فقط امروز!  3 معامله ای که نمی توانید در پست جمعه سیاه از دست بدهید


همین دیروز جمعه سیاه برگزار شد. و با آن یکی از مورد انتظارترین هفته های سال برای شکارچیان معامله به پایان رسید. در حال حاضر ما در بلاتکلیفی بین جمعه سیاه که قبلاً به پایان رسیده است، هستیم دوشنبه سایبری، که هفته آینده برگزار می شود و از آن کمپین خرید کریسمس آغاز می شود. با این حال، قرار گرفتن در آخرین آخر هفته از دست رفته نوامبر به این معنی نیست که ما از چانه زنی های بزرگ دور می مانیم!

هنوز هم فروشگاه‌هایی هستند که محصولات مختلف را با تخفیف‌های عالی برای آن دسته از کاربرانی که در هفته جمعه سیاه چیزی را که می‌خواستند پیدا نکردند، ارائه می‌کنند. اگر شما یکی از این افراد هستید یا می‌خواهید خرید کریسمس خود را با اطمینان از بهترین قیمت پیش ببرید، ما برخی از این موارد را به شما واگذار می‌کنیم. بهترین معاملاتی که فقط امروز می توانید از آنها استفاده کنید.

درایو فلش 256 گیگابایتی

اولین موردی که می یابیم چیزی جز این فلش مموری 256 گیگابایتی نیست. این فلش مموری با ظرفیت بالا و سرعت بالا به ما این امکان را می دهد که هر چیزی را که می خواهیم در داخل آن ذخیره کنیم تا بتوانیم همیشه آن را با خود ببریم. به صورت plug&play کار می کند، یعنی بدون پیکربندی یا درایور، و سرعت خواندن تا 100 مگابایت بر ثانیه را ارائه می دهد.

قیمت استاندارد این فلش مموری 59.99 یورو است. اما، فقط برای امروز، ما می توانیم آن را با 61٪ تخفیف خریداری کنیم، بنابراین در آن باقی خواهد ماند فقط 23.63 یورو.

هارد 16 ترابایتی وسترن دیجیتال گلد

آیا 256 گیگابایت برای شما کم است؟ خوب، بیایید بزرگ بازی کنیم. یکی دیگر از کنجکاوترین پیشنهادهایی که امروز پیدا می کنیم، چیزی جز این هارد دیسک ممتاز، از Western Digital با ظرفیت 16 ترابایت نیست. اگرچه این یک هارد دیسک است که برای استفاده تجاری طراحی شده است (هم از نظر کش و هم از نظر سرعت و قابلیت اطمینان)، اگر بخواهیم می توانیم بدون مشکل آن را خریداری کنیم تا آن را روی رایانه خود نصب کنیم. این یکی از بهترین هارد دیسک های موجود در بازار است، اگرچه به وضوح برای همه چیز پول پرداخت می شود.

قیمت آن، به طور معمول، بیش از 900 یورو است. اما، با استفاده از این دوره پس از جمعه سیاه، می‌توانیم عملاً از آن استفاده کنیم نصف قیمت. و این است که، فقط امروز، این هارد دیسک قیمت دارد 468.77 یورو. یک معامله گران قیمت، اما به هر حال معامله ای است.

Razer Huntsman Mini

چیزی مربوط به ذخیره سازی نمی خواهید؟ سپس نگران نباشید. یکی دیگر از خوش آب و هواترین مواردی که می یابیم این صفحه کلید مکانیکی Razer است. این دکمه‌های مکانیکی نوری را نصب می‌کند که سرعت واکنش شگفت‌انگیزی را هم هنگام نوشتن و هم هنگام پخش به ما می‌دهد. این یک صفحه کلید کوچک، بدون صفحه کلید عددی یا فلش است، زمانی که فضای کمی روی میز داریم یا به سادگی، به این دلیل که فقط می‌خواهیم آن را پخش کند، عالی است.

صفحه کلیدی که به راحتی از 130 یورو فراتر می رود اما فقط امروز می توانیم آن را با 72 یورو تهیه کنیم. یک معامله بزرگ.

البته باید این را هم در نظر بگیریم که چینش صفحه کلید به زبان آلمانی دارد، اگرچه چیزی نیست که با چند برچسب حل نشود. در ویندوز به عنوان یک صفحه کلید QWERTY اسپانیایی کار می کند.

«محصولات این مقاله دارای یک پیوند وابسته هستند که کمیسیون کمی برای SoftZone ایجاد می کند. این محصولات هیچ رابطه تجاری با برندها یا فروشگاه مورد نظر ندارند، به دلیل فروش انتخاب شده اند»سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *