ناشرانی که از ویژگی اشتراک با Google استفاده می‌کنند ممکن است در گزارش عملکرد جستجوی Google Search Console شاهد افزایش کلیک‌ها و نمایش‌های گزارش‌شده باشند. این در حدود 6 دسامبر 2022 آغاز شد.

اعلامیه گوگل گوگل ارسال شده که در 6 دسامبر 2022، «Google یک ویژگی نتیجه جستجوی اضافی را برای سایت‌هایی که از اشتراک با Google استفاده می‌کنند ایجاد کرد. در نتیجه، این وب‌سایت‌ها ممکن است در گزارش عملکرد جستجو شاهد افزایش تعداد بازدیدها و کلیک‌ها باشند.»

به عنوان یک یادداشت، این ویژگی در مارس 2018 ایجاد شد، اما ممکن است گوگل تا چندین سال بعد این ویژگی را در کنسول جستجوی گوگل به طور دقیق ردیابی نکرده باشد.

اشتراک با گوگل چیست؟ همانطور که قبلاً گزارش کردیم، «اشتراک با Google» محوری در هدف دوم برای تقویت مدل‌های تجاری پایدار برای ناشران است. هدف این است که آن را تا حد امکان برای کاربران آسان کنیم اشتراک در – به خصوص در موبایل برای دارندگان حساب Google با اطلاعات پرداخت در پرونده، اشتراک ها را می توان با چند کلیک خریداری کرد. سپس اعتبار گوگل کاربر به عنوان اطلاعات ورود به سیستم برای اشتراک‌هایش استفاده می‌شود. اطلاعات مشترکین در اختیار ناشران قرار خواهد گرفت.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر در گزارش عملکرد کنسول جستجو در تاریخ 6 دسامبر یا بعد از آن، جهشی در نمایش‌ها و کلیک‌ها گزارش شده است و از ویژگی اشتراک با Google استفاده می‌کنید، ممکن است به همین دلیل باشد. درک منبع افزایش یا کاهش کلیک‌ها و نمایش‌ها، اما هیچ تغییر دیگری در سایر معیارهای شما، مانند تبدیل‌ها یا ترافیک، مفید است. به نظر می رسد این یک تغییر گزارش است و نه یک تغییر ویژگی جدید که در واقع منجر به ترافیک و تبدیل بیشتر شود.

اگرچه، عبارتی که گوگل در بالا استفاده کرد کمی گیج کننده است.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *