قوانین جدید حفاظت از داده ها که در مورد جمع آوری و پردازش اطلاعات شخصی اعمال می شود، در سال 2023 در کالیفرنیا، کلرادو، کانکتیکات، ویرجینیا و یوتا اجرا می شود.

طبق ایمیلی که به همه مدیران و مدیران حقوقی AdSense ارسال شده است، از اول ژانویه 2023، شرایط موجود پردازش داده های Google Ads، شرایط حفاظت از داده کنترلر-کنترل کننده Google Ads، و شرایط حفاظت از داده کنترل کننده-کنترل کننده اندازه گیری Google را برای این موارد تکمیل خواهیم کرد. 5 قانون جدید ایالتی ایالات متحده اگر قبلاً با شرایط حفاظت از داده های آنلاین موافقت کرده اید، برای پذیرش این شرایط نیازی به اقدام اضافی نیست.

فقط تبلیغات و تجزیه و تحلیل این به روز رسانی مربوط به تبلیغات و محصولات تجزیه و تحلیل گوگل است. اگر از سایر محصولات Google، مانند Workspace یا Cloud Identity نیز استفاده می‌کنید، این ایمیل بر استفاده شما از آن محصولات تأثیری نمی‌گذارد.

عمیق تر حفاری کنید. می توانید در مورد قوانین جدید بیشتر بخوانید اینجا.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر مدیر یا مدیر AdSense هستید که در کالیفرنیا، کلرادو، کانکتیکات و یوتا زندگی می‌کنید یا تبلیغ می‌کنید، مطمئن شوید که حساب شما با تمام قوانین و مقررات مطابقت دارد.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

نیکول فارلی

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *