متقاعد کردن صدها ویراستار در ده‌ها وب‌سایت برای اتخاذ روشی جدید و کارآمدتر برای ویرایش و انتشار اخبار فوری، ویژگی‌ها و وبلاگ‌ها به خودی خود خبر اصلی است.

در سال 2018، Penske Media Corporation (PMC)، شرکت مادر یک مجموعه رسانه ای قدرتمند از جمله تنوع، رولینگ استون، ددلاین هالیوود و تابلو تبلیغاتی، تصمیم گرفت که زمان مناسبی برای تغییر وب سایت های همه برندهایشان به یک ویرایشگر وردپرس سریع تر و تمیزتر – گوتنبرگ است. این یک پروژه جسورانه، چند مرحله ای و دو و نیم ساله بود که در سپتامبر 2022 به پایان رسید.

ارائه چنین تغییری در مقیاس بزرگ و رویایی در حالی که غلبه بر «اکراه عمومی تحریریه» یک اقدام متعادل کننده ظریف بود. معرفی اعضای تحریریه و سایر ذینفعان با ایده بزرگ «ویرایشگر بلوک بهتر» راه را هموار کرد، حتی ایده‌ای به اندازه «برش و چسباندن آسان‌تر از Word» را تبلیغ کرد.

نحوه انجام این کار را از نیکولا کاتن، معاون تحویل محصول، گابریل کوئن، معاون فناوری، از PMC بشنوید، در حالی که آنها در حال بررسی هستند. سوئیچ PMC به گوتنبرگ ارائه در BigWP NYC.

درباره BigWP

BigWP محل تجمع متفکران بزرگی است که کارهای بزرگی را با وردپرس انجام می دهند.

ما توسعه دهندگان، رهبران کسب و کار و افراد محصولی را که هر روز با برنامه های کاربردی وردپرس در مقیاس بالا کار می کنند گرد هم می آوریم.

همه گفتگوهای رویداد نوامبر 2022 NYC ما را در لیست پخش BigWP NYC 2022 ما کاوش کنید.

شما همچنین ممکن است علاقه مند باشید:سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *