، نمادهای سیستم است.

اگر می‌خواهید آیکون‌های سیستم ویندوز 11 را برای ظاهری تازه یا مدیریت ساده‌تر سیستم سفارشی کنید، در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

یافتن نمادهای سیستم جدید ویندوز 11

می‌توانید نمادهای سیستم را به آیکون‌هایی که قبلاً در ویندوز 11 موجود است یا نمادهایی که آنلاین پیدا می‌کنید تغییر دهید. برای مثال، به دانلود نمادهای فردی از مکان‌هایی مانند DeviantArt یا IconArchive پایبند باشید.

مطمئن شوید که “بسته” نمادهایی را که نیاز به نصب دارند دانلود نکنید (EXE یا MSI، زیرا معمولاً حاوی بدافزار هستند. دانلود آیکون هایی که فرمت فایل تصویری رایجی دارند، مانند PNG.

برخی از بسته‌ها در یک فایل ZIP قرار می‌گیرند – با این حال، باید مطمئن شوید که فایل اجرایی در آن وجود ندارد. هزاران هزار آیکون رایگان به صورت آنلاین موجود است، اما باید مراقب باشید.

سفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11

اگر می‌خواهید نمادها و رفتار سیستم‌عامل را تغییر دهید، از راه‌حل‌های قابل اعتماد مانند Windows Blinds، Fences یا Start11 Stardock استفاده کنید. هزینه آن چند دلار است، اما یک برنامه قابل اعتماد بدون بدافزار است و شامل چندین گزینه سفارشی سازی است.

نحوه تغییر آیکون های دسکتاپ در ویندوز 11

هنگامی که آیکون های جدیدی را که می خواهید در ویندوز 11 استفاده کنید دانلود کردید، زمان آن رسیده است که تغییر آیکون ها را در سراسر سیستم عامل شروع کنید.

برای تغییر آیکون های دسکتاپ در ویندوز 11، از این مراحل استفاده کنید:

 1. روی قسمت خالی دسکتاپ کلیک راست کرده و انتخاب کنید شخصی سازی کنید از منوی زمینهسفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 2. وقتی که تنظیمات برنامه به روی باز می شود شخصی سازی بخش، کلیک کنید تم ها.سفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 3. در صفحه زیر، در زیر صفحه اسکرول کنید تنظیمات مرتبط بخش، و کلیک کنید تنظیمات آیکون دسکتاپ.سفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 4. نماد سیستمی را که می خواهید تغییر دهید انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید تغییر آیکون دکمه.سفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 5. اکنون چندین آیکون ویندوز را پیدا خواهید کرد که می توانید نماد را در سیستم تغییر دهید imageres.dll فایل. برای تغییر نماد خود به چیزی که دانلود کرده اید، روی آن کلیک کنید مرور کردن دکمه.سفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 6. مکان نماد یا نمادهای جدیدی را که دانلود کرده اید مرور کنید، نمادی را که می خواهید استفاده کنید برجسته کنید و روی باز کن دکمه.سفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 7. شما به آن بازگردانده خواهید شد تغییر آیکون بخش، جایی که نماد جدید ظاهر می شود – کلیک کنید خوب.سفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 8. برای اتمام کار، کلیک کنید درخواست دادن و خوب.سفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11

از دستورالعمل های بالا استفاده کنید و سایر نمادهای سیستم مورد نظر خود را در سیستم ویندوز 11 خود تغییر دهید. مثلا در شات زیر تغییر کردیم این کامپیوتر و شبکه نمادهای موضوع جنگ ستارگان.

نحوه تغییر آیکون های پوشه در ویندوز 11

اگر می‌خواهید روش ساده‌تری برای دانستن اینکه کدام پوشه‌ها محتوای خاصی دارند، می‌خواهید، تغییر نماد پوشه می‌تواند در این مورد کمک کند.

برای تغییر آیکون پوشه در ویندوز 11:

 1. روی پوشه ای که می خواهید تغییر دهید کلیک راست کرده و انتخاب کنید خواص از منوی زمینهسفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 2. انتخاب کنید شخصی سازی زبانه در بالا زمانی که ویژگی های پوشه پنجره بالا می آیدسفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 3. زیر نمادهای پوشه بخش، کلیک کنید تغییر آیکون دکمه.پوشه آیکون را تغییر دهید
 4. اکنون، مانند تغییر یک نماد سیستم، همانطور که در بالا نشان داده شده است، می توانید یکی از آیکون های موجود در ویندوز را انتخاب کنید یا با کلیک کردن بر روی نماد، نماد خود را اضافه کنید. مرور کردن دکمه.سفارشی کردن آیکون های سیستم ویندوز 11
 5. به مکان نماد سفارشی که می‌خواهید استفاده کنید، آن را برجسته کنید و کلیک کنید باز کن.
 6. نماد انتخاب شده نمایش داده می شود. شما باید کلیک کنید خوب برای تغییر آیکون پوشه
 7. پس از کلیک بر روی Apply و خوب، پوشه به طرحی که انتخاب می کنید تغییر می کند.

از مراحل بالا برای تغییر نمادهای پوشه ای که می خواهید از نمادهای سفارشی استفاده کنید استفاده کنید. به عنوان مثال، ما یک نماد سیستم و یک پوشه فایل های آفیس را به تم های جنگ ستارگان تغییر دادیم. ما همچنین یک تصویر زمینه دسکتاپ جنگ ستارگان را برای اندازه گیری خوب اضافه کردیم.

نکته: اگر نمادهای جدیدی را که روی دسکتاپ یا در File Explorer تنظیم کرده‌اید نمی‌بینید، روی قسمت خالی کلیک راست کرده و انتخاب کنید. تازه کردن از منوی زمینه

سفارشی کردن نمادهای سیستم در ویندوز 11

اگر می خواهید آیکون های خود را برای مدیریت راحت تر داده ها یا صرفاً برای سرگرمی تغییر دهید، ویندوز گزینه های زیادی دارد. و خبر عالی این است که هزاران آیکون با کیفیت و آثار هنری دیگر نیز در دسترس هستند.

آیا سفارشی سازی ویندوز 11 را شروع کرده اید؟ جای نگرانی نیست. ما شما را تحت پوشش داریم. به عنوان مثال، یاد بگیرید که آیکون های منوی استارت را در ویندوز 11 سفارشی کنید. یا اگر از طرفداران آیکون های جدید ویندوز 11 نیستید، به آیکون های دسکتاپ قدیمی تغییر دهید. همچنین ممکن است علاقه مند به شخصی سازی تنظیمات سریع در ویندوز 11 باشید.

اگر هنوز از ویندوز 11 استفاده نکرده‌اید، ممکن است علاقه داشته باشید که نماد دسکتاپ ویندوز 10 را پس از به‌روزرسانی صفحه، تغییر مکان ندهد. همچنین می توانید میانبرهای دسکتاپ برای برنامه های ویندوز ایجاد کنید. یا، اگر طرفدار آیکون های دسکتاپ نیستید، با روشی ساده با مخفی کردن آیکون ها در ویندوز 10 آشنا شوید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *