نحوه ایجاد یادداشت های چسبناک در ویندوز 11 در هنگام راه اندازی


اگر کاربر معمولی Sticky Notes در ویندوز 11 هستید، ممکن است بخواهید آن را به صورت خودکار در هنگام راه اندازی باز کنید. در اینجا چگونگی آن است.

آیا شما فردی هستید که از Sticky Notes در ویندوز 11 استفاده می کنید؟ Sticky Notes به شما امکان می دهد یادداشت های سریعی ایجاد کنید که بتوانید آنها را روی صفحه سنجاق کنید. اگر یک کاربر معمولی هستید، ممکن است بخواهید ویندوز 11 را در هنگام راه اندازی، Sticky Notes را باز کنید.

مانند راه اندازی سایر برنامه ها در هنگام راه اندازی، می توانید همین کار را برای Sticky Notes با استفاده از روش های داخلی مختلف انجام دهید. نکته خوب این است که برای انجام این کار نیازی به نصب نرم افزار شخص ثالث یا استفاده از ابزار پیچیده نخواهید داشت.

اگر می خواهید ویندوز 11 هنگام راه اندازی، Sticky Notes را باز کند، این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه این کار را انجام دهید.

یادداشت چسبنده را در هنگام خاموش شدن باز نگه دارید

Sticky Notes برای چندین نسخه بخشی از ویندوز بوده و بهبود یافته و در ویندوز 11 تعبیه شده است.

یکی از راه‌های ساده‌تر برای اطمینان از باز شدن Sticky Notes هنگام روشن کردن رایانه شخصی، باز نگه داشتن برنامه قبل از خاموش کردن یا راه‌اندازی مجدد ویندوز 11 است.

ویندوز به یاد می‌آورد که Sticky Notes باز بوده است، و وقتی وارد رایانه شخصی خود شوید، یادداشت‌ها روی صفحه نمایش شما ظاهر می‌شوند.

یادداشت های چسبنده را در راه اندازی باز کنید

یادداشت های چسبنده را به پوشه راه اندازی اضافه کنید

اگر گزینه بالا کار نمی کند یا Sticky Notes را قبل از راه اندازی مجدد ببندید، می توانید برنامه را به پوشه Startup اضافه کنید.

برای افزودن Sticky Notes به پوشه Startup:

 1. مطبوعات کلید ویندوز + R برای راه اندازی اجرا کن کادر محاوره ای.
 2. تایپ کنید پوسته: راه اندازی و کلیک کنید خوب یا فشار دهید وارد.راه اندازی برنامه های shell-startup هنگام راه اندازی ویندوز 11
 3. با باز کردن پوشه Startup، منوی Start را اجرا کنید، Sticky Notes را پیدا کنید و آن را به پوشه راه اندازی.
  توجه داشته باشید: Sticky Notes را به صورت دستی پیدا کنید زیرا اگر جستجو کنید، به شما اجازه نمی دهد آن را بکشید. بنابراین، برای مثال، برنامه را با حرف اول پیدا کنید و آن را به Startup بکشید.
 4. هنگامی که Sticky Notes را در پوشه Startup قرار دادید، بار بعدی که ویندوز 11 را مجدداً راه اندازی کنید و وارد رایانه شخصی خود شوید، برنامه در هنگام راه اندازی راه اندازی می شود.

از Task Scheduler استفاده کنید

اگر به دنبال روشی عمیق‌تر برای باز کردن Sticky Notes در هنگام راه‌اندازی هستید، می‌توانید از Task Scheduler استفاده کنید.

برای پیکربندی Task Scheduler:

 1. را فشار دهید کلید ویندوز، جستجو کنید وظیفه زمانبندیو نتیجه برتر را انتخاب کنید.یادداشت های چسبنده را در راه اندازی باز کنید
 2. زیر اقدامات بخش سمت راست کلیک کنید ایجاد کار اساسی.
 3. نامی را برای کار تایپ کنید که شناسایی آن آسان باشد و کلیک کنید بعد.یادداشت های چسبنده را در راه اندازی باز کنید
 4. برای Task Trigger، گزینه را تنظیم کنید وقتی وارد می شوم و کلیک کنید بعد.
 5. انتخاب یک برنامه را شروع کنید گزینه از لیست فعالیت ها و کلیک کنید بعد.یادداشت های چسبنده را در راه اندازی باز کنید
 6. در قسمت برنامه/اسکریپت، موارد زیر را وارد کنید:
  C:WindowsSystem32cmd.exe
 7. در همان صفحه موارد زیر را در قسمت وارد کنید آرگومان ها را اضافه کنید رشته:
  /c start shell:appsfolderMicrosoft.MicrosoftStickyNotes_8wekyb3d8bbwe!App
 8. کلیک بعد.
 9. اگر همه چیز درست به نظر می رسد، روی آن کلیک کنید پایان دکمه.

پس از تکمیل مراحل، هر بار که وارد حساب خود می شوید، کار راه اندازی Sticky Notes اجرا می شود. به عنوان مثال، اگر با یک حساب مایکروسافت وارد رایانه شخصی خود شوید، Sticky Notes شما با رایانه های شخصی دیگر مانند نشانک های Edge همگام می شود.

توجه داشته باشید که اگر زیاد از یادداشت های چسبنده استفاده می کنید، ممکن است به نحوه پشتیبان گیری، بازیابی و انتقال یادداشت های چسبنده در ویندوز علاقه مند شوید.

راه اندازی برنامه ها در هنگام راه اندازی

Sticky Notes یک برنامه داخلی است که به شما امکان می دهد کارهای روزانه را با کارت های چند رنگی که می توانید در حین حرکت اضافه کنید، به خاطر بسپارید. اگر به دلایلی آنها را ندارید، می توانید Sticky Notes را از فروشگاه مایکروسافت در رایانه شخصی خود دانلود کنید.

در حالی که معمولاً برای بهبود زمان راه‌اندازی، غیرفعال کردن برنامه‌های راه‌اندازی در ویندوز ایده خوبی است، یادداشت‌های چسبنده سبک هستند و نیازی به منابع ندارند. و اگر این برنامه انتخابی شما برای یادداشت برداری است، خوب است که آنها را آماده کنید.

اگر هنوز ویندوز 11 ندارید، جای نگرانی نیست. درباره راه‌اندازی برنامه‌ها یا فایل‌ها در هنگام راه‌اندازی ویندوز 10 بیاموزید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *