18 کامیون ممکن است نقص باتری داشته باشند.

فورد F-150 لایتنینگ آفرود.
آب کم عمق

فورد اعلام کرد که در حال فراخوانی چند کامیون برقی لایتنینگ F-150 است، به طور دقیق 18 دستگاه که احتمالاً ممکن است نقص باتری داشته باشند. این فراخوان پس از آن صورت می گیرد که این خودروساز در ماه گذشته دچار آتش سوزی باتری شده بود که منجر به توقف تولید یک ماهه شد.

در حالی که بالاخره امروز تولید در یکی از کارخانه‌های خود در میشیگان از سر گرفته می‌شود، فورد نمی‌خواهد با کامیون برقی محبوب خود هیچ شانسی را در پیش بگیرد. در فوریه، یک سفارش سراسری «توقف حمل و نقل» را آغاز کرد و تولید را به دلیل مشکل باتری متوقف کرد، که بعداً به عنوان آتش سوزی تأیید شد.

در ابتدا، فورد گفت که این نقص احتمالی روی هیچ خودرویی که قبلاً به نمایندگی‌ها یا خریداران ارسال شده بود، تأثیر نمی‌گذارد، اما اکنون این ادعا کمی پس گرفته است. با این حال، فورد تنها بر این باور است که هجده وسیله نقلیه حمل شده ممکن است مشکل باتری داشته باشند و آن چند خودروی منتخب را فراخوان خواهد کرد.

یکی از سخنگویان فورد گفت که تعداد بیشماری کامیون لایتنینگ طی یک دوره چهار هفته ای در تاسیسات تامین کننده باتری SK On در جورجیا تولید شد، اما تنها 18 کامیون از کارخانه خارج شدند. فورد آن 18 کامیون F-150 لایتنینگ را می خواهد.

شایان ذکر است که ما هنوز جزئیات زیادی در مورد این وضعیت نداریم. اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) هنوز اعلامیه فراخوان رسمی منتشر نکرده است، اما CNBC این فراخوان را در آخر هفته تایید کرد.

فورد در پایان می‌گوید از هرگونه گزارش تصادف یا جراحات مرتبط با مشکل باتری بی‌اطلاع است. ممکن است فراخوان های بیشتری در راه باشد؟ ما مطمئن نیستیم. ما برای جزئیات بیشتر تماشا خواهیم کرد و زمانی که بیشتر بدانیم گزارش خواهیم داد.

از طریق DriveTeslaCanada

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *