Apple music featured


آیا به دنبال اشتراک اشتراک Apple Music با حداکثر شش دوست و خانواده هستید؟ در اینجا درباره Apple Music Family Plan بیشتر بیاموزید.

Apple Music یک سرویس پخش موسیقی محبوب است که به شما امکان دسترسی به میلیون ها آهنگ را می دهد. اگر کاربر اپل هستید، این برنامه به‌خوبی با اکوسیستم اپل ادغام می‌شود و به شما امکان می‌دهد آهنگ‌ها را از طریق سیری درخواست کنید یا به لیست‌های پخش مورد علاقه خود در هر یک از دستگاه‌هایتان دسترسی داشته باشید. حتی می توانید از Apple Music در گوشی های اندرویدی استفاده کنید.

تعدادی گزینه اشتراک مختلف در دسترس است. یکی از مقرون به صرفه ترین برنامه خانواده Apple Music است که به شما امکان می دهد اشتراک را بین حداکثر شش نفر مختلف به اشتراک بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه خانواده Apple Music به ادامه مطلب مراجعه کنید.

برنامه خانواده Apple Music چیست؟

برنامه خانوادگی Apple Music یک اشتراک Apple Music است که به شش کاربر اجازه می دهد تا به کتابخانه Apple Music دارای بیش از 100 میلیون آهنگ و بیش از 30000 لیست پخش دسترسی کامل داشته باشند. هر کاربر از طریق حساب شخصی خود، با کتابخانه موسیقی و توصیه های شنیداری خود که می تواند در همه دستگاه های خود به آنها دسترسی داشته باشد، دسترسی نامحدودی دارد.

اعضای Apple Music Family Plan به ویژگی‌های کامل Apple Music، از جمله صدای بدون افت، گوش دادن آفلاین، و صدای فضایی، و همچنین ویژگی‌های جدیدتر مانند Apple Music Sing و Apple Music Classical دسترسی دارند. در واقع، مانند داشتن شش حساب کاربری Apple Music Individual است، اما با قیمتی قابل توجه کاهش یافته است.

هزینه طرح خانوادگی Apple Music چقدر است؟

هزینه برنامه خانواده Apple Music 16.99 دلار در ماه در ایالات متحده، یا 16.99 پوند در ماه در بریتانیا. این قیمت کل است که هر شش کاربر را پوشش می دهد. یکی از اعضای گروه مسئول پرداخت اشتراک است و هیچ راهی برای تقسیم هزینه اشتراک به شش وجود ندارد. با این حال، اگر می‌خواهید هزینه‌ها را به اشتراک بگذارید، هیچ چیز نمی‌تواند مانع از بازپرداخت سایر اعضای برنامه خانواده Apple Music به هر کسی شود که می‌پردازد.

اگر شش نفر برای برنامه خانوادگی Apple Music ثبت نام کنند، سهم هر فرد در ماه کمتر از 2.84 دلار در ماه خواهد بود. در مقایسه، برنامه Apple Music Individual 10.99 دلار در ماه است، بنابراین پس انداز تقریباً 75٪ است.

طرح خانوادگی Apple Music نیز به عنوان بخشی از اشتراک Apple One Family در دسترس است که 19.95 دلار / 19.95 پوند هزینه دارد. با این قیمت، و همچنین تا شش حساب که به Apple Music دسترسی دارند، هر حساب همچنین به Apple TV+ و Apple Arcade دسترسی کامل دارد و می‌تواند 200 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی iCloud را به اشتراک بگذارد.

اشتراک انفرادی Apple TV+ 6.99 دلار و اشتراک Apple Music Individual 10.99 دلار است. این بدان معناست که برنامه Apple One Family می تواند تا 90 دلار در ماه بین شش نفر صرفه جویی کند. این بدون در نظر گرفتن هزینه های Apple Arcade نیز انجام می شود.

برنامه خانوادگی Apple Music چگونه مقایسه می شود؟

اگر شما و پنج نفر دیگر در حال برنامه ریزی برای ثبت نام در Apple Music هستید، پس انتخاب طرح خانواده Apple Music از نظر هزینه، کار بیهوده ای است. اما آیا خدمات واقعاً خوب است؟ در مقایسه با سایر خدمات مشابه چگونه است؟

اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که برنامه خانوادگی Apple Music با قیمت 16.99 دلار بسیار گرانتر از Spotify Premium Family Plan است که در حال حاضر 15.99 دلار است. بنا به دلایلی، قیمت هر دو سرویس در بریتانیا یکسان است، 16.99 پوند. Deezer حتی گران تر است، با طرح خانواده 17.99 دلار. Pandora و Tidal هر دو طرح های خانوادگی را با قیمت 14.99 دلار برای هر ارائه می دهند.

Spotify برنامه‌ای است که انقلاب پخش موسیقی را آغاز کرد، بنابراین Apple Music چگونه مقایسه می‌شود؟ هر دو مقدار مشابهی از موسیقی را ارائه می دهند و حدود 100 میلیون آهنگ در هر دو سرویس موجود است. در حال حاضر Apple Music کیفیت صدای بهتری را نیز ارائه می دهد. اپل موزیک صدای بدون افت را ارائه می دهد، با وجود اینکه در سال 2021 اعلام شد، Spotify HiFi هنوز راه اندازی نشده است.

اپل موزیک نیز اخیرا یک اپلیکیشن اختصاصی برای موسیقی کلاسیک به نام Apple Music Classical منتشر کرده است. به عنوان بخشی از اشتراک Apple Music شما گنجانده شده است و یافتن موسیقی کلاسیک عالی را بسیار آسان‌تر می‌کند.

با این حال، Spotify مزایایی دارد. Spotify’s Discover Weekly چند توصیه موسیقی عالی ارائه می دهد. اپل لیست‌های پخش شخصی‌سازی شده مشابهی دارد، اما طبق تجربه من، این‌ها حاوی آهنگ‌های جدید زیادی نیستند که من واقعاً در مقایسه با Spotify آن را دوست دارم. Spotify همچنین پادکست های بسیار خوبی در داخل برنامه دارد. Apple Music شامل پادکست نمی شود. اینها در برنامه جداگانه پادکست یافت می شوند.

نحوه تنظیم برنامه خانوادگی Apple Music

نحوه تنظیم برنامه خانواده Apple Music بسته به اینکه قبلاً اشتراک Apple Music دارید یا خیر متفاوت است.

نحوه ثبت نام برای اشتراک طرح خانواده جدید Apple Music

اگر قبلاً اشتراک Apple Music ندارید، می‌توانید مستقیماً از داخل برنامه Apple Music برای آن ثبت‌نام کنید.

برای ثبت نام برای اشتراک جدید Apple Music Family Plan:

 1. باز کن اپل موزیک برنامه
 2. در پایین صفحه، روی ضربه بزنید اکنون گوش کن.
 3. انتخاب کنید به Apple Music بپیوندید.
 4. ضربه زدن خانواده و سپس ضربه بزنید به Apple Music بپیوندید برای تایید.
 5. برای تأیید تصمیم خود، روی ضربه بزنید اشتراک در و برای تایید اشتراک خود وارد حساب اپل خود شوید.
 6. اکنون می توانید با دنبال کردن مراحل زیر اعضای خانواده را به اشتراک خود اضافه کنید.

نحوه تغییر به اشتراک برنامه خانوادگی Apple Music

اگر قبلاً اشتراک Apple Music دیگری دارید، می‌توانید آن را از داخل برنامه Apple Music به یک برنامه خانوادگی Apple Music تغییر دهید.

برای تغییر به طرح خانواده Apple Music:

 1. راه اندازی کنید تنظیمات برنامه
 2. روی حساب Apple ID خود در بالای صفحه ضربه بزنید.
  شناسه اپل
 3. انتخاب کنید اشتراک ها.
  اشتراک های اپل
 4. ضربه زدن اپل موزیک.
 5. ضربه زدن مشاهده همه طرح ها.
  اپل همه طرح ها را ببینید
 6. برنامه خانواده Apple Music را انتخاب کنید.
 7. دستورالعمل ها را برای تکمیل ارتقاء خود دنبال کنید.

نحوه اضافه کردن اعضا به برنامه خانواده Apple Music

هنگامی که اشتراک خود را تنظیم کردید، می توانید اعضا را به طرح خود اضافه کنید. هر عضو به Apple ID خود نیاز دارد.

برای افزودن اعضا به طرح خانواده Apple Music:

 1. باز کن تنظیمات برنامه
 2. ضربه زدن خانواده درست زیر Apple ID شما.
  تنظیمات خانواده اپل
 3. روی ضربه بزنید اضافه کردن عضو نماد در گوشه سمت راست بالا
  اپل عضو خانواده را اضافه کند
 4. یکی از افراد پیشنهادی را انتخاب کنید یا ضربه بزنید دیگران را دعوت کنید.
  خانواده اپل دیگران را دعوت می کند
 5. دعوتنامه خود را از طریق یکی از روش‌های اشتراک‌گذاری ارسال کنید، یا اگر آن شخص همراه شماست، روی ضربه بزنید حضوری دعوت کنید.
  Apple share دعوت حضوری
 6. این شخص اکنون می تواند Apple ID و رمز عبور خود را وارد کند. می توانید حداکثر پنج نفر را به گروه خانواده خود اضافه کنید.
  apple را وارد کنید apple id

مدیریت اشتراک Apple Music

اگر پنج نفر دیگر را می‌شناسید که می‌خواهند در Apple Music ثبت‌نام کنند یا قبلاً اشتراک‌های جداگانه دارند، ثبت‌نام در برنامه خانواده Apple Music کار بی‌معنی است. این می تواند برای هر یک از اعضا مقدار قابل توجهی پول صرفه جویی کند در حالی که همچنان ویژگی های یکسانی را به عنوان یک طرح فردی به آنها می دهد.

اگر از کاربران Apple Music هستید، نکات مفیدی وجود دارد که باید بدانید. اگر آهنگ‌هایی که در این سرویس وجود ندارد، می‌توانید یاد بگیرید که چگونه موسیقی خود را به Apple Music اضافه کنید. اگر یک لیست پخش عالی ایجاد می کنید، ممکن است بخواهید بدانید که چگونه یک لیست پخش را در Apple Music به اشتراک بگذارید. و اگر آهنگ مورد علاقه خاصی دارید، ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه از آهنگ Apple Music به عنوان زنگ آیفون خود استفاده کنید.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *