معرفی جستجوگر چگالی کلمات کلیدی: برای افزایش رتبه بندی، چگالی کلمات کلیدی را تجزیه و تحلیل کنید, محتوا مارکتینگ


آیا می خواهید از نظر اخلاقی ایده های کلمات کلیدی را از رقبای خود بدزدید؟

آیا تا به حال آرزو کرده اید که ای کاش یک راه آسان وجود داشت اصلاح بیش از حد بهینه سازی در سایت شما و رتبه بندی جستجو را افزایش دهید بدون استخدام مشاور سئو؟

اگر شما هم مانند من و سایر صاحبان وب سایت های هوشمند هستید، حداقل چند بار در سفر وردپرس خود آرزوی این راه حل را داشته اید.

امروز، من مشتاقم یک ابزار رایگان محتوامارکتینگ، Keyword Density Checker را منتشر کنم، که به شما امکان می دهد بهینه ترین کلمات کلیدی را در هر محتوا یا URL، چه سایت شما یا چه سایت رقبا، بررسی کنید.

ما این ابزار را ساختیم تا به شما کمک کند تا با شناسایی کلمات کلیدی مناسب برای رتبه بندی، رتبه سئوی خود را افزایش دهید.

چرا از جستجوگر چگالی کلمات کلیدی استفاده کنیم؟

محتوامارکتینگ’s Keyword Density Checker یک ابزار آنلاین قدرتمند است که یافتن بهینه ترین کلمات کلیدی را از هر محتوا یا URL آسان می کند.

بهترین بخش این است که استفاده از این ابزار کاملاً رایگان است … نیازی به ثبت نام، نصب یا ثبت نام نیست!

1687872594 161 معرفی جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای افزایش رتبه بندی، چگالی, محتوا مارکتینگ

یکی از دلایلی که اکثر صاحبان وب سایت در رتبه بندی سایت خود در موتورهای جستجو شکست می خورند این است که یافتن کلمه کلیدی مناسب برای رتبه بندی آسان نیست. اگرچه چندین ابزار تحقیق کلمات کلیدی در بازار موجود است، اما اکثر آنها یا بسیار گران هستند یا محدودیت جستجو دارند.

به همین دلیل است که تصمیم گرفتم یک ابزار آنلاین بدون محدودیت جستجو ایجاد کنم و آن را برای همه خوانندگان محتوامارکتینگ رایگان کنم.

ابزار رایگان ما محتوا یا URL وب سایت شما را بررسی می کند و بهینه ترین کلمات کلیدی را از محتوای ارسالی برای افزایش رتبه شما به شما نشان می دهد.

فهرستی از یک کلمه، دو کلمه و سه عبارت را به شما ارائه می دهد که بر اساس فرکانس و چگالی آنها رتبه بندی شده اند.

برخی از مزایای جستجوگر چگالی کلمات کلیدی ما عبارتند از…

  • از هر مقاله ای که ارسال می کنید 30 کلمه کلیدی بسیار بهینه را دریافت کنید
  • جستجوی نامحدود به صورت رایگان و بدون هیچ محدودیتی
  • اگر کلمه کلیدی با درصد چگالی بالا پیدا کند به شما هشدار می دهد

چگونه جستجوگر چگالی کلمه کلیدی ما کار می کند

اولین کاری که باید انجام دهید این است که به جستجوگر چگالی کلمات کلیدی محتوامارکتینگ بروید.

سپس، URL یا محتوا را برای بررسی چگالی کلمه کلیدی ارسال کنید.

ابزار ما کل محتوا را تجزیه و تحلیل می کند و 30 کلمه کلیدی بسیار بهینه شده را در آن محتوا به شما می دهد. یعنی هر کدام 10 کلمه کلیدی برای یک عبارت یک کلمه ای، دو عبارت کلمه ای و سه عبارت کلمه ای دریافت خواهید کرد.

همچنین کل زمان استفاده از هر یک از آن کلمات کلیدی در محتوا و درصد چگالی آن به شما نشان داده می شود.

همچنین در صورتی که ابزار متوجه شود هر یک از آن کلمات کلیدی دارای درصد چگالی بالایی هستند، به شما هشداری برای بهینه سازی بیش از حد می دهد.

تجزیه و تحلیل رقبا با ابزار چگالی کلمات کلیدی

تا به حال به این فکر کرده اید که رقبای شما برای چه کلمات کلیدی سعی در رتبه بندی دارند؟

انجام تجزیه و تحلیل رقبای سئو و استخراج کلمات کلیدی پرکاربرد از وب سایت رقیب خود یکی از کارهای جالبی است که می توانید با ابزار چگالی کلمات کلیدی ما انجام دهید.

بیایید بفهمیم که چگونه آن را انجام دهیم.

اول از همه، صفحات برتر از سایت های رقبای خود را که فکر می کنید محبوب ترین هستند فهرست کنید.

سپس آن URL ها را یکی یکی در ابزار تراکم ما وارد کنید.

با هر جستجو، لیستی از 30 کلمه کلیدی را دریافت می کنید که رقبای شما سعی در رتبه بندی برای آنها داشتند. این گزارش به شما می گوید که هنگام ایجاد محتوای جدید یا بهینه سازی محتوای موجود می توانید روی چه کلمات کلیدی تمرکز کنید.

بهینه سازی بیش از حد را برطرف کنید و سئوی خود را تقویت کنید

بهینه سازی بیش از حد می تواند به رتبه بندی جستجوی شما آسیب برساند.

اگر تعجب می‌کنید، بهینه‌سازی بیش از حد، تمرین اضافه کردن بیش از حد بهبودهای سئو است که در نهایت منجر به نتیجه معکوس تلاش‌های سئوی شما می‌شود.

محتوای بهینه شده همچنان یک فاکتور برتر رتبه بندی است، اما گاهی اوقات ممکن است گوگل سایت شما را به بهینه سازی بیش از حد، مانند پر کردن کلمات کلیدی، مشکوک کند. پس از شناسایی صفحاتی که اخیراً در رتبه بندی و ترافیک جستجو کاهش یافته اند، باید شروع به حذف بهینه سازی آن صفحات کنید.

با جستجوگر چگالی کلمات کلیدی، می توانید کلمات کلیدی را که بیش از حد بهینه شده اند شناسایی کنید. همچنین توصیه می کنیم برای کشف سایر خطاهای سئو که می تواند به سئوی شما آسیب برساند، تجزیه و تحلیل سئو انجام دهید.

ممیزی SEO را درست در وردپرس انجام دهید

اگر می‌خواهید یک ممیزی SEO را درست در داشبورد وردپرس خود انجام دهید، توصیه می‌کنیم از افزونه وردپرس All in One SEO (AIOSEO) استفاده کنید.

1687872595 613 معرفی جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای افزایش رتبه بندی، چگالی, محتوا مارکتینگ

پلاگین رایگان آن با تمام ویژگی های اساسی که به شما کمک می کند سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید، از جمله ابزار تجزیه و تحلیل SEO، ارائه می شود.

همچنین یک نسخه پریمیوم از AIOSEO وجود دارد که ویژگی های پیشرفته ای مانند مدیر تغییر مسیر، نشانه گذاری طرحواره، ابزارهای نقشه سایت قدرتمند و موارد دیگر را ارائه می دهد.

از طرف دیگر، اگر به دنبال ابزار آنلاینی هستید که به شما کمک می‌کند تحلیل سئو را بدون هزینه انجام دهید، می‌توانید نگاهی به ابزار آنالیز SEO ما بیندازید.

امروز چگالی کلمات کلیدی خود را تجزیه و تحلیل کنید!

جستجوگر چگالی کلمات کلیدی ما ابزاری عالی است که به شما کمک می‌کند استراتژی تحقیق کلمات کلیدی رقبای خود را کشف کنید و در صورت بهینه‌سازی محتوای خود، آن را اصلاح کنید.

این تنها یکی از ابزارهایی است که اخیراً راه اندازی کرده ایم. ما همچنین چندین ابزار رایگان دیگر را برای کمک به رشد کسب‌وکارهای کوچک و رقابت با افراد بزرگ راه‌اندازی کردیم. در اینجا به تعدادی از آنها می پردازیم…

  • تحلیلگر سئوی وب سایت رایگان: سایت خود را بررسی کنید، خطاهای مهم سئو را پیدا کنید و یک برنامه عملیاتی دقیق سئو در مورد نحوه رفع این خطاها ایجاد کنید.
  • ابزار رایگان تولید کننده کلمات کلیدی: یک کلمه کلیدی اولیه را وارد کنید و با یک کلیک بیش از 300 ایده برای کلمه کلیدی ایجاد کنید.
  • ابزار تجزیه و تحلیل سرفصل رایگان: عناوین جذابی بنویسید که میزان کلیک در جستجوی Google را بهبود می بخشد.
  • ابزارهای رایگان کسب و کار ما را بررسی کنید: به فهرست کامل ابزارهای کسب و کار رایگان ما در اینجا نگاه کنید.

اگر ایده‌هایی دارید که چگونه می‌توانیم جستجوگر چگالی کلمات کلیدی محتوامارکتینگ یا ابزارهای دیگر را برای شما مفیدتر کنیم، نظرات خود را در نظرات به اشتراک بگذارید.

مثل همیشه، من می خواهم از شما برای حمایت مداوم شما از محتوامارکتینگ تشکر کنم و ما مشتاقانه منتظریم تا سال ها به شما خدمت کنیم.

واقعاً مال شما

سید بلخی
بنیانگذار محتوامارکتینگ

پست معرفی جستجوگر چگالی کلمات کلیدی: تجزیه و تحلیل تراکم کلمات کلیدی برای افزایش رتبه بندی اولین بار در محتوامارکتینگ ظاهر شد.سایت محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *