داشبورد وضعیت جستجوی Google برای به دست آوردن تاریخچه به روز رسانی رتبه بندی, محتوا مارکتینگ


گوگل در حال اضافه کردن یک بخش جدید “رتبه بندی” به آن است داشبورد وضعیت جستجوی Google دسامبر گذشته راه اندازی شد. بخش رتبه‌بندی جدید شامل به‌روزرسانی‌های الگوریتم Google فعال و تاریخی خواهد بود، به طوری که می‌توانید ببینید چه چیزی با جستجوی Google مربوط به رتبه‌بندی تغییر کرده است، نه فقط خزیدن، فهرست‌سازی یا ارائه.

داشبورد جدید. در اینجا ظاهر داشبورد جدید چگونه است، گوگل بخش “رتبه بندی” را اضافه کرده است:

Google Search Status Dashboard New 800x439.png, محتوا مارکتینگ

این چیزی است که قبلاً با خزیدن، نمایه سازی و ارائه به نظر می رسید:

Google Search Status Dashboard Old 800x390.png, محتوا مارکتینگ

به روز رسانی الگوریتم گوگل به زودی بخش رتبه بندی جدید را اضافه می کند که “به روز رسانی اصلی فعال مارس 2023، به علاوه تاریخچه تا سال 2020 را نشان می دهد.” گفت در توییتر. این هنوز تکمیل نشده است، زیرا به‌روزرسانی اصلی مارس 2023 را هنوز لیست نمی‌کنید، اما به زودی این کار انجام خواهد شد.

چرا ما اهمیت می دهیم. این روش دیگری برای مشاهده تغییرات رتبه بندی توسط گوگل است. این علاوه بر جریان است صفحه به‌روزرسانی‌های جستجوی Google و البته گزارش ما در اینجا.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

BarrySchwartz Lg, محتوا مارکتینگ

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *