نحوه ویرایش پیام ها در آیفون


به جای اتصال دستی گوشی اندرویدی خود به رایانه شخصی، می توانید از Phone Link برای انتقال آسان عکس ها یا ویدیوها به ویندوز 11 استفاده کنید.

روزهایی که برای خود عکسی از تلفنتان ایمیل می‌کنید تا بتوانید از آن در رایانه شخصی خود استفاده کنید، به پایان رسیده است. را لینک تلفن برنامه می تواند عکس ها را از اندروید به ویندوز 11 به راحتی انتقال دهد.

برنامه Phone Link در ویندوز 11 تعبیه شده است. این برنامه به شما امکان می دهد از تلفن Android خود برای انتقال فایل ها، مدیریت برنامه ها و موارد دیگر استفاده کنید. همچنین می‌توانید آیفون خود را پیوند دهید، اما مجموعه ویژگی‌های محدودتری خواهید داشت. با این وجود، می توانید به گالری عکس خود دسترسی داشته باشید تا تصاویر را با کشیدن و رها کردن به رایانه شخصی خود به راحتی انتقال دهید.

اگر می خواهید با استفاده از Phone Link عکس ها را از اندروید به ویندوز 11 منتقل کنید، مراحل زیر را دنبال کنید.

اپلیکیشن Phone Link در ویندوز 11 چیست؟

برنامه Phone Link تا همین اواخر برای پیوند دادن تلفن های اندرویدی برای مدیریت عکس ها، متن ها و موارد دیگر از دسکتاپ عالی بود. و اکنون، می توانید آیفون خود را برای ارسال و دریافت متن از دسکتاپ از طریق iMessage پیوند دهید.

بنابراین، مجموعه ویژگی برای اندروید قوی تر است. و بخشی از این مجموعه قابلیت انتقال عکس ها از گوشی اندرویدی به کامپیوتر شماست. دیگر نیازی نیست عکسی را برای خود ایمیل کنید یا عکس ها را به صورت دستی جابجا کنید.

علاوه بر انتقال عکس، در اندروید، Phone Link به شما امکان می دهد پیامک ارسال و دریافت کنید، تماس بگیرید و دریافت کنید، به اعلان ها دسترسی داشته باشید، برنامه ها و ویژگی ها را کنترل کنید و به گالری عکس خود دسترسی داشته باشید.

نحوه اتصال گوشی به ویندوز 11 با Phone Link

قبل از اینکه بتوانید شروع به انتقال عکس و فیلم از تلفن خود کنید، باید مطمئن شوید که تلفن اندرویدی شما به ویندوز 11 متصل است.

برای تأیید اینکه گوشی با ویندوز 11 مرتبط است:

 1. را فشار دهید کلید ویندوز، نوع لینک تلفنو نتیجه برتر را انتخاب کنید.
  توجه داشته باشید: اگر برنامه نصب نشده باشد، می‌توانید Phone Link را از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید.انتقال بی سیم عکس ها از اندروید
 2. انتخاب کنید اندروید زیر گوشی خود را انتخاب کنید بخش.
 3. راه اندازی کنید لینک به ویندوز بر روی گوشی اندروید خود برنامه و اسکن کنید کد QR در برنامه ویندوز نمایش داده می شود.انتقال بی سیم عکس ها از اندروید
 4. به تلفن خود اجازه دسترسی به موارد مورد نیاز مانند مخاطبین روی تلفن خود را بدهید تا با موفقیت پیوند داده شود.

نحوه انتقال عکس از اندروید به ویندوز 11

هنگامی که تلفن شما به ویندوز 11 متصل شد، می توانید عکس های خود را به چند روش انتقال دهید.

برای انتقال عکس از اندروید به ویندوز 11:

 1. کلیک کنید بر روی عکس ها گزینه ای از نوار ابزار بالا برای دیدن تصاویر خود در تلفن.
 2. فایل اکسپلورر را در پوشه ای که می خواهید عکس را در آن ذخیره کنید باز کنید.
 3. بکشید و رها کنید عکس(ها) یا ویدیو از لینک تلفن برنامه به پوشه ای در رایانه شخصی شما.انتقال بی سیم عکس ها از اندروید
 4. اگر نمی‌خواهید بکشید و رها کنید، روی عکس کلیک راست کرده و آن را انتخاب کنید ذخیره به عنوان گزینه ای از منوانتقال بی سیم عکس ها از اندروید
 5. به محل پوشه بروید و روی آن کلیک کنید صرفه جویی دکمه.
 6. یا می توانید یک عکس یا ویدیو را برای مشاهده کامل آن در برنامه Phone Link انتخاب کنید.
 7. کلیک کنید بر روی ذخیره به عنوان دکمه در گوشه سمت راست بالای Phone Link.
 8. محل پوشه را انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید صرفه جویی دکمه.انتقال بی سیم عکس ها از اندروید

در حال حاضر، گزینه ای برای انتخاب چندین عکس یا ویدیو وجود ندارد، بنابراین باید مراحل را برای سایر تصاویری که می خواهید از تلفن خود به رایانه منتقل کنید، تکرار کنید.

با این حال، هنگامی که نیاز دارید بدون سر و صدا تصاویر را از تلفن خود به رایانه شخصی خود دریافت کنید، اگر کاربر اندروید هستید، برنامه Phone Link مفید است.

اتصال گوشی به ویندوز 11

در حالی که نمی‌توانید با استفاده از برنامه PC Link عکس‌ها را از آیفون به ویندوز منتقل کنید، می‌توانید آیفون خود را به ویندوز 11 پیوند دهید. و در حالی که گزینه‌های محدودی در مقایسه با اندروید دارد، می‌توانید از iMessage متن روی دسکتاپ خود ارسال و دریافت کنید و وب را به اشتراک بگذارید. صفحات

برای اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت عکس ها، نحوه انتقال عکس ها از اندروید به آیفون را بررسی کنید. یا در مورد انتقال عکس‌ها از اندروید به درایو USB بیاموزید – که علاوه بر ایمیل، راه دیگری برای دریافت دستی تصاویر در رایانه شخصی شماست.

همچنین، اگر راحتی اشتراک‌گذاری بی‌سیم فایل‌ها را از تلفن خود ترجیح می‌دهید، نحوه استفاده از Google Nearby Share در ویندوز 11 را بررسی کنید. و اگر به طور تصادفی تصویری را گم کردید، می‌توانید عکس‌های حذف شده را در اندروید بازیابی کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *