حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ


آیا به دنبال یک ابزار PDF عالی برای استفاده تجاری یا شخصی هستید؟ درباره UPDF و نحوه مقاومت آن در مقابل رقبا بیشتر بدانید.

PDF (قالب سند قابل حمل) یکی از محبوب ترین فرمت های فایل موجود است، به لطف این واقعیت که می توانید اسنادی را ایجاد و ارسال کنید که به راحتی توسط گیرنده قابل ویرایش نیستند. با این حال، کار با اسناد PDF ممکن است کمی مشکل باشد. می‌توانید اسناد PDF را در برنامه‌های متنوعی بخوانید، اما اکثر آنها به شما امکان نمی‌دهند هیچ ویرایشی را انجام دهید.

Adobe Acrobat به طور سنتی برنامه ای برای ویرایش فایل های PDF بوده است. پس از همه، Adobe فرمت PDF را ایجاد کرد. اگر می‌خواهید از برنامه آن‌ها استفاده کنید، باید از طریق بینی هزینه امتیاز را بپردازید.

جایگزین هایی وجود دارند که بسیاری از ویژگی های Adobe Acrobat را بدون همان برچسب قیمت بالا ارائه می دهند. یکی از این گزینه‌ها UPDF است، برنامه‌ای که ابزارهای قدرتمند PDF را در تمامی پلتفرم‌ها ارائه می‌دهد. با نگاهی به UPDF: یک راه حل PDF یکپارچه برای کاربران خانگی و مشاغل، ادامه دهید.

ویژگی های کلیدی UPDF

نسخه هایی از UPDF برای مک، ویندوز، iOS و اندروید وجود دارد. ما نسخه مک UPDF را آزمایش کردیم که در دو نوع ارائه می شود: مک با CPU Apple M1 و Mac با CPU اینتل. ما نسخه دوم را امتحان کردیم، که در حال حاضر ویژگی های OCR موجود در مک با CPU اپل را ندارد. نگران نباشید؛ با این حال، من توانستم قابلیت های OCR را روی دستگاه ویندوز خود آزمایش کنم. در ادامه بیشتر در مورد آن…

ویرایش اسناد PDF

یکی از دلایل کلیدی استفاده از اپلیکیشنی مانند UPDF، امکان ویرایش اسناد PDF است. UPDF ویرایش هر سند PDF را سریع و آسان می کند. می توانید سه نمای اصلی را از نوار منو انتخاب کنید. خواننده، نظر، و ویرایش PDF.

روی دکمه Edit PDF کلیک کنید و می توانید مستقیماً به ویرایش سند خود بروید.

 حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ

هدرهایی وجود دارد که به شما امکان می دهد متن، تصاویر و لینک های خود را ویرایش کنید.

1675209039 201 راه حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ

در زیر متن، می توانید متن را اضافه، حذف یا تغییر دهید و فونت، اندازه فونت، قالب بندی یا رنگ فونت را تغییر دهید. منوی Image به شما امکان می دهد تا به سرعت یک تصویر را بچرخانید، برش دهید، ذخیره کنید یا جایگزین کنید. در زیر لینک، می‌توانید لینک‌هایی را در سند خود اضافه، حذف یا ویرایش کنید.

حاشیه نویسی اسناد PDF

در نمای دیدگاه، می توانید اسناد PDF خود را حاشیه نویسی کنید.

1675209040 973 راه حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ

ابزارهایی برای برجسته کردن، خط کشی کردن یا خط زدن متن و همچنین امکان افزودن جعبه متن، اشکال، مهر و حتی برچسب وجود دارد.

1675209040 558 راه حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ

همچنین می توانید از ابزار مداد برای ترسیم دست آزاد روی سند استفاده کنید. اگر نیاز به گذاشتن نظر دارید، می‌توانید یک یادداشت چسبنده اضافه کنید، که با کلیک کردن روی آن بزرگ می‌شود.

سازماندهی اسناد PDF

گزینه های دیگر در نوار منو عبارتند از سازماندهی صفحات، برش صفحات و ابزارهای صفحه.

1675209040 350 راه حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ

سازماندهی صفحات به شما امکان می دهد صفحاتی را از سند خود درج، حذف، جایگزین، بچرخانید یا استخراج کنید، و همچنین یک سند را به چند قسمت تقسیم کنید.

Crop Pages بدون تعجب به شما اجازه می دهد که صفحات را برش دهید و همچنین اندازه حاشیه ها را ویرایش کنید.

ابزار صفحه جایی است که می‌توانید واترمارک اضافه یا حذف کنید، پس‌زمینه‌ای را به سند خود اضافه کنید، یا سرصفحه‌ها و پاورقی‌ها را ایجاد یا ویرایش کنید.

تبدیل اسناد PDF

هنگامی که PDF خود را ویرایش کردید، ممکن است بخواهید آن را در قالب دیگری ذخیره کنید. UPDF طیف گسترده ای از گزینه های صادرات را ارائه می دهد.

1675209040 205 راه حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ

می توانید PDF خود را به یک فایل Word، Excel یا PowerPoint تبدیل کنید یا آن را در فرمت های تصویری مختلف از جمله PNG، JPG، BMP، TIFF و GIF ذخیره کنید. گزینه های دیگر صادرات عبارتند از RTF، HTML، XML، و CSV.

امضای اسناد PDF

اگر نیاز به اضافه کردن امضا به سند خود دارید، می‌توانید با استفاده از ماوس یا ترک‌پد، امضاهای دست‌نویس ایجاد کنید.

1675209040 484 راه حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ

ما استفاده از ویژگی امضا را سریع و آسان دریافتیم زیرا به شما امکان می‌دهد تا حداکثر چهار امضا مختلف را برای استفاده در اسناد خود از قبل ایجاد کنید. اگر می‌خواهید امضای دیگری به چهار امضای ذخیره‌شده اضافه کنید، قبل از ایجاد امضای جدید، باید یکی از آنها را حذف کنید.

از آنجایی که عملکرد نسبتاً ابتدایی است، در صورت نیاز به امضای دیجیتالی سند، باید از یک برنامه قوی تر استفاده کنید.

محافظت از اسناد PDF

یکی از مزایای فایل‌های PDF این است که ویرایش آن‌ها سخت است، بنابراین می‌توانید اطمینان بیشتری داشته باشید که سند شما دقیقاً همانطور که ایجاد کرده‌اید باقی می‌ماند. بدیهی است که ویرایش فایل‌های PDF با نرم‌افزار مناسب امکان‌پذیر است، بنابراین UPDF به شما امکان می‌دهد از سند خود با رمز عبور محافظت کنید.

1675209040 871 راه حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ

شما می توانید انتخاب کنید که آیا برای باز کردن سند به رمز عبور نیاز است یا برای ویرایش آن فقط به رمز عبور نیاز دارید.

به اشتراک گذاری اسناد PDF

به اشتراک گذاری اسناد خود با افراد دیگر به راحتی از طریق UPDF انجام می شود. با استفاده از نماد اشتراک‌گذاری، می‌توانید پیوندی را به آدرس ایمیل مستقیماً در برنامه ارسال کنید. گیرنده می تواند سند شما را به صورت آنلاین و بدون نیاز به نرم افزار اضافی باز کند. اگر بخواهند بتوانند آن را کپی، چاپ یا ویرایش کنند، ابتدا باید یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنند. ویژگی بسیار روان که در بین رقبا یافت نشد.

OCR

متأسفانه، نسخه‌ای از UPDF که ما آن را امتحان کردیم (Mac با تراشه اینتل) در حال حاضر ویژگی‌های OCR موجود در Mac با تراشه اپل و نسخه‌های ویندوز را ندارد. لازم به ذکر است که در صورت دانلود برنامه از طریق Mac App Store، حتی اگر از Apple Silicon Mac استفاده می کنید، ویژگی های OCR نیز شامل نمی شود. برای دسترسی به این ویژگی ها باید برنامه را مستقیماً از طریق وب سایت UPDF دانلود کنید.

Adobe Acrobat Pro در حال حاضر 239.88 دلار در سال هزینه دارد. در مقایسه، UPDF تنها با قیمت 29.99 دلار در سال در فروش سال جدید فعلی یا 49.99 دلار برای مجوز دائمی در دسترس است.

OCR یک سند اسکن شده را به متن قابل ویرایش تبدیل می‌کند و ما توانستیم این ویژگی را با استفاده از نسخه ویندوز برنامه آزمایش کنیم، اما نمی‌توانیم عملکرد آن را در Mac تأیید کنیم.

با این حال، من توانستم ویژگی OCR را در جعبه ویندوز خود آزمایش کنمو می توانم تایید کنم که قابلیت های UPDF OCR چشمگیر بود. این ابزار به ما این امکان را می داد که یک سند اسکن شده را به متن تبدیل کنیم و سپس آن متن را با فونتی که از سند اسکن شده اصلی قابل تشخیص نبود ویرایش کنیم. این ابزار قادر به تشخیص متن در 38 زبان مختلف است.

UPDF در مقابل Adobe Acrobat

سوال بزرگی که احتمالا می‌پرسید این است: UPDF چگونه با Adobe Acrobat مقایسه می‌شود؟ متقاطع های زیادی در کارهایی که هر دو برنامه می توانند و نمی توانند انجام دهند وجود دارد، اما چند تفاوت بین آنها وجود دارد که مهم ترین آنها در مورد قیمت گذاری است.

قابلیت استفاده

UPDF بسیار تمیزتر از Adobe Acrobat به نظر می رسد، که می تواند کمی نامرتب به نظر برسد. قطعا ظاهر و احساس آن بیشتر شبیه یک برنامه اپل است تا یک برنامه ویندوز. نوار کناری کمی دلهره آور آیکون ها در آکروبات با نوار کناری بسیار قابل مدیریت تر در UPDF جایگزین شده است.

1675209040 984 راه حل PDF All In One برای افراد و شرکت ها, محتوا مارکتینگ

UPDF همچنین نسبت به Adobe Acrobat پاسخگوتر است. هیچ تاخیر قابل توجهی بین کلیک کردن بر روی یک نماد و عمل انجام شده وجود ندارد. آکروبات گاهی اوقات در مقایسه با واکنش کمی کند احساس می کند.

امکانات

اکثریت قریب به اتفاق ویژگی های UPDF در Adobe Acrobat نیز یافت می شود. با این حال، برخی از ویژگی های UPDF می تواند ارائه دهد که Adobe Acrobat ندارد.

این یک معامله شکن نیست، اما UPDF به شما این امکان را می دهد که PDF خود را به صورت نمایش اسلاید مشاهده کنید. اگر یک PDF برای ارائه دارید، این می تواند مفید باشد، اگرچه همیشه می توانید سند خود را به قالب پاورپوینت صادر کنید. UPDF همچنین به شما امکان می دهد استیکرها را به سند خود اضافه کنید. این چیزی نیست که بسیاری از کاربران به آن نیاز داشته باشند، اما با این وجود یک ویژگی سرگرم کننده است.

یکی از ویژگی های خوب که Adobe Acrobat نمی تواند با آن مطابقت کند، امکان کشیدن و رها کردن متن غنی از یک فایل دیگر مستقیماً در سند PDF شما است. اگر در حال ساخت یک PDF از منابع دیگر هستید، با این کار می توانید مقدار زیادی از کپی و چسباندن شما را نجات دهد.

اگر از نسخه استاندارد Adobe Acrobat DC استفاده می کنید، هیچ ویژگی OCR ندارید که فقط در Adobe Acrobat Pro موجود است. UPDF دارای قابلیت های OCR به صورت استاندارد است (مگر اینکه از Mac Intel استفاده می کنید یا برنامه را از طریق Mac App Store دانلود کرده باشید.)

دامنه گزینه های صادراتی احتمالاً مهم ترین تفاوت از نظر ویژگی ها است. در حالی که هر دو برنامه می توانند به فرمت های مختلف صادر کنند، UPDF گزینه ای را ارائه می دهد که سند شما را به صورت BMP یا GIF صادر کنید، که Adobe Acrobat این کار را نمی کند. همچنین گزینه ای برای صادرات به عنوان CSV ارائه می دهد که دوباره در Adobe Acrobat وجود ندارد.

با این حال، UPDF همه چیز را ندارد. Adobe Acrobat شامل ابزارهای ویرایشی است که به طور موثر محتوا را در سند شما پنهان می کند. اگرچه UPDF این ویژگی را در خط لوله دارد، اما هنوز در دسترس نیست.

Adobe Acrobat همچنین به شما این امکان را می دهد که با باز کردن آنها در برنامه، یک PDF از انواع فایل های دیگر ایجاد کنید. UPDF فقط به شما امکان باز کردن و ویرایش اسناد PDF را می دهد. همچنین هیچ گزینه ای برای استفاده از امضای دیجیتال در UPDF وجود ندارد. این یکی دیگر از ویژگی هایی است که در Adobe Acrobat گنجانده شده است.

قیمت گذاری

این احتمالاً مهمترین نقطه فروش برای UPDF است. اکثریت قریب به اتفاق ویژگی‌هایی را که در Adobe Acrobat دریافت می‌کنید، اما با قیمت بسیار پایین‌تری ارائه می‌دهد.

Adobe Acrobat Pro در حال حاضر 239.88 دلار در سال هزینه دارد و Adobe Acrobat Standard 155.88 دلار در سال هزینه دارد. در مقایسه، UPDF تنها با قیمت 29.99 دلار در سال در فروش فعلی سال جدید در دسترس است و شما می توانید یک مجوز دائمی را فقط با 49.99 دلار خریداری کنید. علاوه بر این، می‌توانید خرید UPDF خود را در تمام پلتفرم‌ها بازخرید کنید. UPDF برای Mac 10.14 یا بالاتر، Windows 7 یا بالاتر، Android نسخه 5.0 یا بالاتر و iOS 14.0 یا بالاتر در دسترس است.

آیا آماده هستید که UPDF را امتحان کنید؟

اگر به کنترل کامل اسناد PDF نیاز دارید، ما به شدت UPDF را برای این کار توصیه می کنیم. این فقط ممکن است راه حل کامل PDF همه در یک با قیمت مناسب باشد.

می توانید این برنامه را برای ویندوز، مک، iOS و اندروید به صورت کاملا رایگان دانلود کنید. نسخه‌های رایگان iOS و Android به شما امکان دسترسی کامل به همه ویژگی‌ها را می‌دهد. نسخه های دسکتاپ رایگان دارای محدودیت هایی هستند. آنها در هنگام ذخیره فایل ها واترمارک اضافه می کنند و شما فقط می توانید پنج سند را در کل تبدیل کنید.

اگر UPDF را امتحان می کنید و می خواهید به همه ویژگی های روی دسکتاپ دسترسی داشته باشید، اکنون زمان مناسبی است، زیرا می توانید از تخفیف سال نوی UPDF استفاده کنید. تا 31 ژانویهخیاباندر سال 2023، شما می توانید برای برنامه سالانه فقط با 23.99 دلار در سال (معمولاً 49.99 دلار) ثبت نام کنید، یا با پرداخت یکباره فقط 46.99 دلار (معمولاً 99.99 دلار)، دسترسی کامل به تمام دستگاه های خود را دائمی خواهید داشت.

تشکر ویژه از UPDF برای حمایت مالی از این مقاله.سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *