Google Meet پلتفرم انتخابی بسیاری از شرکت‌ها برای شرکت در جلسات از راه دور است، و همچنین به شما امکان می‌دهد مواردی را با فیلترها و پس‌زمینه‌ها برای سرگرم‌تر کردن جلسات بسازید. با این حال، این فیلترهای جدید مرز بین سرگرم کننده و وحشتناک را محو می کنند.

Google Meet تعدادی فیلتر جدید راه‌اندازی کرده است تا «به آوردن یک عنصر سرگرم‌کننده در جلسات کمک کند». یک سر چوب وجود دارد که صورت شما را در یک کنده قرار می دهد، و آن یکی در واقع احمقانه و سرگرم کننده است. همچنین یک خرگوش کار وجود دارد که خیلی بد به نظر نمی رسد، اما یک خرگوش توت فرنگی نیز وجود دارد که کاملاً ترسناک است. همان حال و هوای فیلترها را در اینستاگرام، اسنپ چت یا تیک تاک تداعی می کند، با این حال چیزی در آن وجود دارد که به نظر می رسد غیرفعال است. مثل آن توت فرنگی که قرار است شب شما را بدزدد.

با رفتن به بخش «اعمال جلوه‌های بصری»، می‌توانید از این فیلترها درست مانند سایر فیلترها استفاده کنید. اگر می‌خواهید این فیلترهای جدید را تغییر دهید، باید ظرف 15 روز آینده برای همه در دسترس قرار گیرند. مدیران این گزینه را دارند که آنها را برای حساب های کاری و مدرسه خاموش کنند، بنابراین ممکن است فردی در بخش فناوری اطلاعات شما تصمیم بگیرد که آنها را برای همیشه پنهان کند.

با این حال، ما نمی توانیم تضمین کنیم که در صورت استفاده از توت فرنگی، همکاران خود را مادام العمر زخمی نخواهید کرد.

منبع: گوگل


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *