نحوه راه اندازی مجدد Fire TV Stick


اگر با Firestick خود مشکلی در برنامه یا سیستم دارید، می توانید آن را مجددا راه اندازی کنید تا مشکلات را برطرف کنید. این راهنما توضیح می دهد که چگونه.

اگر یک چوب تلویزیون آمازون Fire (یا Firestick) دارید، ممکن است لازم باشد هر از چند گاهی هنگام عیب یابی یا رفع ناپایداری، آن را مجددا راه اندازی کنید.

راه اندازی مجدد Firestick به رفع اشکالات جزئی برنامه و سیستم کمک می کند و شروعی تازه برای سیستم شما فراهم می کند. برای مثال، ممکن است لازم باشد Fire TV Stick را مجددا راه اندازی کنید تا Apple Music کار کند یا YouTube را از Android به Fire TV ارسال کنید.

دلیل راه‌اندازی مجدد هرچه که باشد، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه با استفاده از گزینه‌های سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری در Fire TV Stick به این فرآیند ساده دست پیدا کنید.

نحوه راه اندازی مجدد آمازون Firestick

راه‌اندازی مجدد Firestick می‌تواند باعث شود برنامه‌ها و عملکردهای سیستم به درستی کار کنند تا تجربه مشاهده‌ای بدون دردسر داشته باشید. استفاده از گزینه های راه اندازی مجدد سخت افزار و نرم افزار به همان اندازه ساده است و به نحوه تنظیم و عملکرد سیستم شما بستگی دارد.

ابتدا، گزینه استفاده از راه حل نرم افزاری برای راه اندازی مجدد Fire TV Stick را بررسی می کنیم.

برای راه اندازی مجدد Fire TV Stick:

  1. Firestick را که به تلویزیون یا نمایشگر شما متصل است روشن کنید.
  2. از صفحه اصلی، با کنترل از راه دور به سمت راست رفته و روی آن کلیک کنید تنظیمات گزینه (آیکون چرخ دنده) در انتهای نوار گزینه ها.یک Fire TV Stick را مجددا راه اندازی کنید
  3. شما چندین گزینه از را پیدا خواهید کرد تنظیمات منو اما انتخاب کنید تلویزیون آتش من گزینه.یک Fire TV Stick را مجددا راه اندازی کنید
  4. در حال حاضر، در تلویزیون آتش من بخش، لیست گزینه ها را به پایین اسکرول کرده و انتخاب کنید راه اندازی مجدد از لیستیک Fire TV Stick را مجددا راه اندازی کنید
  5. انتخاب کنید راه اندازی مجدد هنگامی که پیام تأیید ظاهر می شود را فشار دهید.

Firestick شما مجدداً راه اندازی می شود و در طول راه اندازی مجدد خاموش می شود. البته محتوای روی صفحه در طی فرآیند راه اندازی مجدد ناپدید می شود. پس از راه‌اندازی مجدد موفقیت‌آمیز، هنگام راه‌اندازی، باید صفحه نمایش تلویزیون آمازون/فایر را ببینید.

یک Fire TV Stick را مجددا راه اندازی کنید

پس از تکمیل، به صفحه اصلی بازگردانده می شوید تا شروع به تماشای محتوای مورد علاقه خود کنید. همچنین ممکن است لازم باشد با فشار دادن یک دکمه روی ریموت، اتصال ریموت را دوباره برقرار کنید. اگر نیاز به اتصال مجدد کنترل از راه دور داشته باشید، یک اعلان روی صفحه نمایش داده می شود که به شما اطلاع می دهد.

چگونه Firestick خود را هارد ریستارت کنیم

اگر کنترل از راه دور کار نمی کند یا رابط کاربری Fire TV به شما اجازه راه اندازی مجدد Firestick را نمی دهد، می توانید به سختی راه اندازی مجدد کنید. راه اندازی مجدد Firestick به روش سخت ساده است اما نیاز به جدا کردن سیم برق دارد. توصیه می کنیم به ندرت از این گزینه استفاده کنید. همانطور که از نام آن پیداست، برای دستگاه شما سخت است.

برای راه اندازی مجدد سخت Firestick:

  1. سیم برق را مستقیماً از Firestick خود جدا کنید یا آن را مستقیماً از دیوار یا پریز برق جدا کنید.
  2. سیم برق را از دوشاخه جدا نگه دارید 10 به 15 ثانیه تا قدرت چوب به طور کامل خاموش شود.
  3. سیم برق Firestick را دوباره به برق وصل کنید و منتظر بمانید تا روشن شود و صفحه خوش آمدگویی و صفحه اصلی ظاهر شود. پس از چرخه برق دستگاه شما، Firestick مجددا راه اندازی می شود و باید بتوانید با موفقیت از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که ممکن است لازم باشد برای برقراری مجدد اتصال، کنترل از راه دور را فشار دهید.یک Fire TV Stick را مجددا راه اندازی کنید

اگر به دنبال Firestick هستید، گزینه‌های زیر را بررسی کنید که به شما امکان می‌دهد یکی را با قیمت ارزان انتخاب کنید.

قیمت Amazon.com در 04/01/2023 به‌روزرسانی شد – ممکن است با استفاده از پیوندهایمان برای خرید کمیسیون دریافت کنیم: اطلاعات بیشتر

تعمیر تلویزیون آمازون فایر شما

Fire TV آمازون به اشکال مختلفی از جمله مکعب و چوب های با کاربری آسان عرضه می شود و در برندهای تلویزیونی انتخابی تعبیه شده است. با این حال، رابط کاربری در بین عوامل شکل ثابت باقی می ماند و راه اندازی مجدد دستگاه تقریباً یکسان است.

مهم نیست که Fire TV شما از چه فرمی استفاده می‌کند، اگر در حال عیب‌یابی مشکلی در برنامه یا سیستم هستید، استفاده از مراحل بالا به شما امکان می‌دهد آن را مجدداً راه‌اندازی کنید.

اگر به تازگی با Fire TV آشنا شده اید، ممکن است به یادگیری برخی چیزها علاقه مند باشید. برای مثال، همه تلویزیون‌های هوشمند و دستگاه‌های پخش خارجی رفتار شما را دنبال می‌کنند تا تبلیغات را برای شما به ارمغان بیاورند. با این حال، خبر خوب این است که می توانید ردیابی تبلیغات را در Fire TV محدود کنید. همچنین، احتمالاً عادت دارید برنامه‌ها را مستقیماً روی تلویزیون نصب کنید، اما می‌توانید برنامه‌ها را از مرورگر به Fire TV نیز اضافه کنید.

و اگر صاحب یک دستگاه الکسا هستید، می توانید از Echo برای کنترل هندزفری Firestick خود استفاده کنید. علاوه بر این، یاد بگیرید که از راه دور صوتی الکسا با Amazon Photos در تلویزیون خود استفاده کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *