how to fix discords rate limited notification issue


آیا امتیاز شما در Discord محدود شده است؟ اگر چنین است، همه چیز از بین نمی رود. در این راهنما نحوه رفع مشکل اعلان محدودیت نرخ Discord را بیاموزید.

Discord از یک برنامه با هدف گیمرها به مجموعه عظیمی از سرورها تبدیل شده است که تقریباً هر موضوع قابل تصوری را پوشش می دهد. این یک مکان عالی برای معاشرت با افراد همفکر است – تا زمانی که کار خود را متوقف کند، یعنی.

یکی از دلایلی که ممکن است نتوانید از Discord به طور کامل لذت ببرید این است که امتیاز شما محدود است. اما اعلان محدودیت نرخ در Discord چیست و برای بازگشت به مسیر چه کاری می توانید انجام دهید؟

اگر می خواهید بدانید که چگونه مشکل اعلان محدودیت نرخ Discord را برطرف کنید، در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

“شما در حال رتبه بندی محدود هستید” در Discord به چه معناست؟

محدود کردن نرخ روشی است که برنامه‌ها و وب‌سایت‌های متعددی از آن برای کاهش خطر آسیب به حساب‌های کاربر یا خود سایت یا برنامه استفاده می‌کنند. این کار با جلوگیری از تعامل شخصی با سایت برای مدت زمان مشخصی کار می کند. این می تواند به جلوگیری از ارسال هرزنامه توسط افراد یا تلاش برای استفاده از زور بی رحمانه برای هک کردن کدهای ورود کمک کند.

در Discord، محدودیت نرخ در چند موقعیت استفاده می شود. یکی از رایج ترین موارد زمانی است که از شما خواسته می شود شماره تلفن خود را تأیید کنید. برای ورود یک کد شش رقمی برای شما ارسال می شود. اگر چند بار پشت سر هم این را اشتباه وارد کنید، Discord ممکن است به شما اطلاع دهد که امتیاز شما محدود شده است.

به طور کلی، این چیز خوبی است. این بدان معناست که هکرها نمی توانند از نرم افزار استفاده کنند تا هر کد شش رقمی ممکن را پشت سر هم امتحان کنند و سعی کنند به حساب شما دسترسی پیدا کنند. اگر زمانی که می‌خواهید وارد حساب کاربری خود شوید برای شما اتفاق بیفتد، ممکن است ناامید کننده باشد. امتحان کردن یکی از نکات زیر ممکن است کمک کننده باشد.

موقعیت دیگری که در آن ممکن است اعلان محدودیت نرخ دریافت کنید، این است که در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی پیام ارسال کنید. استفاده از Discord معمولی نباید مشکلی ایجاد کند، اما اگر از یک اسکریپت برای ارسال چندین پیام در مدت زمان کوتاهی استفاده می‌کنید، ممکن است یک اعلان محدودیت نرخ دریافت کنید. تا زمانی که زمان مشخصی سپری نشود، نمی‌توانید پیام دیگری ارسال کنید.

اگر این پیام را می‌بینید و عمداً Discord را هرزنامه نکرده‌اید، دوباره می‌توانید برخی از اصلاحات زیر را امتحان کنید.

نحوه رفع مشکل اعلان نرخ محدود Discord

راه های زیادی وجود دارد که وب سایت ها و برنامه ها می توانند شما را شناسایی کنند تا حساب شما را محدود کنند. این ممکن است از طریق استفاده از کوکی ها باشد یا ممکن است از آدرس IP شما استفاده کنند. برای دور زدن این روش ها می توانید چند مرحله را امتحان کنید. با این حال، شما این کار را با مسئولیت خود انجام می دهید.

در حالی که هیچ چیز خاصی در شرایط خدمات Discord درباره استفاده از هر یک از روش‌های زیر برای دور زدن محدودیت‌های موقت وجود ندارد، فرار از اقدامات اجرایی دائمی برخلاف قوانین است.

بشین و صبر کن

ساده ترین و ایمن ترین کاری که می توانید انجام دهید این است منتظر محدودیت خود باشید. هیچ زمان مشخصی برای مدت زمان دریافت اعلان محدودیت نرخ وجود ندارد، اما 10 دقیقه زمان معقولی برای انتظار است نشستن و انتظار ممکن است ایده آل نباشد، اما تضمین می کند که هیچ قانونی را زیر پا نمی گذارید و در نهایت، محدودیت شما باید برداشته شود.

اگر بعد از 10 دقیقه تلاش کردید، و همچنان اعلان محدودیت نرخ دریافت می‌کنید، قبل از اینکه دفعه بعد امتحان کنید، آن را کمی بیشتر بگذارید. فقط به تلاش مکرر و پشت سر هم ادامه ندهید، زیرا ممکن است اوضاع را بدتر کند. در نهایت، دیگر نباید اعلان محدودیت نرخ دریافت کنید.

اگر این مدت طولانی‌تر از آنچه انتظار دارید ادامه یابد، باید با پیروی از مراحل ارائه شده در این مقاله با پشتیبانی تماس بگیرید.

مرور خصوصی را امتحان کنید

از آنجایی که کوکی‌ها روشی هستند که سایت‌ها می‌توانند از آن برای رتبه‌بندی حساب‌های محدود استفاده کنند، می‌توانید از حالت مرور خصوصی مرورگر وب انتخابی خود استفاده کنید. انجام این کار به این معنی است که کوکی هایی که باعث اعلان محدودیت نرخ شما می شود وجود نخواهد داشت و ممکن است بتوانید محدودیت را دور بزنید.

مرورگرهای مختلف نام های مختلفی برای حالت های مرور خصوصی خود دارند. به عنوان مثال، مرور خصوصی نامیده می شود حالت ناشناس در گوگل کروم

برای استفاده از حالت ناشناس در کروم:

  1. کروم را باز کنید.
  2. کلیک کنید بر روی سه نقطه نماد منو
    کروم سه نقطه
  3. انتخاب کنید پنجره حالت ناشناس جدید.
    پنجره ناشناس جدید کروم
  4. یا از میانبر صفحه کلید استفاده کنید Ctrl+Shift+N در ویندوز یا Cmd+Shift+N در مک
  5. دوباره وارد Discord شوید و ببینید آیا همچنان اعلان محدودیت نرخ دریافت می کنید.

یک مرورگر متفاوت را امتحان کنید

راه دیگر برای اطمینان از اینکه کوکی‌ها باعث اعلان محدودیت نرخ شما نمی‌شوند، ورود به Discord در یک مرورگر کاملاً متفاوت است. از آنجایی که هنگام دریافت اعلان محدودیت نرخ از این مرورگر استفاده نمی‌کردید، کوکی‌هایی که برای شناسایی حساب شما استفاده می‌شوند در مرورگر دیگر شما وجود نخواهد داشت.

از حساب Discord خود در مرورگر اصلی خود خارج شوید، یک مرورگر جدید باز کنید و دوباره در آن مرورگر وارد شوید. اگر همچنان اعلان محدودیت نرخ می‌بینید، باید یکی از گزینه‌های زیر را امتحان کنید.

از VPN استفاده کنید

یک راه ساده برای شرکت‌ها برای اطمینان از اینکه افراد مناسب را محدود می‌کنند، استفاده از آدرس IP شما است. این آدرس منحصر به فردی است که روتر خانگی شما را شناسایی می کند تا سرورهای discord بدانند داده های خود را به کجا ارسال کنند.

از آنجایی که این آدرس IP برای شبکه خانگی شما منحصر به فرد است، اعمال محدودیت نرخ برای آن آدرس IP تضمین می کند که فقط بر افراد متصل به آن شبکه تأثیر می گذارد.
با استفاده از vpn

راه ساده برای حل این مشکل این است که آدرس IP خود را تغییر دهید. سایت های زیادی را خواهید دید که راه اندازی مجدد روتر خود را به عنوان راه حل احتمالی پیشنهاد می کنند. با این حال، در حالی که انجام این کار ممکن است آدرس IP داخلی رایانه خاص شما را تغییر دهد، بعید است که آدرس عمومی شما تغییر کند.

از آنجایی که Discord می تواند از این آدرس IP برای محدود کردن حساب شما استفاده کند، احتمال بازنشانی روتر و رفع مشکل بسیار کم است. اگر می خواهید تغییر آدرس IP را تضمین کنید، ساده ترین راه استفاده از VPN است.

VPN یک شبکه خصوصی مجازی است. به جای اینکه رایانه شما مستقیماً به سرورهای Discord متصل شود، ترافیک شما از طریق یک سرور VPN عبور می کند. این باعث می شود به نظر برسد که ترافیک شما از آن سرور به جای رایانه شخصی شما می آید. VPN ها طیف وسیعی از مزایا را دارند، از حریم خصوصی گرفته تا امکان پخش محتوای محدود به مکان، اما آنها همچنین یک آدرس IP کاملاً جدید را در اختیار شما قرار می دهند.

استفاده از VPN ممکن است به شما این امکان را بدهد که محدودیت نرخ خود را دور بزنید و سریعتر به حساب Discord خود دسترسی پیدا کنید.

از اینترنت موبایل استفاده کنید

اگر نمی خواهید از VPN استفاده کنید، یک راه ساده دیگر برای دسترسی به Discord از یک آدرس IP دیگر استفاده از یک دستگاه تلفن همراه است. اگر دستگاه تلفن همراه خود را به شبکه خانگی خود وصل کنید، از روتر خانگی شما استفاده می کند، بنابراین آدرس IP خارجی شما ثابت می ماند.
اختلاف در موبایل

با این حال، اگر اتصال Wi-Fi را قطع کنید و از داده های اینترنت تلفن همراه خود استفاده کنید، ترافیک شما از روتر خانه شما نمی آید و آدرس IP شما متفاوت خواهد بود. این ممکن است به شما امکان دهد محدودیت نرخ را دور بزنید و به حساب Discord خود دسترسی پیدا کنید.

با پشتیبانی Discord تماس بگیرید

اگر تمام روش‌های بالا را امتحان کرده‌اید، از جمله فقط منتظر ماندن، و هنوز بعد از چند ساعت نمی‌توانید به حساب Discord خود دسترسی پیدا کنید، باید گلوله را گاز بگیرید و با پشتیبانی Discord تماس بگیرید. توضیح دهید که یک اعلان محدودیت نرخ می‌بینید که به نظر نمی‌رسد حذف شود. اگر هر یک از گزینه‌های دیگر را امتحان کرده‌اید، بهتر است به آن‌ها اشاره نکنید، فقط برای اینکه مطمئن باشید!

به شرطی که هیچ یک از شرایط خدمات Discord را زیر پا نگذارید، پشتیبانی باید بتواند مشکل را برطرف کرده و محدودیت نرخ شما را حذف کند.

استفاده مسئولانه از Discord

یادگیری نحوه رفع مشکل اعلان محدودیت نرخ Discord می تواند به شما کمک کند تا از محدودیت خود عبور کنید و دوباره از Discord به طور کامل لذت ببرید. اگر اعلان محدودیت نرخ دریافت می‌کنید، ارزش آن را دارد که به علت آن فکر کنید و سعی کنید دوباره از آن اقدام اجتناب کنید.

اگر می‌خواهید تجربه Discord خود را به سطح بالاتری ببرید، راه‌های زیادی برای این کار وجود دارد. می‌توانید چند برنامه عالی برای Discord را بررسی کنید، ایموجی‌های Discord خود را بسازید، و حتی موسیقی را در سرور Discord خود پخش کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *