ساختار چند سایتی وردپرس VIP ساخته شده است تا درد لجستیکی ناشی از مدیریت چندین برنامه جداگانه را کاهش دهد – امکان فعال کردن چندین سایت در یک نمونه و پایگاه داده وردپرس، با کنترل متمرکز کد، دسترسی ها، افزونه ها و تم ها.

چند سایت ایده آل برای سازمان هایی است که:

 • چندین سایت که توسط افراد مشابه مدیریت می شوند
 • چندین سایت که تم ها یا افزونه ها را به اشتراک می گذارند
 • تقسیم مسئولیت ها برای یک سایت بر اساس ساختار دایرکتوری
 • ایجاد مکرر سایت جدید
 • مخاطبان به چندین زبان

مزایای چند سایت در وردپرس VIP

با مدیریت آسان وب سایت، کنترل کامل سطح دسترسی، و گردش کار و منابع بهینه، وردپرس VIP بهترین گزینه برای راه اندازی چند سایت وردپرس و محیط های پیچیده است. به عنوان مثال، مشتریان به راحتی می توانند از پلاگین ها و تم های وردپرس یکسان در سراسر سایت ها استفاده کنند. این به ایجاد یک تجربه کارآمد برای مشتریانی کمک می کند که می خواهند پیکربندی چند سایتی را ایجاد کنند که کاملاً با نیازهای آنها مطابقت داشته باشد، منابع توسعه را کاهش دهد و نتایج بهتری را سریعتر ارائه دهد.

وردپرس VIP نوآوری را در پلتفرم خود برای ارضای نیازهای مشتری و حل چالش های کسب و کار انجام می دهد. اخیراً، ما چندین پیشرفت را برای مشتریان چند سایتی وردپرس خود ایجاد کرده‌ایم که می‌خواهیم آنها را مورد توجه قرار دهیم.

برای ارضای نیازهای مشتری، حل چالش‌های تجاری و نوآوری در پلتفرم خود، پیشرفت‌ها و ابزارهای جزئی را اضافه کرده‌ایم تا راه‌اندازی سایت‌های فردی در یک شبکه و همچنین دانلود و تجزیه و تحلیل اطلاعات سایت را آسان‌تر کنیم.

با مدیریت جدید و ابزارهای راه اندازی سایت شبکه، به علاوه ویژگی های جدید برای استخراج داده های سایت شبکه خاص از پایگاه داده خود، مشتریان اکنون می توانند بهره وری منابع فنی خود را بهینه کنند.

بیایید به چیزهایی که در پلتفرم ما جدید است نگاهی عمیق‌تر بیندازیم.

مدیریت و راه اندازی سایت های شبکه

راه‌اندازی و مدیریت سایت‌های شبکه در برنامه‌های چند سایتی وردپرس را آسان‌تر کرده‌ایم. از پانل سایت‌های شبکه در داشبورد VIP وردپرس، مشتریان می‌توانند سایت‌ها را جستجو کنند، بر اساس وضعیت راه‌اندازی فیلتر کنند، و فرآیند راه‌اندازی را آغاز یا از سر بگیرند.

ستون جدید “وضعیت راه اندازی” در پانل سایت های شبکه

هر سایت شبکه جداگانه در یک چند سایت وردپرس اکنون وضعیت راه اندازی خاص خود را خواهد داشت، نه یک وضعیت راه اندازی واحد برای کل محیط. این به مشتریان اجازه می دهد تا با فیلترهایی که بینش و دید را افزایش می دهد، سایت های شبکه خود را مدیریت و پیگیری کنند.

پیش از این، سایت های شبکه می توانستند از پانل دامنه ها راه اندازی شوند. برای ارائه یک تجربه راه اندازی یکپارچه، ما قابلیت راه اندازی را به پانل سایت های شبکه منتقل کرده ایم. اینجاست که مشتریان اکنون این توانایی را دارند:

 • راه اندازی سایت های شبکه زیر شاخه
 • راه اندازی را که در حال انجام بود از سر بگیرید
 • در صورت نیاز به مرحله قبلی برگردید
 • وضعیت گواهی DNS و TLS را در جادوگر بررسی کنید
 • یک سایت را به عنوان راه اندازی علامت گذاری کنید
 • سایت هایی که قبلا راه اندازی شده اند را به روز کنید
منوی جدید راه‌اندازی در جادوگر راه‌اندازی سایت شبکه. مثال می‌خواند "mytestmultisite.go-vip.net/subdirectory-subsite-four را راه اندازی کنید"
زیر شاخه در جادوگر راه اندازی سایت شبکه راه اندازی می شود

برای ساده‌سازی تجربه راه‌اندازی، پیشرفت‌های اضافی اضافه کرده‌ایم:

 • یک مرحله DNS به روز شده که شامل بررسی های قبل از پرواز می شود تا اطمینان حاصل شود که رکورد DNS برای یک دامنه قابل دسترسی است و به VIP وردپرس اشاره می کند.
 • یک مرحله گواهینامه TLS جدید که بررسی‌های پیش از پرواز مخصوص گواهی را به همراه گزینه‌ای برای ارائه گواهی Let’s Encrypt نشان می‌دهد.
 • ادغام خودکار با سرویس های کلیدی، مانند Jetpack، برای شروع فهرست بندی مجدد محتوای جستجو پس از تغییر نام دامنه.

این افزوده‌ها به مشتریان انعطاف‌پذیری و کنترل بیشتری را بر روی پلتفرم ما ارائه می‌دهند و تضمین می‌کنند که ساختار چند سایتی وردپرس VIP بهترین مکان برای میزبانی یک محیط سایت شبکه است.

با ابزار راه اندازی سایت های شبکه ما درباره راه اندازی سایت ها بیشتر بیاموزید.

دانلود نسخه پشتیبان از پایگاه داده زیر سایت فردی

با در نظر گرفتن انعطاف‌پذیری و کنترل بیشتر، ما همچنین مشتاقیم راه‌های جدیدی را برای پیکربندی دانلود داده‌ها از داشبورد VIP وردپرس برای برنامه‌های چند سایتی وردپرس اعلام کنیم. اینها به گردش کار مشتری در توسعه محلی و تجزیه و تحلیل داده ها کمک می کند.

علاوه بر کنترل‌های صادرات پایگاه داده موجود، مشتریان چند سایتی وردپرس اکنون می‌توانند دانلود را به گونه‌ای پیکربندی کنند که جداول یک سایت شبکه خاص را شامل شود.

این اجازه می دهد تا داده ها از یک سایت واحد برای فیلتر کردن، تجزیه و تحلیل، آزمایش و فرآیندهای راه اندازی آسان تر برای همه چیز از توسعه محلی گرفته تا تجزیه و تحلیل داده ها جدا شوند.

را "پیکربندی دانلود" معین، گزینه هایی را برای پیکربندی سایت شبکه نشان می دهد
مودال “پیکربندی دانلود”.

درباره دانلود نسخه پشتیبان بیشتر بدانید.

جداول خاص را از پشتیبان گیری پایگاه داده دانلود کنید

مشتریان اکنون می توانند جداول خاصی را برای دانلود انتخاب کنند—این هم برای سایت تک وردپرس و هم برای چند سایت در وردپرس VIP کار می کند.

این ویژگی در زمان مشتریان صرفه جویی می کند و سطح بالاتری از کنترل و ویژگی را روی داده ها برای استفاده هدفمندتر مانند تجزیه و تحلیل، آزمایش و راه اندازی ارائه می دهد.

نسخه پشتیبان خود را با جداول خاص پیکربندی کنید
نسخه پشتیبان خود را با جداول خاص و نام جداول مورد نیاز پیکربندی کنید
پشتیبان‌گیری از پایگاه داده را برای چند سایت وردپرس در وردپرس VIP پیکربندی کنید

درباره بارگیری جداول خاص از پشتیبان‌گیری از پایگاه داده بیشتر بیاموزید.

برای شروع کار با چند سایت وردپرس هیجان زده هستید؟ آیا ایده ای دارید که چگونه VIP وردپرس می تواند به بهبود تجربه شما کمک کند؟ در تماس باشید!سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *