YouTube TV زمانی که برای اولین بار در سال 2017 معرفی شد با تنها 35 دلار در ماه شروع به کار کرد، اما قیمت آن در طول سال ها به تدریج افزایش یافته است. در حال حاضر حتی گران تر می شود.

YouTube TV امروز افزایش قیمت دیگری را اعلام کرد که این سرویس را از 64.99 دلار در ماه به 72.99 دلار در ماه می رساند. مشترکین جدید قیمت به روز شده را از امروز مشاهده خواهند کرد، در حالی که اعضای فعلی تا 18 آوریل فرصت خواهند داشت. Google گفت که افزایش قیمت ضروری است “زیرا هزینه های محتوا افزایش یافته و ما همچنان روی کیفیت خدمات خود سرمایه گذاری می کنیم.”

آخرین افزایش قیمت در سال 2020 بود که تلویزیون YouTube از 49 دلار در ماه به 65 دلار در ماه رسید. با این حال، این افزایش در کنار معرفی کانال‌هایی از ViacomCBS (در حال حاضر Paramount Global) اتفاق افتاد. این امر، Comedy Central، MTV، Nickelodeon، TV Land و دیگر شبکه‌ها را به این سرویس اضافه کرد و به توجیه افزایش قیمت کمک کرد – حداقل برای افرادی که کانال‌های جدید را می‌خواستند. YouTube TV اخیراً بلیط NFL Sunday را اضافه کرد، اما شبکه MLB را نیز از دست داد.

بسیاری از سرویس‌های پخش تلویزیونی اخیراً قیمت خود را افزایش داده‌اند، از جمله Sling TV، DirecTV Stream و موارد دیگر، زیرا گروه‌های رسانه‌ای بزرگ برای معاملات توزیع سودآورتر تلاش می‌کنند. بسته به اینکه به کدام شبکه ها و ورزش علاقه دارید، ارائه دهندگان کابل سنتی ممکن است در این مرحله مقرون به صرفه تر باشند. حتی ممکن است فقط با یک آنتن تلویزیون راضی باشید، که این کار را می کند نه نیاز به اشتراک ماهانه

نکته مثبت این است که یوتیوب هزینه افزونه 4K Plus را کاهش می دهد، که پخش 4K، پخش همزمان نامحدود در خانه، و گزینه مشاهده آفلاین ضبط های DVR برای برخی از محتواها را فراهم می کند. قبلاً 19.99 دلار اضافی در ماه هزینه داشت، اما اکنون فقط 9.99 دلار در ماه خواهد بود.

منبع: توییتر (YouTube TV)

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *