غیرفعال کردن پخش خودکار برای ویدیو و صداها در, محتوا مارکتینگ


اگر محتوای Apple TV شما خاموش به نظر می رسد، ممکن است لازم باشد وضوح نمایشگر دیگری را در تلویزیون یا مانیتور خود تغییر دهید. این راهنما توضیح می دهد که چگونه.

Apple TV شما سعی می‌کند وضوح نمایشگر بهینه را تشخیص داده و انتخاب کند، اما اگر یک متخصص HDR هستید، می‌توانید وضوح صفحه نمایش Apple TV را به صورت دستی تغییر دهید. این به شما امکان می دهد بهترین تصویر را برای محتوایی که تماشا می کنید دریافت کنید.

برای مثال، اگر می‌خواهید از دیزنی پلاس، اپل تی‌وی پلاس خود اپل، یا طرح ممتاز پارامونت پلاس، بیشترین بهره را از استریم 4K خود ببرید، می‌توانید وضوح نمایشگر را مطابقت دهید.

تغییر به رزولوشن بهینه به وضوح تلویزیون شما بستگی دارد، اما وقتی بدانید چیست، تغییر تنظیمات در Apple TV ساده است.

نحوه تغییر وضوح صفحه نمایش در Apple TV

اگر Apple TV شما بهترین تجربه مشاهده را ارائه نمی دهد، بهترین وضوح تلویزیون یا صفحه نمایش خود را پیدا کنید و Apple TV خود را مطابق با آن تنظیم کنید.

توجه داشته باشید: همچنین مهم است که توجه داشته باشید که برای دریافت بهترین وضوح جریان، مطمئن شوید که شبکه شما می تواند محتوای 4K را پخش کند و برنامه پخش شما از آن پشتیبانی می کند. به عنوان مثال، برای تماشای Ultra HD باید هزینه طرح Netflix Premium را پرداخت کنید.

برای تغییر وضوح صفحه نمایش Apple TV:

 1. Apple TV خود را روشن کنید و انتخاب کنید تنظیمات. تغییر وضوح صفحه نمایش Apple TV, محتوا مارکتینگ
 2. انتخاب کنید تصویری و صوتی گزینه ای از منوی تنظیماتنحوه تغییر وضوح صفحه نمایش Apple TV, محتوا مارکتینگ
 3. انتخاب قالب از منوی زیرنحوه تغییر وضوح صفحه نمایش Apple TV, محتوا مارکتینگ
 4. پیمایش کنید و رزولوشن مطلوبی را که می خواهید برای نمایشگر خود استفاده کنید انتخاب کنید.
  توجه داشته باشید: در مثال ما، ما به یک مانیتور با وضوح پایین متصل هستیم، اما گزینه‌های 4K HDR و 4K SDR بر اساس حداکثر وضوح تلویزیون شما فهرست می‌شوند.1685322892 288 نحوه تغییر وضوح صفحه نمایش Apple TV, محتوا مارکتینگ
 5. اگر مقادیر وضوح مورد نظر شما در لیست نیست، به پایین انتخاب های فهرست شده بروید و انتخاب کنید فرمت های دیگر.نحوه تغییر وضوح صفحه نمایش Apple TV, محتوا مارکتینگ
 6. در اینجا مقادیر دقیق نمایش و وضوح های دیگر را می بینید که در صفحه قبلی نیستند.
 7. وضوح مورد نظر خود را برای استفاده انتخاب کنید.1685322893 559 نحوه تغییر وضوح صفحه نمایش Apple TV, محتوا مارکتینگ
 8. اگر وضوح HDR جدیدی را انتخاب کنید، یک اعلان به شما نشان می دهد که Apple TV بررسی می کند تا مطمئن شود تلویزیون شما از فرمت پشتیبانی می کند.
 9. کلیک کنید بر روی HDR را امتحان کنید گزینه.نحوه تغییر وضوح صفحه نمایش Apple TV, محتوا مارکتینگ
 10. ممکن است در حین اعمال تنظیمات، صفحه نمایش شما برای چند ثانیه سیاه شود. اگر وضوح صفحه نمایشی که سعی می کنید از آن استفاده کنید با تلویزیون یا صفحه نمایش شما سازگار نیست، Apple TV شما به طور خودکار آن را به وضوح سازگار قبلی تغییر می دهد.نحوه تغییر وضوح صفحه نمایش Apple TV, محتوا مارکتینگ

البته با این تنظیمات می توانید راه دیگری را نیز طی کنید. برای مثال، اگر روی صفحه‌نمایش با رزولوشن پایین‌تر هستید، ممکن است متوجه شوید که استفاده از وضوح پایین‌تر در دستگاه شما بهتر عمل می‌کند. با این حال، تغییر تنظیمات نمایشگر به شما این امکان را می دهد که ببینید چه چیزی بهترین کار را انجام می دهد و همیشه می توانید تغییرات خود را برگردانید.

پیکربندی نمایشگر شما

وضوح صفحه نمایش تلویزیون و رایانه و همچنین مقرون به صرفه بودن آنها همچنان بهبود می یابد و تنظیم صحیح آنها برای بهترین تجربه تماشای ضروری است. بنابراین در حالی که Apple TV باید به طور خودکار بهترین تنظیمات تصویر را انتخاب کند، گاهی اوقات لازم است موارد را به صورت دستی پیکربندی کنید.

برای دریافت بهترین نمایشگر برای ویدیو و بازی، درباره وضوح مانیتور و اهمیت نرخ تازه‌سازی بیشتر بدانید. برای مثال، اگر در حال حاضر یک مانیتور با کیفیت بالا دارید، نحوه تغییر نرخ به‌روزرسانی در ویندوز 11 را بررسی کنید تا بهترین تجربه را داشته باشید.

اگر می‌خواهید موارد روی صفحه رایانه‌تان را راحت‌تر ببینید، می‌توانید تنظیمات مقیاس نمایش را در ویندوز تنظیم کنید. و اگر دیدن متن و نمادها دشوار است، یاد بگیرید که چگونه صفحه نمایش تاری را در ویندوز 11 برطرف کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *