How to Start a Travel Blog and Make Money

راه اندازی وبلاگ شخصی راهی عالی برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه منحصر به فرد خود در مورد شخصی است. می‌توانید از دوستان علاقه‌مند به شخصی پیروی کنید و به آنها کمک کنید تا ماجراجویی‌های خود را برنامه‌ریزی کنند.

اگر می خواهید بدانید چگونه یک وبلاگ زندگی شخصی راه اندازی کنید و درآمد کسب کنید، این مقاله برای شما مناسب است. ما به نحوه انتخاب یک مکان زندگی شخصی خواهیم پرداخت و در مورد آنچه در وبلاگ شخصی وجود دارد بحث خواهیم کرد، به علاوه، ما استراتژی های ارتقاء وبلاگ، فرصت های کسب درآمد و موارد دیگر را پوشش خواهیم داد. 

وبلاگ شخصی چیست؟

وبلاگ شخصی یک وب سایت با پست های مرتبط با شخصی است که مخاطبان خاصی را هدف قرار می دهد. حتی بیشتر از سایر محتوای اینترنتی خاص، بینش‌های شخصی ارزشمند وبلاگ معمولاً گروهی مشخص از افراد با علایق مشابه را هدف قرار می‌دهند.

ممکن است فکر کنید تعیین کننده ترین ویژگی یک وبلاگ زندگی شخصی بخشی از جهان است که آن را پوشش می دهد یا انواع شخصیهایی که توصیف می کند، اما متمایزترین ویژگی آن، مخاطبان وبلاگ است. به عنوان مثال، دو وبلاگ ممکن است بر ماجراهای جزیره تمرکز کنند، یکی بازنشستگان را هدف قرار دهد و دیگری به دنبال خوانندگان جوان تر. تفریح ​​شنی که سالمندان دنبال آن هستند با تعطیلات جزیره ای که 20 ساله ها در ذهن دارند کاملاً متفاوت است، بنابراین محتوای آن دو وبلاگ بسیار متفاوت خواهد بود.

یک وبلاگ زندگی شخصی عالی به طور کامل جایگاه خود را بررسی می کند، به بازدیدکنندگان پاسخ هایی را برای سؤالات جستجو شده ارائه می دهد و خوانندگان را برای کشف پست های مرتبط جذب می کند. از طریق تعامل و تبلیغ بازدیدکنندگان، یک وبلاگ شخصی می تواند تعداد زیادی از خوانندگان وفادار به دست آورد و این می تواند به فرصت های کسب درآمد منجر شود.

چرا باید یک وبلاگ شخصی راه اندازی کنید؟

به عنوان یک علاقه مند به شخصی، ممکن است خودتان یک خواننده وبلاگ شخصی باشید. وبلاگ های باورنکردنی زیادی وجود دارد، و برخی ممکن است شبیه به آنچه شما برنامه ریزی کرده اید باشد. دیر به مهمانی رسیدی؟ آیا ارزش راه اندازی یک وبلاگ زندگی شخصی را دارد؟

اگر مدتی است که وبلاگ‌های زندگی شخصی را مطالعه می‌کنید، می‌دانید که تحرک قابل توجهی وجود دارد و وبلاگ‌ها به طور مرتب وارد و خارج می‌شوند. برخی به رتبه اول ارتقا می یابند در حالی که برخی دیگر محو می شوند. همیشه جا برای یک تولید کننده محتوای جدید وجود دارد که علاقه زیادی به شخصی دارد و می خواهد تجربه و تخصص خود را با دیگران به اشتراک بگذارد. وبلاگ شخصی به شما امکان می دهد نوع شخصیی را که به آن جذب می کنید کشف کنید و با انجام کاری که دوست دارید درآمد کسب کنید.

یک وبلاگ زندگی شخصی باید شامل چه مواردی باشد؟

وبلاگ شخصی شما باید حاوی پست های آموزنده و جذاب با عکس های عالی باشد. محتوا باید به طور مداوم به موضوعاتی بپردازد که به مخاطبان شما علاقه مند است. آیا می دانید در وبلاگ شخصی چه چیزی بنویسید؟ موضوع شخصیی که پوشش می دهید جایگاه وبلاگ شما را مشخص می کند، و بسیار مهم است که آن را زودتر شناسایی کنید.

یک راه ساده برای انتخاب یک طاقچه برای وبلاگ شخصی خود وجود دارد – پیدا کنید که موضوعات محبوب شخصی با علایق شما تلاقی می کنند. از مطالب وبلاگ های زندگی شخصی موفق استفاده کنید. اگر به انواع مختلف شخصی علاقه دارید، ممکن است مجبور شوید تمرکز خود را محدود کنید. جستجوهای هدفمند و بررسی وبلاگ های زندگی شخصی پرطرفدار باید جرقه ای خلاقانه ایجاد کند و به شما کمک کند تا در مورد جایگاه مناسب وبلاگ خود تصمیم بگیرید.

پست های شما باید منعکس کننده صدای منحصر به فرد و تعادل اطلاعات، سرگرمی و بازاریابی باشد. شما باید به طور مکرر و در یک برنامه منظم پست کنید. برای ارتباط موثر با مخاطبان هدف خود، باید حداقل هفته ای یکبار وبلاگ خود را به روز کنید.

پست های وبلاگ مفیدی بنویسید که مردم را برای شخصی ترغیب کند. توصیه هایی را بر اساس تجربیات خود وارد کنید، داستان های شخصی را به اشتراک بگذارید و عکس های زیبا را به نمایش بگذارید.

به غیر از پست های شما، چند صفحه دیگر برای تکمیل وب سایت وبلاگ شما مورد نیاز است. وبلاگ شخصی شما باید یک صفحه درباره داشته باشد، جایی که بازدیدکنندگان می توانند در مورد شما و ارتباط شما با حوزه شخصیی که در مورد آن می نویسید مطلع شوند.

برای به حداکثر رساندن تأثیر صفحه «درباره» بر تعامل خواننده، یک بیوگرافی مختصر اضافه کنید که دیدگاه منحصربه‌فرد شما را درباره شخصی توصیف می‌کند، جزئیات معتبری درباره خودتان و پیوندهایی به حساب‌های رسانه‌های اجتماعی شما ارائه می‌دهد. اطلاعات باید شخصی باشد، توضیح دهد که چه چیزی شما را به شخصی علاقه مند کرده است، و به خوانندگان اجازه دهد تا بدانند شما مشتاق مشارکت هستید.

وبلاگ شما همچنین به یک صفحه تماس نیاز دارد. قالب وردپرس یا یک افزونه به شما کمک می کند صفحه ای ایجاد کنید که بازدیدکنندگان را تشویق می کند آدرس ایمیل خود را ارائه دهند. در صفحه تماس شما، خوانندگان می توانند سؤال بپرسند، نظرات خود را در مورد وبلاگ شما ارائه دهند یا در خبرنامه شما مشترک شوند.

وقتی تصمیم می گیرید در وبلاگ شخصی خود چه بنویسید، مخاطبانی را که می خواهید جذب کنید در نظر بگیرید. بهترین راه برای ارائه خدمات به خوانندگان، ارائه دیدگاهی تازه در مورد نوع خاص شخصیی است که آنها به آن علاقه دارند. 

چگونه بدون شخصی محتوای شخصی بسازیم

در حالی که اکثر محتوای وبلاگ شما باید تجربیات اخیر شخصی شما را منعکس کند، روش هایی وجود دارد که می توانید بدون ترک خانه محتوا ایجاد کنید. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

نکات کلی شخصی را به اشتراک بگذارید : اگر نکاتی را در مورد وسایلی که برای انواع شخصیها باید بسته بندی کنید، نحوه صرفه جویی در هزینه هتل ها و حمل و نقل، کجا برای اقامت های سطح بالا و غیره ارائه دهید، برای خوانندگان مفید خواهد بود. 

شخصیی از مدت‌ها قبل را مستند کنید : شخصیی از گذشته‌تان، شاید شخصیی که در کودکی با خانواده‌تان داشته‌اید، می‌تواند یک موضوع سرگرم‌کننده برای پست وبلاگ باشد. اگر داستان جالبی برای گفتن و عکس‌هایی دارید که بازتاب آن دوران است، می‌تواند به خوانندگان بینشی در مورد نحوه تشخیص اشکال شخصی بدهد.

خوانندگان خود را در برنامه ریزی شخصی بگنجانید : اگر شخصی بزرگ بعدی شما در مرحله برنامه ریزی است، در حال حاضر موضوع بسیار خوبی برای وبلاگ شخصی شما است. خوانندگان به مراحل تحقیق و برنامه ریزی شما علاقه مند خواهند شد، به علاوه چنین پستی حس هیجان و انتظار باورنکردنی ایجاد می کند. خوانندگان مشتاق خواهند بود تا پیشرفت شما را دنبال کنند، زیرا می دانند که پست های آینده شما برنامه شما را به واقعیت تبدیل می کند.

در مورد شخصیهایی که می خواهید انجام دهید بنویسید : اگر به شخصی علاقه دارید، احتمالاً لیست بلندبالایی از مکان هایی دارید که می خواهید از آنها بازدید کنید. نوشتن در مورد رویاهای شخصی شما قابل ارتباط است و خوانندگان شما دوست دارند یاد بگیرند که چه چیزی شما را به مقصد انتخابی خود می کشاند.

با توجه به تعداد پست هایی که باید بنویسید تا توجه مخاطبان خود را به خود جلب کنید، ساختن همه آنها در مورد شخصیی که انجام داده اید غیر واقعی است. تعداد کمی از ما زمان یا منابع لازم برای تبدیل آن به یک هدف عملی را داریم. پوشش موضوعات مرتبط با شخصی مانند موارد ذکر شده در بالا به محتوای شما تنوع می بخشد و به شما کمک می کند دیدگاه منحصر به فرد شخصی را بیان کنید. 

چگونه می توانم یک وبلاگ زندگی شخصی موفق ایجاد کنم؟

برای ایجاد یک وبلاگ شخصی، به اشتیاق بی حد و حصر برای عکاسی شخصی، عشق عمیق به شخصینامه نویسی و علاقه شدید به تبلیغات و بازاریابی نیاز دارید. ممکن است شما این ویژگی ها را داشته باشید و هنوز هم تعجب کنید که چه چیزی یک وبلاگ زندگی شخصی را موفق می کند؟

وبلاگ نویسان برای سنجش موفقیت وبلاگ خود به دو عامل متکی هستند: مشارکت خواننده و درآمد. موفق ترین وبلاگ نویسان شخصی محتوای شگفت انگیزی منتشر می کنند، آن را به طور فعال تبلیغ می کنند و رویکردی استراتژیک برای کسب درآمد دارند.

وبلاگ های زندگی شخصی بر اساس توانایی آنها در جذب بازدیدکنندگان زنده می شوند یا می میرند. وبلاگ نویسان شخصی می توانند با ارائه محتوای مفید و ارتباط با مخاطبان خود در رسانه های اجتماعی، فالوورهای زیادی و وفادار به دست آورند و از فرصت های بی شمار کسب درآمد استفاده کنند.

در اینجا چند وبلاگ زندگی شخصی محبوب وجود دارد که همه چیز را به درستی انجام می دهند:

هنگامی که خوانندگان به جستجوی اطلاعاتی در مورد یک مقصد یا نوع خاص شخصی می‌پردازند، محتوای متمرکز بر سئو وبلاگ شخصی شما جایگاه برتر را در نتایج جستجو تضمین می‌کند. هر چه وبلاگ شما ترافیک بیشتری داشته باشد، درآمد بیشتری کسب خواهد کرد. می توان انتظار داشت که درصدی از بازدیدکنندگان با تبلیغات تعامل داشته باشند یا محصولاتی را که شما تبلیغ می کنید خریداری کنند.

وبلاگ نویسان زندگی شخصی پولساز به دنبال تبلیغ کنندگان مرتبط با تخصص هستند و فضای تبلیغاتی را می فروشند. آنها به طور مساوی بر درآمد و ارتباط با فالوورها تمرکز می کنند، به طور مداوم محتوایی را منتشر می کنند که فراتر از انتظارات خوانندگان است، و سپس از تعامل حاصل سرمایه گذاری می کنند.

راه اندازی وبلاگ شخصی شما

پلتفرم های محبوب وبلاگ نویسی متعدد و میزبانی وب مقرون به صرفه، راه اندازی یک وبلاگ مد را آسان می کند. بخش های زیر مراحل لازم را شرح می دهند.

پلتفرم وبلاگ نویسی خود را انتخاب کنید

طیف گسترده ای از پلتفرم های وبلاگ نویسی در دسترس است. اکثر آنها مجموعه ای از ویژگی ها را ارائه می دهند که شامل ویرایشگر محتوا، قالب های طراحی یا پشتیبانی از تم ها، ابزارهای SEO و راه هایی برای گسترش ویژگی های وبلاگ شما با برنامه های شخص ثالث است. برخی از پلتفرم های وبلاگ نویسی بهتر از سایرین هستند زیرا آن ویژگی های اساسی را ارائه می دهند در حالی که نرخ ها را پایین نگه می دارند و از طریق پشتیبانی و آموزش ارزش افزوده می کنند.

راه حل هایی که بیشترین قابلیت دستیابی را فراهم می کنند معمولاً شامل میزبانی و ارائه طرح های سایت برش کوکی است. راه حلی مانند آن ممکن است جذاب به نظر برسد، اما مقرون به صرفه نیست و سایت وبلاگ شما شبیه بسیاری از وبلاگ های زندگی شخصی دیگر خواهد بود.

گزینه پلتفرمی که به وبلاگ نویسان انعطاف پذیری، سادگی و هزینه کم می دهد WordPress.org است. این راه حل شامل میزبانی یا دامنه نمی شود، اما در دسترس بودن گسترده میزبانی وب وردپرس باعث می شود که مشکلی نباشد. وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا (CMS) در جهان است که چارچوبی ساده برای طراحی، انتشار و مدیریت یک وب سایت ارائه می دهد. این از هزاران تم حرفه ای ایجاد شده به طور خاص برای سایت های وبلاگ پشتیبانی می کند.

وقتی وبلاگ شخصیی را اجرا می کنید، اغلب از جاده پست می گذارید. به عنوان یک CMS مبتنی بر وب، وردپرس به شما امکان می دهد وبلاگ شخصی خود را از هر کجا مدیریت کنید. وردپرس بستر مناسبی برای وبلاگ نویسان شخصی است و برای کاربران با هر سطحی از تجربه طراحی وب عالی است. گزینه های مختلف سایت سازی را با ابزارهای پیچیده کشیدن و رها کردن که نیازی به تجربه کدنویسی ندارند، به علاوه افزونه های متعدد و گزینه های یکپارچه سازی ارائه می دهد. 

یک ارائه دهنده میزبانی وب را انتخاب کنید

در حالی که برخی از پلتفرم های وبلاگ نویسی شامل میزبانی وب هستند، بهترین انتخاب، WordPress.org، نیاز به میزبانی شخصی دارد. بسیاری از ارائه دهندگان هاست دارای خدمات کاملی هستند که بر اساس وردپرس ساخته شده اند.

برای مثال، مارکتینگ، برنامه‌های میزبانی محتوا با قیمت پایین را ارائه می‌کند که دارای یک راه‌اندازی وردپرس با یک کلیک است و شامل ثبت دامنه رایگان، گواهی استاندارد رایگان SSL، پهنای باند نامحدود و منابع فراوان است. برنامه ها همچنین شامل پشتیبانی در سطح جهانی، آموزش رایگان و ویژگی هایی هستند که ایجاد و مدیریت وبلاگ شخصی شما را آسان می کند.

برنامه هاست خود را انتخاب کنید

بازار میزبانی وب پر از ارائه دهندگان رقابتی است که برنامه های کم هزینه را در دسته میزبانی مشترک ارائه می دهند ، جایی که یک کامپیوتر وب سایت های زیادی را اجرا می کند. هاست اشتراکی مقرون به صرفه ترین نوع هاست است و برای وبلاگ شما ایده آل است.

بهترین برنامه های هاست اشتراکی با قیمت پایین و مجموعه ویژگی های عالی حول وردپرس ساخته شده اند. نرخ‌های اولیه پایین فقط به سال اول محدود می‌شود، همانطور که دامنه رایگان و گواهی SSL ارائه می‌شود.

هنگام جستجوی یک برنامه میزبانی، به دنبال طرحی باشید که در ابتدا کمتر از 5 دلار در ماه باشد و بین 10 تا 15 دلار در ماه تمدید شود. طرح شما باید شامل ثبت دامنه رایگان، گواهی SSL رایگان، و فضای وب و پهنای باند قابل توجهی باشد. در بازاری که توسط ارائه‌دهندگان میزبانی خوب وردپرس پر شده است، محتوامارکتینگ با برنامه‌های کم‌هزینه که شامل همه چیزهایی است که در بالا توضیح داده شد، به‌علاوه پشتیبانی در سطح جهانی و آموزش رایگان، استثنایی است.

یک نام دامنه برای وبلاگ شخصی خود بخرید

انتخاب نام دامنه مناسب برای ایجاد یک تصویر به یاد ماندنی برای وبلاگ شخصی شما مهم است. برای ایجاد یکپارچه ترین هویت برند، نام دامنه شما باید با نام وبلاگ شما یکسان باشد. اگر نامی کوتاه و تاثیرگذار برای وبلاگ شخصی خود انتخاب کرده اید، باید از آن نام، به نوعی، به عنوان نام دامنه خود استفاده کنید.

ساده ترین راه برای ثبت نام دامنه از طریق ارائه دهنده هاست شما است. احتمالاً سال اول ثبت دامنه به صورت رایگان به شما پیشنهاد می شود، اما هزینه ای سالانه برای حفظ نام دامنه خود باید بپردازید. انتظار دارید بین 10 تا 15 دلار در سال پرداخت کنید.

موضوع وبلاگ شخصی خود را انتخاب کنید

با توجه به محبوبیت وردپرس، طراحان حرفه ای به سختی مشغول ایجاد یک کتابخانه عظیم از تم ها برای پاسخگویی به نیازهای هر نوع وب سایت بوده اند. تم های وردپرس متمرکز بر وبلاگ بسیاری وجود دارد و برخی به طور خاص برای وبلاگ های زندگی شخصی ساخته شده اند. تم های وبلاگ شخصیی را که در WordPress.org ارائه شده است، بررسی کنید، که بسیاری از آنها رایگان هستند. همچنین می توانید مضامین وبلاگ عالی و مقرون به صرفه را در وب سایت ThemeForest بیابید.

سرزمین سرگردان

تم Wanderland با مجوز 69 دلار، دارای طرح‌بندی عکس‌پسند است که محتوای شما را زنده می‌کند. این شامل طرح‌بندی‌های قابل تنظیم و چندین قالب صفحه وبلاگ است. طراحی ریسپانسیو این تم به این معنی است که صفحات شما در هر دستگاهی ظاهر دلپذیری خواهند داشت.

وبلاگ شخصی غذایی

موضوع وبلاگ شخصی غذا دارای یک طراحی انعطاف پذیر و چند منظوره است که برای وبلاگ نویسان شخصی متمرکز بر غذا مناسب است. یک نسخه رایگان عالی و یک نسخه حرفه ای با قیمت 49 دلار وجود دارد. این تم همه کاره به وبلاگ نویسان امکان می دهد عکس ها و داستان های شخصی خود را به نمایش بگذارند و در عین حال ویژگی هایی را ارائه می دهد که به اشتراک گذاری نظرات رستوران و دستور العمل های مربوط به شخصی را آسان می کند.

شخصینامه

تم شخصینامه 59 دلاری دارای طراحی زیبا است که محتوای شخصی شما را به زیبایی برجسته می کند. از طرح‌بندی فوق‌العاده آن گرفته تا جلوه‌های انتقال صفحه نرم، این تم حس منحصر به فردی دارد که خوانندگان شما آن را دوست خواهند داشت.

هشتاد روز

تم EightyDays با مجوز 49 دلار، یک تم وبلاگ زندگی شخصی سازگار است که در ارائه تصاویر با وضوح بالا عالی است و دارای تایپوگرافی چشم نواز است. این برای بهینه سازی تجربه کاربر طراحی شده است و به شما آزادی ایجاد یک وبلاگ منحصر به فرد را می دهد.

هدف 

با مجوز 39 دلار مقرون به صرفه، موضوع مقصد رویای یک وبلاگ نویس زندگی شخصی است که امکان سفارشی سازی بی حد و حصر را فراهم می کند و قالب های طرح بندی مفید متعددی را ارائه می دهد. ویژگی های اشتراک گذاری اجتماعی وجود دارد و با طراحی سبک آن، تم Destination به افزایش سئو سایت شما کمک می کند.

شخصی زیبا

موضوع شخصی زیبا رایگان است و دارای ویژگی های عالی برای وبلاگ های شخصی است. طراحی سازگار با موبایل آن تضمین می کند که صفحات شما سریع بار می شوند و در هر دستگاهی عالی به نظر می رسند. می‌توانید ظاهر و احساس وبلاگ خود را با رنگ‌های نامحدود و بیش از 1000 فونت Google سفارشی کنید.

زندگی شخصی

موضوع رایگان Travelistic به نظر عالی، پاسخگو و سئو پسند است تا به شما کمک کند در نتایج جستجو رتبه بالایی داشته باشید. موضوع Travelistic دارای یک طرح بندی عالی برای یک وبلاگ زندگی شخصی است، با فضای تبلیغاتی دقیقی که قابل توجه است اما از محتوای شما منحرف نمی شود. 

شخصیگرایی

تم Travelism رایگان است و نسخه حرفه ای آن 59 دلار قیمت دارد. این ویژگی دارای طرح‌بندی آسان برای پیمایش است که خوانندگان آن را دوست دارند، قالب‌های صفحه که امکان سفارشی‌سازی گسترده را فراهم می‌کنند و از افزونه محبوب وبلاگ شخصی WP Travel پشتیبانی می‌کند.

Travelbee

تم Travelbee رایگان است و برای کمک به وبلاگ نویسان برای به اشتراک گذاشتن داستان های شخصی خود طراحی شده است. دارای ویژگی های عالی برای پشتیبانی از بازاریابی ایمیلی و رسانه های اجتماعی است. Travelbee سازگار با موبایل و سئو بهینه شده است و می توانید سایت خود را با گزینه های رنگی نامحدود و بیش از هزار فونت سفارشی کنید.

مایا

تم وبلاگ شخصی Maaya 59 دلار قیمت دارد و وبلاگ نویسان را قادر می سازد تا عکس ها و داستان های شخصی را به سبکی آسان ارائه دهند. این شامل گزینه های طرح بندی محبوب است و برای عملکرد بالا طراحی شده است تا بازدیدکنندگان را جلب کند و موتورهای جستجو را راضی کند.

قابل شخصی

Travellable یک تم رایگان است که وبلاگ شخصی شما را شگفت انگیز می کند. پاسخگو و قابل تنظیم است، با سبکی مدرن که بسیار کاربردی است. این موضوع به شما کمک می‌کند تا پست‌هایی با جزئیات متمرکز بر شخصی، مانند نوع شخصی، مشخصات مقصد، و نکات برجسته شخصی ایجاد کنید.

وبلاگ شخصی خود را در وردپرس راه اندازی کنید

کار با ارائه دهنده هاست مناسب راه اندازی وبلاگ با طراحی سایت وردپرسی شما را آسان می کند. با استفاده از ارائه دهنده برتر محتوامارکتینگ به عنوان مثال، راه اندازی وبلاگ شخصی خود چقدر ساده است:

نحوه شروع-یک-سفر-وبلاگ-داخلی-02
 1. طرح هاست خود را انتخاب کنید. هنگامی که به وب سایت محتوامارکتینگ دسترسی پیدا می کنید، طیف وسیعی از طرح های میزبانی با قیمت رقابتی را مشاهده خواهید کرد. برنامه Starter به کاربران امکان می دهد یک وب سایت واحد را اجرا کنند و با ثبت دامنه رایگان، گواهی استاندارد SSL رایگان و 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی همراه است. این یک برنامه میزبانی عالی برای وبلاگ نویسان شخصی است.
 2. دامنه ای را که تصمیم گرفتید وارد کنید. شما باید نام دامنه خود را در مراحل اولیه ثبت نام مشخص کنید. شما باید تأیید کنید که نام دامنه در دسترس است و قیمت آن را ببینید.
 3. اطلاعات شخصی و جزئیات صورتحساب را وارد کنید. مجموع قیمت دوره خدمات انتخابی، به علاوه آنچه را که برای ثبت دامنه، گواهی SSL و هر افزونه انتخابی می‌پردازید، خواهید دید.
 4. دسترسی به وردپرس برنامه شروع مارکتینگ یک راه اندازی محتوای وردپرس را با یک کلیک ارائه می دهد، بنابراین راه اندازی و راه اندازی فضای کاری وردپرس شما فوق العاده آسان است.
 5. قالب وردپرس خود را نصب کنید. وقتی تمی را که روی آن تصمیم گرفتید نصب می‌کنید، می‌بینید که وبلاگ شخصیتان زنده می‌شود. می‌توانید محتوای ثابت خود را اضافه کنید، شروع به کاوش در نحوه ایجاد و مدیریت پست‌ها کنید، و شروع به تنظیم طرح‌بندی کنید، تا وبلاگ شما دقیقاً همانطور که می‌خواهید به نظر برسد.
 6. افزونه های وردپرس را نصب کنید. کارکرد وبلاگ خود را با افزونه های وردپرس گسترش دهید 

Yoast SEO برای بهبود رتبه شما در نتایج جستجو. Jetpack اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی را فعال می کند و آمار عملکرد سایت را ارائه می دهد. همچنین فرم تماس 7 وجود دارد که ایجاد فرمی را آسان می کند که بازدیدکنندگان را تشویق می کند تا دنبال کننده شوند.

 1. ابزارهای گوگل را راه اندازی کنید. داشبورد گوگل آنالیتیکس آمار مفید سایت را ردیابی می کند و کنسول جستجوی گوگل ابزاری ضروری برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی است.
 2. مطالبی را منتشر کنید و وبلاگ شخصی خود را تبلیغ کنید. با آماده شدن وب سایت خود برای محتوا، می توانید پست های اولیه خود را منتشر کنید تا جهان را در مورد وبلاگ شخصی جدید خود مطلع کنید.

هنگامی که یک ارائه دهنده میزبانی عالی را انتخاب می کنید، راه اندازی وب سایت شما بسیار آسان خواهد بود. تصمیماتی وجود دارد که باید قبل از آن بگیرید، اما اگر به طور کامل برنامه ریزی کنید، روزی که وبلاگ خود را راه اندازی می کنید باید سازنده و بدون استرس باشد.

یک برنامه محتوا برای وبلاگ شخصی خود ایجاد کنید

ارسال منظم پست برای وبلاگ های زندگی شخصی بسیار مهم است و باید اغلب پست بگذارید. اگر پست های شما نادر یا پراکنده باشد، بازدیدهای مکرر از سایت شما نادر خواهد بود و برای به دست آوردن خوانندگان وفادار مشکل خواهید داشت.

فرکانس پست شما می تواند تا حدودی کمتر از سایر انواع وبلاگ ها باشد. به عنوان مثال، یک وبلاگ خبری باید چندین بار در روز پست کند. یک وبلاگ سبک ممکن است نیاز به ارسال دو یا سه بار در هفته داشته باشد تا به روز بماند و توجه خوانندگان را حفظ کند. پست‌های مربوط به شخصی نسبت به سایر پست‌های وبلاگ ماندگاری طولانی‌تری دارند، بنابراین می‌توانید برای هدف دست یافتنی که یک بار در هفته پست کنید، عکس بگیرید.

حفظ یک برنامه منظم انتشار و برنامه ریزی پست های عالی نیاز به آینده نگری دارد. در اینجا چند نکته برای ایجاد یک برنامه محتوای قوی برای وبلاگ شخصی شما آورده شده است.

 • یک برنامه زمان‌بندی انتشار تنظیم کنید : خوانندگان شما از دیدن پست جدیدی از شما در همان روز هر هفته خوشحال خواهند شد. یک جریان قابل پیش بینی از محتوا، خوانندگان شما را درگیر می کند و باعث می شود آنها مشتاقانه پست بعدی شما را پیش بینی کنند.
 • وبلاگ و برنامه ریزی شخصی خود را ترکیب کنید : شخصیها و محتوای مرتبط را به طور همزمان برای چند ماه برنامه ریزی کنید. یک برنامه شخصی/نوشتن که یک یا دو ماه فعالیت را پیش‌بینی می‌کند، شما را از تمام محتوای جدیدی که باید ایجاد کنید آگاه می‌کند و به شما کمک می‌کند از بازی جلوتر بمانید.
 • برای تصاویر و ویدیوهای مورد نیاز برنامه ریزی کنید : همه پست های شما به عکس، ویدیو یا هر دو نیاز دارند. داشتن تصاویر و ویدیوهای آماده در روزی که می‌خواهید منتشر کنید نیاز به تفکر قبلی دارد، بنابراین ثبت این الزامات برای همه پست‌های برنامه‌ریزی شده هوشمندانه است.
 • بر روی جایگاه خود تمرکز لیزری داشته باشید : همیشه در مورد گرایش های شخصی در حوزه خود اطلاعات جمع آوری کنید، زیرا این موضوعات محبوب ترین موضوعات در بین خوانندگان شما خواهند بود. از این اطلاعات برای ایجاد ایده های پست جدید و تصمیم گیری در مورد مقاصد شخصی آینده استفاده کنید.
 • از سایر وبلاگ های زندگی شخصی الهام بگیرید: اگر وبلاگ های زندگی شخصی مانند وبلاگ خود را دنبال می کنید، می توانند از شما الهام بگیرند تا محتوای منحصر به فردی برای وبلاگ خود ایجاد کنید. موضوعات پوشش داده شده در وبلاگ های زندگی شخصی محبوب می تواند چیزهای زیادی را در مورد روند شخصی در جایگاه شما نشان دهد.
 • برنامه‌ریزی پست‌های رسانه‌های اجتماعی : حداقل دو برابر بیشتر از زمانی که وبلاگ خود را به‌روزرسانی می‌کنید، در رسانه‌های اجتماعی پست کنید، و برای هر پست جدیدی که به برنامه محتوای خود اضافه می‌کنید، باید حداقل یک پست مرتبط در رسانه‌های اجتماعی در هر پلتفرم برنامه‌ریزی کنید.

یک برنامه یا تقویم تولید محتوا به شما کمک می‌کند تا به یک برنامه زمان‌بندی انتشار پایبند باشید و به شما یادآوری می‌کند که آنچه را که خوانندگان شما می‌خواهند در ماه‌های آینده ببینند در نظر بگیرید.

گوگل آنالیتیکس و کنسول جستجوی گوگل می توانند به اطمینان حاصل شود که وبلاگ شخصی شما تجربه کاربری باورنکردنی را ارائه می دهد و تا حد امکان افراد زیادی را جذب می کند.

از Google Analytics برای ردیابی ترافیک وبلاگ استفاده کنید. می‌توانید ببینید کدام یک از پست‌های شما بیشترین بازدید را دارد، از میانگین زمانی که خوانندگان در صفحات شما صرف می‌کنند مطلع شوید و به داده‌هایی در مورد تعداد افرادی که از خارج از سایت شما به یک صفحه آمده‌اند دسترسی داشته باشید. می‌توانید از اطلاعات Google Analytics برای تنظیم برنامه محتوای خود برای انتشار محتوایی که بیشتر به آن علاقه دارند استفاده کنید.

از کنسول جستجوی گوگل برای نظارت و حفظ حضور سایت وبلاگ خود در نتایج جستجوی گوگل استفاده کنید. این ابزار می تواند تأیید کند که گوگل می تواند سایت شما را پیدا کند و محتوای آن را بخزد. کنسول جستجو به عیب یابی مشکلات طراحی واکنشگرا و رفع مشکلات نمایه سازی که می تواند به سئوی شما آسیب برساند کمک می کند. داده های ترافیکی ارزشمندی را ارائه می دهد و در صورت بروز مشکل به شما هشدار می دهد.

هنگام اجرای وبلاگ زندگی شخصی باید از گوگل آنالیتیکس و کنسول جستجو استفاده کنید. این ابزارها به بهینه سازی چندین جنبه از سایت شما و جذب بازدیدکنندگان جدید بیشتر به وبلاگ شما کمک می کند.

رسانه های اجتماعی و سئو با ارزش ترین ابزار تبلیغاتی شما خواهند بود. شما باید خوانندگان و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی خود را یک گروه در نظر بگیرید و وبلاگ شخصی خود را از طریق حضور فعال در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید. از SEO استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگانی که محتوای شما را جستجو می کنند، آن را پیدا می کنند، و آنها را تشویق کنید تا قسمت های دیگر وبلاگ شما را کشف کنند.

در این بخش، رسانه های اجتماعی، سئو و دیگر راه های عالی برای تبلیغ وبلاگ شخصی شما را پوشش خواهیم داد.

 • رسانه های اجتماعی : به طور مکرر پست کنید، با هدف دوگانه جذب فالوورهای فعلی و جذب خوانندگان جدید. پست‌های رسانه‌های اجتماعی شما باید شبیه پست‌های وبلاگ شما باشد و زیبایی‌شناسی وبلاگ شما را منعکس کند. یک حساب کاربری در توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و پینترست مدیریت کنید که نشان دهنده وبلاگ شخصی شماست. اگر اغلب پست می گذارید و به همه نظرات پاسخ می دهید، تعامل حاصل به وبلاگ شما هویت آنلاین قوی می بخشد و به تقویت حس اجتماعی در بین خوانندگان کمک می کند.
 • سئو : بهینه سازی موتور جستجو تضمین می کند که وقتی افراد با استفاده از کلمات کلیدی مرتبط با محتوای شما جستجو می کنند، نتایج جستجوی آنها شامل پیوندی به وبلاگ شما می شود. عنوان و عنوان پست شما باید حاوی کلمات کلیدی باشد که خیلی عمومی نیستند. افرادی که برای «مقصد اسکی» جستجو می‌کنند، نتایج جستجوی زیادی دریافت خواهند کرد و وبلاگ شما ممکن است یکی از آنها نباشد. با این حال، اگر کلمات کلیدی شما «پست‌های اسکی دوستدار حیوانات خانگی کلرادو» باشد، پست شما برای همه کسانی که آن علاقه خاص را دارند نشان داده می‌شود. افرادی که روی پیوند کلیک می کنند از پیدا کردن یک وبلاگ عالی با اطلاعاتی که به دنبال آن هستند هیجان زده می شوند.
 • دکمه های اشتراک گذاری : افرادی که به طور منظم وبلاگ شما را می خوانند منبع ارزشمندی در بازاریابی دهان به دهان خواهند بود. اشتراک گذاری پست های خود را برای خوانندگان آسان کنید. اگر با هر پست یک دکمه اشتراک گذاری را به طور برجسته نمایش دهید، بازدیدکنندگان را تشویق می کنید تا محتوای شما را به اشتراک بگذارند و در این فرآیند، وبلاگ شخصی شما را برای دنبال کنندگان جدید بالقوه تبلیغ می کنند.
 • اطلاع رسانی ایمیل : خبرنامه ایمیل ماهانه یک راه عالی برای ارتباط با خوانندگان است. باید ایمیل‌های خود را به اندازه پست‌های وبلاگتان جذاب کنید—مشترکانی که وبلاگ شما را دوست دارند از محتوای شما در قالب ایمیل قدردانی می‌کنند و به دنبال‌کنندگان کمتر مشتاق یادآوری می‌شود که باید به طور منظم وبلاگ شما را بررسی کنند.
 • کانال یوتیوب : هیچ راهی بهتر از ویدیو برای نشان دادن اینکه یک مکان تعطیلات زیبا چگونه است وجود ندارد. می‌توانید مجموعه‌ای از شخصینامه‌های جذاب ایجاد کنید که شامل نحوه رسیدن شما به آنجا، کارهایی که در حین بازدید انجام داده‌اید، هزینه آن و سایر جزئیاتی که مخاطبان شما مفید یا جالب خواهند بود، بنویسید. ایجاد یک کانال یوتیوب و ارسال منظم ویدیوهای جدید می تواند دید وبلاگ شخصی شما را افزایش دهد و از طریق تبلیغات درآمدزایی کند.
 • پست‌های وبلاگ مهمان : با وبلاگ نویس زندگی شخصی دیگری تماس بگیرید و پیشنهاد تعویض پست‌های مهمان را بدهید. این می تواند برای هر دو وبلاگ نویس مفید باشد و محتوای آنها را در معرض مخاطبان جدید قرار دهد. به‌علاوه، دنبال‌کنندگان هر دو وبلاگ دیدگاه تازه‌ای در مورد موضوعات مرتبط با طاقچه خواهند داشت. وبلاگ مناسب را برای شراکت با دقت جستجو کنید—همکاری پست مهمان شما باید مکمل باشد نه رقابتی. پست‌های مهمان را با وبلاگ نویسی با مخاطبان زیادی تعویض کنید که جایگاه شخصیی مرتبط با شما را اشغال می‌کند، اما مطابقت کاملی ندارد.

با درگیر کردن فعالانه با مخاطبان هدف خود، می توانید در جامعه ای از علاقه مندان به شخصی شرکت کنید، خوانندگان جدیدی را جذب کنید و دنبال کنندگان فعلی را ترغیب کنید که منتظر محتوای عالی تر باشند. اگر روی سئو، بازاریابی ایمیلی و تشویق خوانندگان برای به اشتراک گذاشتن پست های خود نیز تمرکز کنید، خوانندگان شما سر به فلک می کشد.

چگونه از یک وبلاگ زندگی شخصی کسب درآمد می کنید؟

آیا می خواهید با وبلاگ شخصی خود درآمد کسب کنید؟ چندین راه برای انجام آن وجود دارد.

 • فروش فضای تبلیغاتی : Google AdSense به شما امکان می دهد تبلیغاتی را که به محتوای شما مرتبط هستند یا به مخاطبان شما علاقه مند هستند را شناسایی کرده و آنها را در فضای تبلیغاتی وبلاگ خود نمایش دهید. این می تواند منبع خوبی برای درآمد غیرفعال باشد.
 • وارد بازاریابی وابسته شوید: می‌توانید با قرار دادن پیوندهایی در پست‌های خود برای تبلیغ وسایل شخصی، تجهیزات عکاسی، تورها، اقامتگاه‌ها، بیمه و غیره، کمیسیون ارجاع دریافت کنید. برای هر مشتری جدیدی که به شرکت وابسته کمک می‌کنید، درآمد کسب خواهید کرد. Amazon Associates یک مکان عالی برای شروع است، و شما می توانید محصولات و مارک های خاص زندگی شخصی را با یک برنامه وابسته جستجو کنید.
 • شراکت با یک آژانس مسافرتیشخصی : برای اکثر مردم، گرفتن بلیط و رزرو برای مدت طولانی یک مرحله شخصی سلف سرویس بوده است، اما آژانس های زندگی شخصی هنوز وجود دارند، و همکاری با یکی از آنها می تواند سودآور باشد. درباره یک شرکت شریک بالقوه تحقیق کنید و در مورد رویکرد آنها اطلاعات کسب کنید، سپس یک توافق نامه مبتنی بر هزینه را پیشنهاد دهید که در آن محتوایی را منتشر کنید که خدمات آژانس را تبلیغ می کند.
 • کار با یک شرکت تور : اگر یک کسب‌وکار شخصیهای بسته را به مکان‌هایی که در آن وبلاگ دارید می‌فروشد، ممکن است برای مشارکتی که سودآوری وبلاگ شما را افزایش می‌دهد باز باشد. پستی را که درباره یکی از مقاصد بسته شخصیشان نوشته‌اید برایشان بفرستید و ترتیبی سودمند برای تبلیغات پولی پیشنهاد دهید.
 • برای ذکر محصول پول دریافت کنید : با خرده فروشانی که از محتوای شما سود می برند، تماس بگیرید، شاید تولید کننده تجهیزات دوربین یا چمدانی که استفاده می کنید. پستی را منتشر کنید که محصولات آنها را برجسته می کند و در یک ایمیل به آن لینک دهید. جزئیاتی در مورد مخاطبانی که از طریق رسانه های اجتماعی و وبلاگ شخصی خود به آنها دسترسی دارید ارائه دهید.
 • از لیست ایمیل خود استفاده کنید : هر استراتژی کسب درآمد از مخاطبان زیادی بهره می برد که از طریق کانال های متعدد قابل دسترسی است. ارسال یک خبرنامه ماهانه به شما فرصتی مکرر می دهد تا وبلاگ خود را تبلیغ کنید و زیرمجموعه ای از خوانندگان خود را هدف قرار دهید که به احتمال زیاد به تبلیغات شما پاسخ می دهند.

از آنجایی که مدتی طول می کشد تا خوانندگان زیادی را به دست آورید، قبل از شروع به کسب درآمد با وبلاگ شخصی خود، زمان نسبتاً طولانی افزایش یافته است. بعد از اینکه وبلاگ شما کمی شتاب پیدا کرد، می تواند به یک منبع درآمد ثابت تبدیل شود.

وبلاگ شخصی خود را از امروز شروع کنید!

راه اندازی یک وبلاگ زندگی شخصی نیازمند تلاش متوسط ​​و اشتیاق زیاد است، اما اگر عاشق عکاسی و نوشتن درباره مکان هایی هستید که بازدید می کنید، می تواند یک منبع خلاقانه عالی باشد.

شما باید به دقت جایگاه وبلاگ شخصی خود را در نظر بگیرید، فوراً روی تبلیغ تمرکز کنید و استراتژی های کسب درآمد را برنامه ریزی کنید. این مراحل ممکن است چالش برانگیز باشند، اما جنبه فنی قرار دادن وبلاگ شما در اینترنت چنین نخواهد بود. با ارائه دهنده هاست برتر یا میزبانی قابل اعتماد وردپرس آسان خواهد بود! 

اگر شخصی برای شما شادی می آورد، آن را پیشاپیش بپردازید. شما می توانید با به اشتراک گذاری داستان ها و نکاتی که خوانندگان را تشویق می کند تا ماجراهای شخصی خود را تجربه کنند، زندگی مردم را غنی تر کنید. وبلاگ شخصی خود را از امروز شروع کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *