موزیلا در حال ارائه یک لوگوی جدید به ایمیل Thunderbird است, محتوا مارکتینگ


اغلب گفته می‌شود که تاندربرد، علی‌رغم داشتن پشتیبانی فعال برای سال‌ها، کمی… راکد مانده است. این برنامه هنوز هم بسیار شبیه سرویس گیرنده ایمیلی است که در دهه 2000 محبوب شد، که چیز خوبی نیست. خوشبختانه، همه چیز به آرامی در حال تغییر است – با شروع یک لوگوی جدید.

تاندربرد هویت بصری جدیدی را با یک لوگوی جدید و مدرن معرفی کرده است که بیشتر با لوگوی مدرنی که در حال حاضر توسط موزیلا فایرفاکس استفاده می شود مطابقت دارد. هنوز هم پرنده ای را نشان می دهد که حرفی را در دست دارد، اما بسیار شبیه به آرم فایرفاکس است. آخرین بازطراحی لوگو در سال 2018 و با انتشار تاندربرد 60 بود.

لوگوی جدید توسط Jon Hicks طراحی شده است، طراح که لوگوهای اصلی را برای فایرفاکس و تاندربرد ساخته است، بنابراین جای تعجب نیست که از زیبایی کلی یکسانی پیروی کند.

موزیلا در حال ارائه یک لوگوی جدید به ایمیل Thunderbird است, محتوا مارکتینگ
لوگوی جدید تاندربرد تاندربرد

تیم Thunderbird می‌گوید که شما باید از تاندربرد 115 شروع به دیدن این لوگو کنید که قرار است اواخر تابستان امسال منتشر شود، و لوگوی جدید نیز باید به تدریج در وب‌سایت رسمی و حساب‌های رسانه‌های اجتماعی قرار گیرد. برنامه‌های مک و آیفون (بله، نسخه iOS در دست ساخت است) یک پس‌زمینه سفید در اطراف لوگو برای مطابقت با دستورالعمل‌های طراحی اپل خواهند داشت، و دستگاه‌های اندرویدی یک نسخه تطبیقی ​​اختیاری خواهند داشت که می‌تواند رنگ را تغییر دهد.

با این لوگو، تاندربرد می‌خواهد نشان دهد که تغییرات بزرگی به مشتری ایمیل می‌رسد، با هویت بصری تازه‌سازی شده تنها شروع بسیاری از این تغییرات است. این چیزی است که تیم ماه ها به آن اشاره می کرد و به آرامی انجام می داد.

منبع: تاندربرد


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *