Apple music featured


همه دوست دارند لیست پخش آهنگ های مورد علاقه خود را ایجاد کنند، اما آیا به ساخت یک لیست پخش ویدیویی در Apple Music فکر کرده اید؟ این راهنما توضیح می دهد که چگونه.

ایجاد و به اشتراک گذاری لیست های پخش در Apple Music یکی از ویژگی های اصلی و ضروری هر سرویس موسیقی است. Apple Music همچنین یک کتابخانه غنی از موزیک ویدیوها را ارائه می دهد که در آن می توانید لیست های پخش موزیک ویدیو را ایجاد کنید.

پس از ایجاد و همگام‌سازی فهرست‌های پخش ویدیو، می‌توانید آن‌ها را در دستگاه‌های دیگری که از iTunes یا Apple Music پشتیبانی می‌کنند، از جمله تلویزیون خود با Apple TV تماشا کنید، که بسیار سرگرم‌کننده است.

ایجاد یک لیست پخش موزیک ویدیو مانند ساخت لیست های پخش موسیقی استاندارد است. شما فقط باید بدانید که به کجا نگاه کنید و چگونه این کار را انجام دهید.

نحوه ایجاد لیست پخش ویدیو در Apple Music

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید ویدیوها را در Apple Music بالا ببرید. یکی از روش‌ها مرور از طریق صفحه موزیک ویدیوهای Apple Music است، یا می‌توانید با جستجوی هنرمند، ویدیوهای خاصی را بررسی کنید.

مهم نیست که چگونه ویدیوهای مورد نظر خود را پیدا کنید، می توانید آنها را با چند ضربه یا کلیک به یک لیست پخش اضافه کنید.

نحوه یافتن ویدیوهای موسیقی در Apple Music

توجه داشته باشید که اپلیکیشن موبایل در اندروید و آیفون یکسان عمل می کند، بنابراین این مراحل بدون در نظر گرفتن پلتفرم یکسان عمل خواهند کرد.

برای پیدا کردن موزیک ویدیوها در Apple Music در تلفن همراه:

 1. برنامه Apple Music را در دستگاه تلفن همراه خود اجرا کنید.
 2. روی ضربه بزنید مرور کردن دکمه در پایین صفحه نمایش.لیست پخش ویدیو در Apple Music
 3. انگشت خود را به سمت بیشتر برای کاوش بخش و ضربه بزنید نماهنگ در لیست
 4. در میان ویدیوهای موجود پیمایش کنید و یکی(هایی) را که می خواهید پخش کنید انتخاب کنید. ویدیوها بر اساس ژانر، ویدیوهای موسیقی زنده، ویدیوهای متن ترانه، لیست پخش و موارد دیگر فهرست می شوند.
 5. همچنین می توانید یک هنرمند خاص را جستجو کنید. انگشت خود را به زیر بکشید آلبوم ها بخش و موزیک ویدیوهای هنرمند را پیدا کنید.لیست پخش ویدیو در Apple Music

نحوه ایجاد لیست پخش موزیک ویدیو

اکنون که می دانید چگونه موزیک ویدیوها را در Apple Music پیدا کنید، می توانید شروع به ایجاد لیست پخش ویدیو کنید. اگر ویدیوها را مرور کنید یا یک گروه خاص را جستجو کنید، روند مشابه است.

برای ایجاد یک لیست پخش ویدئو در Apple Music:

 1. ویدیویی را که می خواهید اضافه کنید راه اندازی کنید و روی آن ضربه بزنید سه نقطه دکمه کنار عنوان
 2. ضربه زدن به یک لیست پخش اضافه کنید در منوی ظاهر شدهلیست پخش ویدیو در Apple Music
 3. می توانید ویدیو را به لیست پخش موجود اضافه کنید یا ضربه بزنید لیست پخش جدید برای ایجاد یک مورد جدید
 4. یک نام تایپ کنید، یک عکس اضافه کنید و یک توضیح برای لیست پخش جدید وارد کنید. پس از تکمیل، ضربه بزنید انجام شده در گوشه سمت راست بالا

  توجه داشته باشید: اپل موزیک بین لیست های پخش ویدیو و موسیقی تمایز قائل نمی شود، بنابراین ایده خوبی است که آن را نیز درج کنید “فیلم های” هنگام نامگذاری آن

 5. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که می‌توانید لیست‌های پخش ویدیویی انتخاب شده اپل را به عنوان یک لیست پخش اضافه کنید. فهرست پخش ویدیو را مرور کنید، روی گزینه‌ها ضربه بزنید (سه نقطه) را فشار داده و انتخاب کنید به یک لیست پخش اضافه کنید.

نحوه دسترسی به لیست های پخش ویدیوی خود

پس از ایجاد دقیق لیست های پخش ویدیوی خود، می خواهید آنها را در همه دستگاه های خود در دسترس داشته باشید. مانند فهرست‌های پخش موسیقی معمولی، می‌توانید از کتابخانه خود به فهرست‌های پخش ویدیو دسترسی داشته باشید.

برای دسترسی به لیست های پخش ویدیوی خود:

 1. در تلفن یا رایانه لوحی خود، برنامه Apple Music را اجرا کنید و اگر قبلاً وارد نشده اید، وارد شوید.
 2. روی ضربه بزنید کتابخانه نماد را در پایین قرار دهید و لیست پخش ویدیویی را که ایجاد کرده اید باز کنید.
 3. در نسخه دسکتاپ یا وب Apple Music، روی لیست پخش ویدیوی خود در زیر کلیک کنید لیست های پخش بخش در ستون سمت چپلیست پخش ویدیو در Apple Music
 4. اگر از Apple Music از Apple TV خود استفاده می کنید، برنامه را اجرا کنید، به کتابخانه > فهرست‌های پخشو لیست پخش ویدیوی خود را باز کنید.لیست پخش ویدیو در Apple Music
 5. اگر هنوز در حال تکان دادن iTunes هستید، برنامه را اجرا کنید، روی آن کلیک کنید کتابخانه در بالا را فشار دهید و لیست پخش ویدیوی خود را در زیر انتخاب کنید لیست های پخش موسیقی بخش.

لذت بردن از لیست پخش در Apple Music

اگر روزهای تماشای MTV از طریق کابل را به خاطر دارید، باید ساعت ها منتظر می ماندید تا ویدیوهای مورد علاقه خود را ببینید. با این حال، اکنون می توانید موزیک ویدیوها را به لیست پخش اضافه کنید و در هر زمان در خانه یا در حال حرکت از آنها لذت ببرید.

اگر از طرفداران موسیقی کلاسیک هستید، گزینه های Apple Music چیزهای زیادی را برای شما باقی می گذارد. بنابراین، در عوض، Apple Music Classical را برای لذت گوش دادن خود امتحان کنید. همچنین می توانید از Apple Music Classical با Shazam استفاده کنید.

و اگر می خواهید با دوستان و خانواده لیست پخش ایجاد کنید، درباره ساختن یک لیست پخش مشترک بیاموزید. یک لیست پخش کامل دارید که برای خود نگه دارید؟ نحوه اشتراک گذاری لیست های پخش در Apple Music را بررسی کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *