how to set up a group invite link in signal


آیا نیاز به ارتباط و همکاری با دوستان، خانواده یا همکاران در حال حرکت دارید؟ نحوه تنظیم پیوند دعوت گروهی در سیگنال را در این راهنما بیاموزید.

سیگنال یکی از امن ترین برنامه های پیام رسانی موجود است. به طور پیش‌فرض از رمزگذاری سرتاسر استفاده می‌کند و مجموعه‌ای از ویژگی‌های دیگر برای ایمن نگه داشتن پیام‌ها و داده‌های شما دارد. همچنین در نوع خود یک برنامه پیام رسان عالی است. می‌توانید یک به یک در سیگنال با متن، صدا یا ویدیو چت کنید، یا چت‌های گروهی تا 1000 نفر ایجاد کنید.

اگر می خواهید گروهی را در سیگنال راه اندازی کنید، باید بدانید که چگونه افراد را به آن دعوت کنید. دعوت از افراد از لیست مخاطبین شما به اندازه کافی آسان است، اما اگر بخواهید افرادی را که در لیست نیستند دعوت کنید چه؟ برای یادگیری نحوه تنظیم پیوند دعوت گروهی در سیگنال به خواندن ادامه دهید.

گروه ها در سیگنال چیست؟

گروه‌ها در سیگنال به شما امکان می‌دهند با چند نفر در یک چت ارتباط برقرار کنید. هر پیامی که در چت ارسال می شود برای همه اعضا قابل مشاهده است و به طور پیش فرض هر عضو گروه می تواند برای کل گروه پیام ارسال کند. گروه های سیگنال می توانند حداکثر 1000 شرکت کننده داشته باشند.

شخصی که گروه را ایجاد می کند دارای امتیازات سرپرست است و می تواند اعضا را از گروه حذف کند. سرپرست همچنین می‌تواند کنترل کند چه کسی می‌تواند پیام ارسال کند و تماس برقرار کند، همچنین چه کسی می‌تواند اطلاعات گروه مانند نام و عکس گروه را ویرایش کند، و چه کسی می‌تواند تایمر پیام‌های ناپدید شدن را تنظیم کند. ادمین همچنین می تواند به سایر اعضای گروه نیز امتیازات مدیریتی بدهد.

نحوه ایجاد پیوند دعوت گروهی در سیگنال برای یک گروه جدید

اگر گروهی را از ابتدا ایجاد می کنید، سیگنال از شما دعوت می کند تا به محض ایجاد گروه، پیوند دعوت را به اشتراک بگذارید. گیرندگان می توانند از این پیوند برای پیوستن به گروه تازه ایجاد شده شما استفاده کنند. پیوند دعوت پس از ارسال آن از کنترل شما خارج است و ممکن است در نهایت راه خود را برای افرادی پیدا کند که قصد دعوت به گروه خود را نداشتید.

شما می توانید به عنوان سرپرست گروه انتخاب کنید تا اعضای جدید را قبل از اینکه بپیوندند تأیید کنید.

برای ایجاد پیوند دعوت گروهی برای یک گروه سیگنال جدید:

 1. باز کن علامت.
 2. روی ضربه بزنید پیام جدید آیکون.
  سیگنال پیام جدید
 3. انتخاب کنید گروه جدید.
 4. در این مرحله می توانید اعضای گروه را از مخاطبین خود اضافه کنید یا کلیک کنید پرش کنید اگر نمی خواهید در این مرحله چیزی اضافه کنید.
  پرش سیگنال
 5. به گروه خود یک نام بدهید و ضربه بزنید ايجاد كردن.
  سیگنال ایجاد گروه
 6. گروه جدید شما ایجاد می شود و بلافاصله با یک پنجره بازشو به شما این امکان را می دهد که پیوند دعوت گروهی را فعال و به اشتراک بگذارید. اگر به‌طور تصادفی این پنجره بازشو را رد کردید، می‌توانید با ضربه زدن روی آن دوباره آن را بازگردانید دوستان را دعوت کنید دکمه.
  دکمه دعوت سیگنال
 7. اگر می‌خواهید فردی را که از طریق پیوند شما به گروه می‌پیوندد تأیید کنید، آن را تغییر دهید تایید اعضای جدید بر.
  سیگنال تایید اعضای جدید
 8. ضربه زدن لینک را فعال و به اشتراک بگذارید.
  لینک اشتراک سیگنال
 9. اکنون این امکان را دارید که پیوند را برای سایر کاربران سیگنال در مخاطبین خود ارسال کنید، پیوند را برای ارسال به دلخواه کپی کنید، یک کد QR از پیوند ایجاد کنید که افراد دیگر بتوانند با تلفن هوشمند خود اسکن کنند، یا پیوند را با استفاده از آن به اشتراک بگذارید. گزینه های اشتراک گذاری روی تلفن شما، مانند سایر برنامه های پیام رسانی یا ایمیل.
  گزینه های اشتراک سیگنال
 10. انتخاب خود را انجام دهید و کد را از طریق یکی از روش ها به اشتراک بگذارید.
 11. هنگامی که گیرنده پیوند را دریافت کرد، می تواند روی آن کلیک کند تا به گروه بپیوندد.سیگنال پیوستن به گروه
 12. اگر از قبل سیگنال ندارند، پیوندی برای نصب برنامه نیز وجود دارد.
  سیگنال دانلود
 13. دعوت شده باید کلیک کند پیوستن تایید کنند که می خواهند به گروه بپیوندند.
  به گروه سیگنال بپیوندید
 14. اگر تأیید عضو جدید را تنظیم کنید، وقتی شخصی برای پیوستن به گروه شما روی پیوند کلیک می کند، اعلانی دریافت می کنید که فردی می خواهد به گروه شما بپیوندد. ضربه زدن مشاهده درخواست ها برای تایید یا رد درخواست عضو.
  درخواست های مشاهده سیگنال
 15. اگر از پیوستن فرد به گروه خوشحال هستید، روی آن ضربه بزنید علامت را علامت بزنید. اگر نمی‌خواهید آنها بپیوندند، روی آن ضربه بزنید صلیب.
  درخواست تایید سیگنال
 16. وقتی درخواست کسی را می‌پذیرید، باید تصمیم خود را تأیید کنید.
  سیگنال افزودن به گروه

نحوه ایجاد پیوند دعوت گروهی در سیگنال برای یک گروه موجود

اگر می‌خواهید افراد را به گروهی دعوت کنید که قبلاً ایجاد کرده‌اید، می‌توانید پیوند دعوت گروهی را مستقیماً در چت گروهی ایجاد کنید. می توانید از این لینک برای اضافه کردن اعضای اضافی به گروه خود استفاده کنید. در صورت تمایل، گزینه مشابهی برای تأیید اعضای جدید دارید.

برای ایجاد پیوند دعوت گروهی برای یک گروه سیگنال موجود:

 1. باز کن علامت.
 2. چت را برای گروه خود باز کنید.
 3. در بالای صفحه چت، روی نام گروه ضربه بزنید.
  نام گروه سیگنال
 4. به پایین اسکرول کنید و ضربه بزنید لینک گروه.
  پیوند گروه سیگنال
 5. را تغییر دهید لینک گروه بر.
  پیوند گروه سیگنال روشن است
 6. اگر می‌خواهید هر درخواست عضویت را تأیید کنید، آن را تغییر دهید تایید اعضای جدید بر.
  سیگنال تایید اعضای جدید
 7. لینک را مستقیماً کپی کنید یا ضربه بزنید اشتراک گذاری برای مشاهده گزینه های دیگر برای اشتراک گذاری پیوند، از جمله از طریق کد QR و استفاده از گزینه های اشتراک گذاری تلفن خود.
  پیوند دعوت گروهی به اشتراک گذاری سیگنال
 8. هنگامی که گیرنده پیوند را دریافت کرد، می تواند روی آن کلیک کند تا به گروه شما بپیوندد. اگر قبلاً کاربر سیگنال نیستند، ابتدا باید آن را نصب کنند.
  سیگنال پیوستن به گروه
 9. دعوت شده باید ضربه بزند پیوستن تایید کنند که می خواهند بخشی از گروه باشند.
  به گروه سیگنال بپیوندید
 10. اگر زمانی که شخصی از پیوند برای پیوستن به گروه شما استفاده می کند، تأیید اعضای جدید را انتخاب کرده باشید، اعلانی را در برنامه خود خواهید دید. ضربه زدن مشاهده درخواست ها برای تایید یا رد درخواست ها
  درخواست های مشاهده سیگنال
 11. روی ضربه بزنید صلیب برای رد درخواست آنها یا علامت را علامت بزنید آن را بپذیرد
  درخواست تایید سیگنال
 12. شما باید تصمیم خود را برای اجازه دادن به دعوت کننده برای پیوستن به گروه تأیید کنید.
  سیگنال افزودن به گروه

نحوه بازنشانی یا حذف پیوند دعوت گروهی در سیگنال

اگر پیوند دعوت ایجاد کرده‌اید و همه افرادی که می‌خواهید به گروه بپیوندند قبلاً به آن ملحق شده‌اند، ممکن است بخواهید پیوند دعوت گروهی را حذف کنید تا هیچ کس دیگری که تصادفاً به این پیوند برخورد کرده است نتواند برای پیوستن تلاش کند.

اگر پیوند به دست افراد اشتباهی افتاده باشد، اما همچنان می خواهید افراد دیگری به گروه بپیوندند، چه؟ می‌توانید پیوند را بازنشانی کنید تا در عوض آن را ارسال کنید.

برای بازنشانی یا حذف پیوند دعوت گروهی در سیگنال:

 1. باز کن علامت.
 2. چت گروهی را که می خواهید پیوند آن را بازنشانی یا حذف کنید باز کنید.
 3. روی نام گروه در بالای صفحه چت ضربه بزنید.
  نام گروه سیگنال
 4. به پایین اسکرول کنید و انتخاب کنید لینک گروه.
  پیوند گروه سیگنال
 5. برای حذف کامل لینک، آن را تغییر دهید لینک گروه خاموش
  پیوند گروه سیگنال روشن است
 6. برای بازنشانی پیوند، که لینک اصلی را حذف می‌کند و یک پیوند جدید جایگزین می‌کند، روی ضربه بزنید بازنشانی لینک.
  پیوند ریست سیگنال
 7. ضربه زدن بازنشانی لینک دوباره برای تایید تصمیم شما
  پیوند دعوت گروهی بازنشانی سیگنال
 8. اکنون یک پیوند جدید ایجاد شده است. می توانید آن را از طریق به اشتراک بگذارید اشتراک گذاری را فشار دهید، یا آن را کپی کنید و به روش دیگری به اشتراک بگذارید.

پیام رسانی به توده ها در سیگنال

اکنون که می دانید چگونه پیوند دعوت گروهی را در سیگنال تنظیم کنید، می توانید حداکثر 1000 شرکت کننده را به گروه خود دعوت کنید. صرف نظر از اندازه گروه های شما، استفاده از سیگنال یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از خصوصی ماندن پیام های خصوصی شما است.

چیزهای مفید دیگری وجود دارد که باید به عنوان یک کاربر سیگنال بدانید. اگر تمرکز شما فقط روی پیام‌رسانی است، ممکن است بخواهید نحوه خاموش کردن Stories در سیگنال را بیاموزید. اگر می‌خواهید پیام‌های خود را از چشمان کنجکاو در امان نگه دارید، می‌توانید نحوه پیکربندی انقضای پیام را در سیگنال یاد بگیرید. و اگر هنوز از واتس اپ استفاده می کنید، ممکن است لازم باشد نحوه انتقال از واتس اپ به سیگنال را بیاموزید.

اگر در انتخاب برنامه پیام‌رسانی مشکل دارید، این بررسی سیگنال در مقابل واتساپ در مقابل تلگرام را بررسی کنید تا به شما در تصمیم‌گیری کمک کند.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *