AirPods برجسته شده است

Spatial Audio با استفاده از AirPods تجربه صوتی بهتری را برای شما فراهم می کند. با استفاده از این راهنما می توانید آن را روی AirPods خود تنظیم و استفاده کنید.

Spatial Audio یک فرمت صوتی گسترده است که بلندگوهای شما را فریب می دهد تا صدا را تنظیم کنند تا با استفاده از داده های صوتی Dolby Atmos حس محیطی بیشتری به آن بدهد.

برای استفاده و لذت بردن از صدای فضایی، باید از AirPods مدرن استفاده کنید. این شامل نسل اول یا دوم AirPods Pro، AirPods Max یا 3 می شودrdایرپادهای نسل (کلاسیک). متأسفانه، هر چیزی که پیش از این باشد، جلوه صوتی فضایی را ارائه نخواهد کرد.

اگر یک جفت از آن AirPods مدرن یا AirPods Pro دارید، می‌توانید از Spatial Audio در Apple AirPods استفاده کنید.

استفاده از صدای فضایی در ایرپادهای اپل

هنگامی که برای استفاده از افکت صوتی فضایی آماده شدید، می توانید از آن به همراه صدای Dolby Atmos و Lossless در Apple Music استفاده کنید. پس از آن، به یک دستگاه مناسب برای پخش صدا نیاز دارید. با این حال، ممکن است آنچه را که نیاز دارید نداشته باشید، بنابراین به موارد زیر نگاه کنید:

دستگاه‌های سازگار صوتی فضایی شامل آیفون، آی‌پاد تاچ، یا آی‌پد دارای iOS 16 و بالاتر هستند. علاوه بر این، می‌توانید از Apple Watch با watchOS 9 (یا بالاتر)، Apple TV با tvOS یا مک M1/M2 با Mac OS Ventura استفاده کنید.

Apple AirPods Pro (تجدید شده)

Apple AirPods Pro (تجدید شده)

حذف نویز فعال برای صدای فراگیر. حالت شفافیت برای شنیدن و ارتباط با دنیای اطرافتان

قیمت Amazon.com در 01/11/2022 به‌روزرسانی شد – ممکن است با استفاده از پیوندهایمان برای خرید کمیسیون دریافت کنیم: اطلاعات بیشتر

نحوه پیکربندی صدای فضایی در AirPods

هنگامی که همه چیزهایی که در بالا نشان داده شده است را دارید که به سازگاری صوتی فضایی اجازه می دهد، وقت آن است که از آن لذت ببرید. و خبر خوب این است که Apple Music از Spatial Audio پشتیبانی می کند.

برای استفاده از صدای فضایی از طریق Apple Music در AirPods سازگار:

  1. اطمینان حاصل کنید که AirPods شما به آیفون شما متصل است. اگر نه، اگر بلوتوث از قبل روشن نشده است، قاب را در نزدیکی آیفون خود باز کنید و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید.شارژ کامل راه اندازی
  2. باز کن تنظیمات و خود را انتخاب کنید تنظیمات AirPods نزدیک به بالای لیستاز صدای فضایی در Apple AirPods استفاده کنید
  3. انگشت خود را روی صفحه به سمت پایین بکشید صوتی فضایی بخش و ضربه بزنید صدای فضایی شخصی شده.از صدای فضایی در Apple AirPods استفاده کنید
  4. روی ضربه بزنید شخصی سازی صدای فضایی گزینه.از صدای فضایی در Apple AirPods استفاده کنید
  5. اکنون می توانید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا صدای فضایی را به درستی تنظیم کنید. با اجازه دادن به آیفون برای گرفتن چهره جلوی شما شروع کنید.از صدای فضایی در Apple AirPods استفاده کنید
  6. به شما دستور داده می شود که صورت خود را در قاب دوربین قرار دهید و سر خود را به صورت دایره ای حرکت دهید – روی آن ضربه بزنید ضبط نمای جلو را شروع کنید دکمه.از صدای فضایی در Apple AirPods استفاده کنید
  7. اگر AirPods Pro خود را در گوش خود دارید برای مرحله زیر باید آن را بردارید.از صدای فضایی در Apple AirPods استفاده کنید
  8. برای ادامه شخصی‌سازی Spatial Audio، باید از دوربین برای مشاهده شکل گوش‌های خود استفاده کنید. دوربین را در فاصله 10 تا 20 اینچی از گوش نگه دارید و به آرامی سر خود را به چپ و راست حرکت دهید.
  9. وقتی سمت راست کامل شد، به سمت گوش چپ خود بروید و همان مراحل را دنبال کنید.

بهبود صدا در AirPods

پس از تکمیل مراحل، صدای فضایی را برای عملکرد بهینه پیکربندی خواهید کرد. شایان ذکر است که تشخیص گوش های خود در تلفن شما می تواند چند بار تلاش کند. به عنوان مثال، تشخیص اینکه دوربین آیفون بدون دید واضحی از محتوای آن به کجا می رسد، دشوار است.

اگر نگران تشخیص کامل چهره اپل هستید، جای نگرانی نیست. داده ها به صورت محلی در تلفن شما ذخیره می شوند و هنگامی که از طریق iCloud با دستگاه های دیگر همگام می شوند، از رمزگذاری انتها به انتها استفاده می کنند.

به طور معمول، AirPods بسیار خوب کار می کنند. با این حال، اگر آنها به درستی کار نمی کنند، ایرپادهای خود را بازنشانی کنید. برای مثال، اگر می‌خواهید هنگام گوش دادن صدای بیرون را مسدود کنید، یاد بگیرید که حذف نویز را در AirPods روشن کنید. همچنین، برای اینکه ایرپادهای خود را در بهترین شکل نگه دارید، می توانید نحوه تمیز کردن صحیح ایرپادها را بررسی کنید.

همچنین شایان ذکر است که می توانید Spatial Audio را در ویندوز 10 و 11 فعال کنید. به علاوه، می توانید AirPods را به ویندوز 11 متصل کنید.



سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *