مایکروسافت مشکل از دست دادن داده را در API ابزار وب مستر Bing که منجر به یک هفته از دست رفتن داده‌ها شد، برطرف کرده است. این داده ها اکنون پر شده و بازیابی شده اند و اکنون می توان از طریق Bing Webmaster Tools API به آنها دسترسی داشت.

تاریخ ها. Bing Webmaster Tools API پس از 3 مارس نشان دادن داده ها را متوقف کرد. گلن گیب در 17 مارس این مشکل را به Fabrice Canel از مایکروسافت گزارش داد.

API یک بار دیگر تا 20 مارس شروع به نشان دادن داده های جدید کرد، اما یک شکاف داده وجود داشت از دست دادن یک هفته ارزش داده ها

کانل گفت که آنها توانستند آن داده های از دست رفته را برطرف کنید در 27 مارس. بنابراین اکنون برای دانلود در API در دسترس است.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر از Bing Webmaster Tools API با نرم‌افزار داخلی یا نرم‌افزار شخص ثالث خود استفاده می‌کنید، باید اطمینان حاصل کنید که تمام داده‌هایی که انتظار دارید در آنجا وجود دارند، وجود دارند. در غیر این صورت، ممکن است بخواهید به صورت دستی برخی از دستورات را مجدداً اجرا کنید تا داده‌هایی را که ممکن است به دلیل اشکال وارد نشده باشند، وارد کنید.

جزئیات بیشتر. در اینجا دنباله توییت های مربوط به این باگ آمده است:


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *