سوزان وویچیکی، یکی از باسابقه ترین کارمندان گوگل، پس از 9 سال حضور در این سمت و 25 سال در گوگل، از سمت مدیرعاملی یوتیوب کناره گیری می کند. در به روز رسانی شخصی او پست وبلاگ او گفت: «پس از تقریباً 25 سال اینجا، تصمیم گرفتم از نقشم به عنوان رئیس یوتیوب عقب نشینی کنم و فصل جدیدی را شروع کنم که بر خانواده، سلامتی و پروژه‌های شخصی‌ام متمرکز است که به آنها علاقه دارم.»

در طول 25 سال فعالیت خود در گوگل، او “بازاریابی را مدیریت کرد، جستجوی تصویر گوگل را ایجاد کرد، اولین جستجوی ویدئو و کتاب گوگل را رهبری کرد، و همچنین بخش‌های اولیه ایجاد AdSense، روی خریدهای YouTube و DoubleClick کار کرد، به عنوان SVP خدمت کرد. سوزان وویچیکی نوشت.

سوزان در سال 2014 زمانی که گوگل یک بازسازی بزرگ اجرایی انجام داد، مدیر عامل یوتیوب شد. چهار سال قبل از آن، سوزان به عنوان معاون ارشد گوگل، یکی از هشت کارمند گوگل در آن زمان با این عنوان ارتقا یافت.

نیل موهان. نیل موهان معاون ارشد و رئیس جدید یوتیوب خواهد بود. نیل در سال 2007 زمانی که گوگل DoubleClick را به قیمت 3.1 میلیارد دلار خریداری کرد، وارد گوگل شد. نیل معاون نمایش و ویدیو شد و بعداً در سال 2015 مدیر ارشد تولید YouTube شد.

افکار یوتیوبر در اینجا برخی از افکار یوتیوبرهای معروف در مورد این تغییر وجود دارد:

چرا ما اهمیت می دهیم. یوتیوب یک پلت فرم مهم است، نه فقط برای مصرف کنندگان و نه فقط برای سازندگان، بلکه برای تبلیغ کنندگان نیز. جالب است که ببینیم با این تغییر رهبری، چیزی در پلتفرم Google Ads تغییر می کند یا خیر.

سوزان وویچیکی یکی از افراد ثابت گوگل بوده است و اکنون به پایان رسیده است.

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *