تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ


آیا به صدای پیش‌فرض در Google Maps نیاز دارید تا صدای متفاوتی داشته باشد یا از زبان دیگری استفاده کنید؟ این راهنما توضیح می دهد که چگونه.

ویژگی صوتی در Google Maps به شما امکان می دهد بدون لمس صفحه، مسیرها را دریافت کنید، مکان ها را جستجو کنید و به مکان های ذخیره شده دسترسی داشته باشید. البته، وقتی مسیر را می‌پرسید، برنامه به زبان پیش‌فرض پاسخ می‌دهد.

ویژگی صوتی استفاده از رهیاب را در حالی که خارج از منزل هستید آسان تر می کند. با این حال، ممکن است بخواهید لهجه یا زبان را به چیزی برای درک راحت‌تر تغییر دهید.

در حال حاضر، این برنامه می تواند صدا را به چندین زبان مختلف تغییر دهد. نحوه تغییر تنظیمات صدا در Google Maps را در زیر توضیح خواهیم داد.

نحوه تغییر صدا برای نقشه های گوگل در اندروید

تغییر ویژگی صدا برای برنامه Google Maps در اندروید با رفتن به تنظیمات برنامه ساده است.

برای تغییر صدا در Google Maps:

 1. راه اندازی کنید نقشه های گوگل برنامه در دستگاه اندرویدی شما تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ
 2. وقتی برنامه راه اندازی شد، روی خود ضربه بزنید نماد نمایه در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایشنحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ
 3. انتخاب کنید تنظیمات از منوی ظاهر شده1680025354 146 نحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ
 4. به پایین اسکرول کنید و انتخاب کنید تنظیمات ناوبری از منونحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ
 5. در بخش صدا و صدا، روی آن ضربه بزنید انتخاب صدا گزینه.نحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ
 6. حالا صدایی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. صداهای پیشنهادی در بالای صفحه ظاهر می شوند، اما با اسکرول کردن در لیست، تعداد بیشتری از آنها را خواهید یافت.نحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ

پس از انتخاب صدای مورد نظر، منو بسته می شود و می توانید از تنظیمات خارج شوید. نیازی نیست روی پیام ذخیره یا تأیید ضربه بزنید. با حرکت رو به جلو، دفعه بعد که از برنامه استفاده می‌کنید صدایی که انتخاب کرده‌اید صدای جدیدی خواهد بود.

نحوه تغییر صدا برای نقشه های گوگل در آیفون

علاوه بر تغییر صدا در نقشه های گوگل در اندروید، می توانید این کار را در آیفون خود نیز انجام دهید. با این حال، برنامه نقشه به شما امکان می دهد صدا را برای جستجو تغییر دهید، اما برای تغییر کلی آن، باید تنظیمات زبان آیفون را جستجو کنید.

برای تغییر صدا در Google Maps در آیفون:

 1. روی ضربه بزنید تنظیمات نماد از صفحه اصلی در آیفون شما.1669869971 834 نحوه خاموش کردن VPN در آیفون, محتوا مارکتینگ
 2. انتخاب کنید عمومی گزینه ای از منونحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ
 3. روی ضربه بزنید زبان و منطقه.نحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ
 4. زیر زبان های برگزیده بخش، روی اضافه کردن زبان گزینه.1680025357 727 نحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ
 5. زبانی را که می خواهید برای Google Maps استفاده کنید انتخاب کنید. با این کار زبان آیفون شما در کل سیستم تغییر می کند.
  توجه داشته باشید: چندین زبان موجود است. برای اینکه راحت تر مورد نیاز خود را پیدا کنید، آن را در قسمت جستجو در بالا تایپ کنید.
 6. تأیید کنید که می‌خواهید به زبان انتخابی با ضربه زدن روی آن تغییر دهید تایید از منوی پایینی که ظاهر می شود را فشار دهید.1680025358 943 نحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ

با حرکت رو به جلو، برنامه Google Maps شما از زبانی که در آیفون خود تنظیم کرده اید استفاده می کند.

اگر می خواهید زبان را به عقب برگردانید، ساده است. روی دکمه سه خط ضربه بزنید و نگه دارید، زبانی را که می خواهید استفاده کنید به بالای لیست بکشید و روی تایید پیام

1680025359 484 نحوه تغییر صدا در نقشه گوگل, محتوا مارکتینگ

با Google Maps به مقصد خود برسید و برگردید

اگر نیاز به تغییر زبان Google Maps به طور موقت یا دائم در گوشی آیفون یا اندروید خود دارید، از مراحل بالا برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید. مطمئناً، کاربران اندرویدی زمان آسان تری از آن خواهند داشت، اما کاربران آیفون کاملاً در تاریکی رها نشده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از Google Maps برای پیمایش در اطراف، چیزهای دیگری وجود دارد که ممکن است به آنها علاقه مند باشید. برای مثال، نحوه کالیبره کردن Google Maps را برای نتایج دقیق تر بررسی کنید. یا اگر می‌خواهید هنگام برنامه‌ریزی هفته خود، برنامه‌های سفر را مشخص کنید، می‌توانید از Google Maps و Google Calendar با هم استفاده کنید.

اگر لپ تاپ خود را همراه خود دارید و باید داده های تلفن همراه خود را ذخیره کنید، می توانید نقشه های گوگل را در آیفون خود برای استفاده آفلاین دانلود کنید. گزینه دیگری برای استفاده آفلاین این است که مسیرها را از Google Maps چاپ کنید و تلفن خود را برای سرگرمی بیشتری مانند Spotify ذخیره کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *