نحوه تغییر خودکار تصویر زمینه در ویندوز 11


اگر ظاهر رایانه شخصی شما کهنه شده است، می توانید تصویر زمینه را تازه کنید. و همچنین تصویر زمینه را به طور خودکار در ویندوز 11 تغییر دهید.

ویندوز 11 چندین راه برای شخصی سازی تجربه کاربر ارائه می دهد. به عنوان مثال، می توانید تصویر زمینه دسکتاپ خود را به چیزی غیر از تصویر پیش فرض مایکروسافت تغییر دهید.

با این حال، ممکن است کاغذدیواری را ترجیح دهید که به طور خودکار در طول روز تغییر کند. مایکروسافت به شما اجازه می‌دهد تا تصویر زمینه را به‌طور خودکار در ویندوز 11 تغییر دهید. تغییر والپیپرهای دسکتاپ تجربه‌ای منحصربه‌فرد را فراهم می‌کند که به روزهایی که زائد به نظر می‌رسند، پیزا اضافه می‌کند.

دو راه برای تغییر خودکار تصویر زمینه دسکتاپ ویندوز 11 در برنامه تنظیمات وجود دارد. در زیر به شما نشان خواهیم داد که چگونه هر دو را انجام دهید.

آیا می توانید تصویر زمینه را به طور خودکار در ویندوز 11 تغییر دهید؟

بله، می توانید ویندوز 11 را طوری تنظیم کنید که تصویر زمینه را به طور خودکار در ویندوز 11 تغییر دهد.

برای اینکه ویندوز به طور خودکار والپیپر دسکتاپ شما را تغییر دهد، می توانید از آن استفاده کنید Windows Spotlight، که به سرورهای مایکروسافت متصل می شود و به صورت پویا پس زمینه دسکتاپ را تغییر می دهد. این شامل تصاویر با کیفیت بالا از نقاط دیدنی و تنظیمات از سراسر جهان است.

روش دیگری که می توانید استفاده کنید استفاده از نمایش اسلاید است. این به شما امکان می دهد عکس ها و سایر تصاویر خود را برای چرخش خودکار در زمان های مشخص انتخاب کنید.

نحوه تغییر خودکار تصویر زمینه با Windows Spotlight

اگر به غافلگیری و دیدن تصاویر با کیفیت از سراسر جهان علاقه دارید، می توانید استفاده کنید Windows Spotlight.

برای تغییر خودکار تصویر زمینه با Windows Spotlight:

  1. روی قسمت خالی دسکتاپ خود کلیک راست کرده و انتخاب کنید شخصی سازی کنید از منوی زمینهتغییر خودکار تصویر زمینه
  2. وقتی که تنظیمات برنامه به روی باز می شود شخصی سازی کنید بخش را باز کنید زمینه گزینه سمت راستتغییر خودکار تصویر زمینه
  3. روی منوی کشویی در قسمت کلیک کنید پس زمینه خود را شخصی سازی کنید بخش و انتخاب کنید Windows Spotlight.تغییر خودکار تصویر زمینه در ویندوز 11
  4. هنگامی که ویندوز 11 را به طور خودکار با Windows Spotlight تغییر تصویر زمینه را انجام می دهید، تصاویر را از سرورهای مایکروسافت می کشد و تصویر زمینه شما را در طول روز تغییر می دهد.تغییر خودکار تصویر زمینه

همچنین شایان ذکر است که هنگام استفاده از Windows Spotlight، می‌توانید روی نماد دوربین در گوشه سمت راست بالا کلیک راست کرده و از بین گزینه‌های مختلف انتخاب کنید. شما می توانید تصویر را لایک یا دوست نداشته باشید. این به ویندوز کمک می کند تا آنچه را که ترجیح می دهید بیاموزد و تصویر زمینه را به طور خودکار به تصاویر مشابه تغییر دهد.

تغییر خودکار تصویر زمینه

اگر تصویر خاصی را که ظاهر می شود دوست ندارید، روی آن کلیک کنید به تصویر بعدی بروید از منو، و یک تصویر جدید نمایش داده می شود.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک تصویر هستید، روی دکمه دوبار کلیک کنید یا کلیک کنید باز کن از منو مرورگر مایکروسافت اج با نتایج جستجو باز می شود که به شما امکان می دهد درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نحوه تغییر خودکار تصویر زمینه با نمایش اسلاید

اگر تنوعی را که Windows Spotlight به‌عنوان تصویر زمینه نمایش می‌دهد نمی‌خواهید، می‌توانید از عکس‌های خود و سایر تصاویر ذخیره‌شده در یک پوشه برای ایجاد یک نمایش اسلاید استفاده کنید.

برای تغییر خودکار تصویر زمینه با نمایش اسلاید:

  1. روی قسمت خالی دسکتاپ کلیک راست کرده و انتخاب کنید شخصی سازی کنید از منوی زمینهتغییر خودکار تصویر زمینه
  2. وقتی که تنظیمات برنامه باز می شود، روی آن کلیک کنید زمینه گزینه سمت راستتغییر خودکار تصویر زمینه
  3. روی منوی کشویی در قسمت کلیک کنید پس زمینه خود را شخصی سازی کنید بخش و انتخاب کنید نمایش اسلاید.
  4. برخی از گزینه‌های جدید در زیر ظاهر می‌شوند و می‌خواهید روی آن کلیک کنید مرور کردن دکمه.تغییر خودکار تصویر زمینه
  5. به پوشه‌ای بروید که حاوی عکس‌ها و سایر تصاویری است که می‌خواهید برای تصاویر پس زمینه استفاده کنید. توجه به این نکته مهم است که در صورت تمایل می توانید یک مکان مبتنی بر ابر مانند OneDrive یا iCloud Photos را انتخاب کنید.تغییر خودکار تصویر زمینه
  6. پس از انتخاب پوشه تصویر خود، می‌توانید تنظیماتی مانند زمان تغییر عکس‌های کاغذدیواری را با گزینه‌هایی از هر دقیقه تا یک بار در روز و همچنین در فواصل دیگر، تنظیم کنید.

به‌علاوه، می‌توانید تنظیمات دیگر را تغییر دهید، مانند روشن یا خاموش کردن ترتیب پخش عکس. همچنین می‌توانید با توقف نمایش اسلاید در هنگام شارژ باتری، در مصرف باتری صرفه‌جویی کنید. شما همچنین می توانید مناسب برای تصویر دسکتاپ، مانند پر کنید، کش آمدن، کاشی، و دیگران.

ارزش آزمایش با این تنظیم را دارد زیرا عکس‌های قدیمی‌تر با وضوح پایین زمانی که روی نمایشگرهای مدرن روی پر کردن تنظیم می‌شوند، به خوبی کار نمی‌کنند.

شخصی سازی و شخصی سازی ویندوز

اگر از نمایش یک تصویر کهنه و ثابت بر روی دسکتاپ خود خسته شده اید، می توانید تصویر زمینه را به طور خودکار در ویندوز 11 تغییر دهید. استفاده از تصاویر پس زمینه مجموعه عکس یا تصاویری که جمع آوری کرده اید، تجربه شخصی تری را به شما می دهد.

اگر سیستم دوتایی یا چند مانیتوری دارید، می توانید والپیپرهای مختلفی را روی هر مانیتور تنظیم کنید. علاوه بر سفارشی کردن تصویر زمینه دسکتاپ خود، می توانید پس زمینه قفل صفحه را تغییر دهید.

همچنین لازم به ذکر است که محافظ صفحه در ویندوز 11 هنوز یک چیز است. و می توانید عکس ها را به عنوان محافظ صفحه در ویندوز تنظیم کنید و حالت تاریک را در ویندوز 11 فعال کنید.

اگر هنوز ویندوز 11 ندارید، جای نگرانی نیست. ویندوز 10 دارای بسیاری از ویژگی های شخصی سازی دیگر است که می توانید آنها را شخصی سازی کنید. برای مثال، می‌توانید تصاویر Spotlight Windows را در ویندوز 10 دانلود کنید. اگر می‌خواهید چیزهایی غیر از دسکتاپ خود را تغییر دهید، پنج راه برای سفارشی کردن صفحه قفل در ویندوز 10 را بررسی کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *