مارک زاکربرگ، مدیر عامل متا، به تازگی در کانال اینستاگرام خود اعلام کرد که برنامه تأیید پولی این شرکت، Meta Verified، اکنون در ایالات متحده در دسترس است.

چگونه کار می کند. این برنامه برای ارائه نشان تأیید آبی در فیس بوک و اینستاگرام و همچنین «حفاظت از جعل هویت فعال» و دسترسی مستقیم به پشتیبانی مشتری طراحی شده است. Meta Verified در صورت دسترسی از طریق وب 12 دلار در ماه هزینه دارد، و اگر از طریق iOS یا Android به آن دسترسی داشته باشید، 15 دلار در ماه هزینه دارد تا کاهش پرداخت های درون برنامه ای این پلتفرم ها را در نظر بگیرد. علاوه بر این، مشترکین ستاره هایی دریافت خواهند کرد که می توان از آنها برای انعام سازندگان فیس بوک و همچنین برچسب های اضافی برای Stories و Reels استفاده کرد.

تست اولیه متا در ابتدا این برنامه را ماه گذشته در استرالیا و نیوزلند راه اندازی کرد. Verified با Twitter Blue، برنامه مشابهی که به کاربران امکان می دهد برای علامت آبی و سایر امتیازات پرداخت کنند، متفاوت است، زیرا Meta Verified از کاربران می خواهد که یک شناسه دولتی ارائه دهند که با نام و عکس موجود در حساب خود مطابقت دارد.

هنگامی که کاربر تأیید شد، نمی‌تواند نام یا عکس نمایه، نام کاربری یا تاریخ تولد خود را بدون انجام مجدد فرآیند تأیید تغییر دهد. حساب‌هایی که قبلاً در اینستاگرام یا فیسبوک تأیید شده‌اند، علامت آبی خود را حفظ می‌کنند.

آنچه متا می گوید. راه اندازی Meta Verified بخشی از تلاش متا برای افزایش امنیت و شفافیت در پلتفرم های خود است. هدف متا با ارائه نشان تأیید آبی و محافظت از جعل هویت فعال به کاربران، کاهش تعداد حساب‌های جعلی و جعل هویت در فیس‌بوک و اینستاگرام است.

مطمئنا، متا می تواند این برنامه را برای افزایش امنیت اجرا کند. دلیل دیگر می تواند ایجاد جریان های درآمد اضافی یا متنوع سازی آنها باشد. به هر حال، آنها تقاضای ضعیف تبلیغات را دلیل کاهش اخیر درآمدشان دانستند، منطقه ای که 97 درصد از درآمد کلی آنها را تشکیل می دهد.

برای مرجع. مطمئن نیستید که 12 تا 15 دلار در ماه ارزشش را دارد؟ در اینجا سایر خدمات اشتراک ماهانه وجود دارد که می توانید با 15 دلار در ماه یا کمتر دریافت کنید:

  • YouTube: رایگان (همراه با تبلیغات)، یا 11.99 دلار در ماه برای YouTube Premium (بدون آگهی، شامل YouTube Music Premium)
  • Spotify: رایگان (همراه با تبلیغات)، یا 9.99 دلار در ماه برای Spotify Premium (بدون تبلیغات، پرش نامحدود، گوش دادن آفلاین)
  • Pandora: رایگان (با تبلیغات)، یا 4.99 دلار در ماه برای Pandora Plus (بدون آگهی، پرش نامحدود، گوش دادن آفلاین)
  • Apple Music: 9.99 دلار در ماه برای اشتراک فردی (بدون آگهی، پرش نامحدود، گوش دادن آفلاین)
  • آمازون موزیک: 7.99 دلار در ماه برای اعضای Prime (بدون آگهی، پرش نامحدود، گوش دادن آفلاین)، یا 9.99 دلار در ماه برای اعضای غیر Prime
  • Hulu: 5.99 دلار در ماه برای طرح اولیه (با تبلیغات)، یا 11.99 دلار در ماه برای طرح بدون آگهی
  • دیزنی +: 7.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال
  • نتفلیکس: 8.99 دلار در ماه برای طرح اولیه (SD، هر بار یک صفحه نمایش)، 13.99 دلار در ماه برای طرح استاندارد (HD، دو صفحه در یک زمان)، یا 17.99 دلار در ماه برای طرح برتر (Ultra HD، چهار صفحه نمایش) در یک زمان)
  • HBO Max: 14.99 دلار در ماه

چرا ما اهمیت می دهیم. راستی‌آزمایی جدید می‌تواند به بهبود کیفیت و اعتبار پایگاه کاربران این پلتفرم کمک کند. متا با الزام به تأیید هویت دولتی، ممکن است بتواند اطمینان حاصل کند که کاربران همان چیزی هستند که می‌گویند هستند و از بروز حساب‌ها و ربات‌های جعلی در پلتفرم‌های خود بکاهند. این می تواند منجر به یک پایگاه کاربر فعال تر و معتبرتر شود که به نوبه خود می تواند منجر به تبلیغات مؤثرتر شود.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *