اگر می‌خواهید منوی باز کردن پیش‌فرض File Explorer را سفارشی کنید، می‌توانید آن را روی OneDrive یا iCloud تنظیم کنید. این راهنما توضیح خواهد داد که چگونه.

هنگامی که File Explorer را در ویندوز 11 راه اندازی می کنید، به طور پیش فرض صفحه دسترسی سریع را باز می کند. باز کردن این صفحه مواردی را با دسترسی آسان که اغلب از آنها استفاده می شود در اختیار شما قرار می دهد.

برای مثال، فایل‌ها، پوشه‌ها و موارد پین‌شده را که اخیراً به آنها دسترسی پیدا کرده‌اید را نشان می‌دهد. اگر از این کار ناراضی هستید، می توانید به جای آن، File Explorer را در این رایانه باز کنید.

اگر هیچ یک از این نماها را دوست ندارید، ممکن است بخواهید File Explorer را برای OneDrive در ویندوز 11 باز کنید و به موارد ذخیره شده در ابر دسترسی داشته باشید.

File Explorer را برای OneDrive در ویندوز 11 باز کنید

هنگامی که برای اولین بار فایل اکسپلورر را در ویندوز 11 راه اندازی می کنید، برای دسترسی آسان به فایل های پرکاربرد، به طور پیش فرض روی Quick View می باشد.

File Explorer در OneDrive باز شود

وقتی فایل اکسپلورر را باز می‌کنید، به چیزی باز می‌شود که مایکروسافت آن را Home می‌نامد، که قبلاً به عنوان دسترسی سریع در ویندوز 10 شناخته می‌شد.

برای اینکه فایل اکسپلورر به جای نمای پیش‌فرض، روی OneDrive باز شود، از این مراحل استفاده کنید:

  1. با کلیک بر روی نماد پوشه در نوار وظیفه، فایل اکسپلورر را راه اندازی کنید.File Explorer در OneDrive باز شود
  2. کلیک کنید بر روی سه نقطه در نوار ابزار را فشار داده و بر روی آن کلیک کنید گزینه ها.File Explorer در OneDrive باز شود
  3. انتخاب کنید عمومی را انتخاب کنید و روی منوی کشویی کنار آن کلیک کنید فایل اکسپلورر را باز کنید تا گزینه.File Explorer در OneDrive باز شود
  4. اکنون، Home (پیش‌فرض)، This PC یا پوشه OneDrive خود را انتخاب کنید (برای نمایش آن باید وارد OneDrive شوید).
    توجه داشته باشید: اگر اپل iCloud را با ویندوز مرتبط کرده اید، باید یک گزینه نیز باشد – شاید بتوانید آن را در پوشه iCloud Photos خود باز کنید.File Explorer در OneDrive باز شود
  5. بعد از اینکه انتخاب خود را انجام دادید، کلیک کنید درخواست دادن و خوب در پایین صفحه نمایش اگر OneDrive را انتخاب کنید، داده های ذخیره شده شما در OneDrive را باز می کند.File Explorer در OneDrive باز شود

البته هر گزینه ای را که انتخاب کنید، File Explorer برای انتخاب شما باز می شود. به عنوان مثال، ما File Explorer را طوری تنظیم کردیم که به صورت آزمایشی روی iCloud Photos باز شود.

دریافت اطلاعات بیشتر از File Explorer در ویندوز 11

File Explorer در ویندوز 11 رنگ جدیدی دریافت کرده است و رفتار متفاوتی دارد. برخی از کاربران سادگی آن را دوست دارند، اما از سوی دیگر، بسیاری از مردم می خواهند که آن را مانند نسخه های قبلی ویندوز کار کند.

اگر از طرفداران File Explorer جدید نیستید، کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید. به عنوان مثال، می توانید منوی زمینه ویندوز 10 را در ویندوز 11 برگردانید یا یاد بگیرید که چگونه گزینه ها را در Windows 11 File Explorer پیدا کنید.

در حالی که File Explorer به طور کلی پاسخگو است، همیشه به درستی کار نمی کند. اگر با مشکل مواجه شدید، نحوه رفع مشکل کار نکردن فایل اکسپلورر را بخوانید. و اگر به کنترل بیشتری نیاز دارید، نحوه اجرای File Explorer را به عنوان سرپرست بررسی کنید. همچنین ممکن است علاقه مند به شخصی سازی تجربه File Explorer باشید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *