ممکن است مایکروسافت در ماه‌های آینده ویژگی‌های ChatGPT OpenAI را به جستجوی بینگ اضافه کند. بر اساس گزارشی که توسط اطلاعات دو منبع از این شرکت می گویند که این شرکت به احتمال زیاد سرویس پرسش و پاسخ AI محبوب ChatGPT را به Bing، موتور جستجوی مایکروسافت اضافه خواهد کرد.

ChatGPT چت جی پی تی رایگان چیست؟ چند ماه پیش ChatGPT که توسط OpenAI راه اندازی شد و به طور باورنکردنی در سراسر وب محبوب شده است. همه، نه فقط سئوکارها، از آن برای دریافت پاسخ برای تکالیف، نوشتن مقاله و برای دریافت پاسخ به سؤالات خود استفاده می کنند. برخی ChatGPT را قاتل گوگل نامیده اند، اما این ممکن است طولانی باشد.

ChatGPT یک ربات چت است که توسط OpenAI در نوامبر 2022 راه اندازی شد. این ربات بر روی خانواده مدل های زبان بزرگ GPT-3.5 OpenAI ساخته شده است و با تکنیک های یادگیری نظارت شده و تقویتی به خوبی تنظیم شده است. ChatGPT از محتوای قبل از سال 2021 در سراسر وب استفاده می کند تا به خود بیاموزد چگونه به سؤالات پاسخ دهد، اما وقتی نوبت به موضوعات جدید و پرطرفدار می شود، مشکل دارد. می توانید در مورد نحوه عملکرد فنی آن بیشتر بدانید این پست وبلاگ.

گزارش. گزارش The Information می‌نویسد: «مایکروسافت می‌تواند به زودی از سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد دلاری خود در OpenAI، خالق چت ربات ChatGPT، که به سؤالات پاسخ‌های متنی شبیه به انسان می‌دهد، بازگشتی دریافت کند. مایکروسافت در حال آماده شدن برای راه‌اندازی نسخه‌ای از موتور جستجوی Bing خود است که از هوش مصنوعی پشت ChatGPT برای پاسخگویی به برخی از سؤالات جستجو استفاده می‌کند، به‌گفته دو نفر با آگاهی مستقیم از این برنامه‌ها، نه فقط نشان دادن لیستی از پیوندها. مایکروسافت امیدوار است که این ویژگی جدید که می‌تواند قبل از پایان ماه مارس راه‌اندازی شود، به آن کمک کند تا از گوگل، رقیب جستجوی بسیار بزرگ‌تر خود، پیشی بگیرد.

پوشش های زیادی از این گزارش شده است که می توانید پیدا کنید در Techmeme.

گوگل در مشکل راستش را بخواهید، من فکر نمی کنم گوگل با این وجود مشکل داشته باشد گزارش هایی از “کد قرمز” در گوگل از طریق چت بات مبتنی بر هوش مصنوعی. گوگل هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی بسیار پیشرفته ای دارد که احتمالاً می تواند دقیقاً همان کاری را انجام دهد که ChatGPT قبلاً یا بهتر انجام می دهد. در واقع، تیم اسپم گوگل گفته است که روش هایی برای این کار دارند شناسایی و خنثی سازی AI سرقت شده انواع محتوای خراشیده شده به علاوه، ما می دانیم که تعداد زیادی وجود دارد ابزارهایی برای تشخیص محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی، بنابراین اگر هوش مصنوعی بتواند هوش مصنوعی را تشخیص دهد، نمی دانم چقدر کد قرمز است؟

چرا ما اهمیت می دهیم. با هر ویژگی جستجوی جدید، به‌ویژه یک ربات چت، این می‌تواند رفتار جستجوگر را تغییر داده و هدایت کند. به عنوان SEO ها، SEM ها و بازاریابان، درک رفتار جستجوگر و حضور در مکان هایی که مردم در جستجوی آن هستند برای افزایش آگاهی، ترافیک و کسب و کار برای شما و مشتریانتان مهم است.

این بسیار جدید است، اما من مطمئن هستم که همه ما این فضا را با دقت تماشا خواهیم کرد تا مطمئن شویم که از آن برای مشتریان و سهامداران استفاده می کنیم.


محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *