نحوه آپلود قرقره های اینستاگرام از کامپیوتر


قرقره های اینستاگرام یک راه سرگرم کننده برای برقراری ارتباط با دوستان خود در حین حرکت است و همچنین می توانید حلقه های اینستاگرام را از رایانه بارگذاری کنید.

ویژگی حلقه‌های اینستاگرام به شما امکان می‌دهد ویدیوهای کوتاهی را با موسیقی، فیلترها و جلوه‌های دیگر ایجاد و به اشتراک بگذارید. در حالی که در حال حرکت هستید روی تلفن شما راحت است. اما اگر نیاز به آپلود قرقره های اینستاگرام از رایانه داشته باشید چه؟

برای آپلود قرقره های اینستاگرام از رایانه خود باید به وب بروید. در حالی که نسخه وب به اندازه موبایل دارای ویژگی های ویرایشی نیست، امکان آپلود فایل های ویدئویی برای ایجاد حلقه ها را فراهم می کند.

اینستاگرام به شما امکان می‌دهد ویدیوهایی تا 90 ثانیه بسازید که می‌توانند از طریق مک، رایانه شخصی، کروم بوک یا رایانه لینوکس شما انجام شوند.

حلقه‌های اینستاگرام را از رایانه بارگذاری کنید

حلقه‌های اینستاگرام راهی فوق‌العاده برای اشتراک‌گذاری ویدیوهای کوتاه با سایر کاربران در این پلتفرم هستند. شما به راحتی می توانید ویدیوهایی را از تلفن خود ایجاد و ویرایش کنید تا با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. با این حال، ممکن است ویدیوهایی داشته باشید که بخواهید از رایانه شخصی خود پست کنید و نه روی تلفن خود.
شاید شما ویدیوهای قدیمی تری در مک یا رایانه شخصی خود داشته باشید که بخواهید با دیگران به اشتراک بگذارید. یا شاید گزینه های ویرایش در اینستاگرام کافی نباشد و از نرم افزار ویرایش ویدیو در رایانه خود استفاده کنید.

در هر صورت، می توانید حلقه های اینستاگرام را با استفاده از مراحل زیر از رایانه آپلود کنید.

برای اشتراک‌گذاری حلقه‌های اینستاگرام از رایانه:

 1. یک مرورگر روی دسکتاپ خود باز کنید، به Instagram.com بروید و اگر قبلاً وارد نشده اید وارد شوید.
 2. کلیک ايجاد كردن از پنل سمت چپ

اسکرین شات دکمه ایجاد اینستاگرام

 1. وقتی که پست جدید ایجاد کنید پنجره ظاهر می شود، روی آن کلیک کنید از کامپیوتر انتخاب کنید

اسکرین شات گزینه اینستاگرام از کامپیوتر را انتخاب کنید

 1. به ویدیویی که می‌خواهید به اشتراک بگذارید بروید و روی آن دوبار کلیک کنید تا آن را در اینستاگرام آپلود کنید.

اینستاگرام اسکرین شات ویدیو را انتخاب کنید

 1. با کلیک کردن بر روی آن می توانید ویدیو را برش دهید دکمه برش در گوشه پایین سمت چپ هنگام آپلود ویدیو.

اسکرین شات دکمه برش اینستاگرام

 1. وقتی آماده شد، کلیک کنید بعد در گوشه سمت راست بالای پنجره

اسکرین شات دکمه بعدی اینستاگرام

 1. در حال حاضر، در ویرایش کنید صفحه نمایش، می توانید یک را انتخاب کنید عکس روی جلد با استفاده از یک تصویر موجود از ویدیو یا یک تصویر ذخیره شده مستقیماً در رایانه خود را انتخاب کنید.

اسکرین شات عکس روی جلد ویرایش اینستاگرام

 1. زیر برش بزنید بخش، می توانید قسمت هایی از ویدیو را که نمی خواهید نگه دارید حذف کنید. همچنین، اگر می‌خواهید از صدای موجود ویدیو استفاده کنید، آن را نگه دارید صدا روشن است سوئیچ فعال است

اسکرین شات سوئیچ روی بخش تریم اینستاگرام و صدا

 1. پس از انتخاب یک عکس روی جلد و کوتاه کردن ویدیو، روی آن کلیک کنید بعد دکمه.

اسکرین شات دکمه بعدی اینستاگرام

 1. توضیحی را برای حلقه خود تایپ کنید و اگر می‌خواهید مشخص شود مکان خود را اضافه کنید. از این بخش، همچنین می‌توانید دسترسی و تنظیمات دیگری مانند اجازه دادن یا عدم اجازه دادن به نظرات برای پست را تنظیم کنید.
 2. کلیک اشتراک گذاری در گوشه سمت راست بالا برای ارسال آن به اینستاگرام. هنگامی که Reel در اینستاگرام پست می‌کند، یک اعلان دریافت خواهید کرد.

اسکرین شات دکمه اشتراک گذاری اینستاگرام
همچنین شایان ذکر است که هنگام آپلود ویدیوها برای تبدیل به Reels از نسخه دسکتاپ، گزینه های کمتری نسبت به برنامه تلفن همراه وجود دارد. به شما اجازه نمی دهد از پایگاه داده اینستاگرام موسیقی اضافه کنید. بنابراین، باید قبل از آپلود ویدیو، به صدای اصلی یا ویرایش موسیقی آن پایبند باشید.

علاوه بر این، نمی توانید چیزهای سرگرم کننده ای مانند برچسب، متن یا جلوه های بصری دیگر اضافه کنید. در حال حاضر، تنها گزینه‌های موجود در دسکتاپ برش، پیرایش و انتخاب روکش‌ها برای حلقه‌های شماست.

استفاده از حلقه های اینستاگرام از رایانه

داشتن قابلیت اضافه کردن قرقره های اینستاگرام از رایانه یک ویژگی مفید است.
به عنوان مثال، ممکن است ویدیوهایی را با برنامه های دسکتاپ قوی تر ویرایش کرده باشید. یا ممکن است بخواهید کلیپ های بازی را از رایانه خود پست کنید.

آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد ویرایش ویدیو هستید؟ نحوه ویرایش ویدیوها در آیفون یا نحوه استفاده از ابزار ایجاد ویدیو در ویندوز 11 به نام Clipchamp را بررسی کنید. اگر راه حل های رایگان برای دسکتاپ می خواهید، می توانید ویدیوها را با VLC کوتاه کنید.

اگر کاربر جدید مک هستید، مقدمه ما برای ویرایش ویدیوها با iMovie را بخوانید. و اگر رسانه‌های اجتماعی گزینه مورد علاقه شما هستند، درباره ارسال ویدیو در Discord بیاموزید یا نحوه افزودن و ویرایش موسیقی در ویدیوهای TikTok را بررسی کنید تا آنها را متمایز کنید.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *