مایکروسافت بینگ در حال کار برای ادغام ChatGPT با GPT 4.0 در رابط جستجوی خود در هفته های آینده است و اکنون ممکن است خالدار برخی از آن تلاش‌های آزمایشی در طبیعت. اوون یین ارسال شده اسکرین شات و یک GIF از Bing که با ChatGPT در Medium یکپارچه شده است.

به نظر می رسد. در اینجا اسکرین شات هایی است که Owen Yin در توییتر و Medium از این در عمل به اشتراک گذاشته است، لطفاً توجه داشته باشید که مایکروسافت صحت این موارد را تأیید نکرده است، اما به نظر می رسد بسیار محتمل است که اینها آزمایشات بتا رابط هستند.

رابط چت جستجوی بینگ Owen 800x420
صفحه اصلی Bing اصلاح شده با Ask Me Anything
جستجوی بینگ رابط چت نتایج Owen 800x444
رابط بینگ ChatGPT

در اینجا یک GIF از آن در عمل از Owen است:

رابط چت جستجوی بینگ اوون

ChatGPT چیست؟ OpenAI چند ماه پیش ربات چت ChatGPT را راه‌اندازی کرد و بسیار محبوب شده است. همه، نه فقط سئوکارها، از آن برای دریافت پاسخ برای تکالیف، نوشتن مقاله و برای دریافت پاسخ به سؤالات خود استفاده می کنند. برخی ChatGPT را قاتل گوگل نامیده اند، اما این ممکن است طولانی باشد.

OpenAI ChatGPT را در نوامبر 2022 معرفی کرد. این بر اساس خانواده OpenAI GPT-3.5 از مدل های زبان بزرگ ساخته شده است و با تکنیک های یادگیری نظارت شده و تقویتی به خوبی تنظیم شده است. ChatGPT از محتوای قبل از سال 2021 در سراسر وب استفاده می کند تا به خود بیاموزد چگونه به سؤالات پاسخ دهد، اما وقتی نوبت به موضوعات جدید و پرطرفدار می شود، مشکل دارد. می توانید در مورد نحوه عملکرد فنی آن بیشتر بدانید این پست وبلاگ.

GPT-4. GPT-4 که ​​مخفف Generative Pre-trained Transformer 4 است، یک شبکه عصبی ایجاد شده توسط OpenAI است. این نسخه بعدی GPT-3.5 است که در حال حاضر توسط ChatGPT استفاده می شود.

گوگل. مدیر عامل شرکت دیشب تایید کرد که گوگل همچنین با استفاده از LAMDA روی نسخه خود از ChatGPT در جستجو کار می کند. اوایل این هفته، گزارش دادیم که گوگل طبق گزارش CNBC، نسخه خود به نام Apprentice Bard را شروع کرده است.

چرا ما اهمیت می دهیم. در حالی که هنوز نمی‌دانیم گوگل یا بینگ چگونه این ویژگی‌های هوش مصنوعی سبک پرسش و پاسخ را در جستجو قرار می‌دهند. اما همه ما می دانیم که این فضای مهمی است که باید مراقب آن باشیم تا ببینیم چگونه بازاریابان می توانند از آن برای برندهای خود استفاده کنند و چگونه از این ویژگی ها برای ارتباط بهتر با مشتریان و کاربران خود استفاده می کنند.

در اینجا نگاهی اجمالی به یک رابط کاربری احتمالی برای نتایج جستجوی Bing با ادغام ChatGPT است.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *