گوگل در حال اضافه کردن یک بخش جدید “رتبه بندی” به آن است داشبورد وضعیت جستجوی Google دسامبر گذشته راه اندازی شد. بخش رتبه‌بندی جدید شامل به‌روزرسانی‌های الگوریتم Google فعال و تاریخی خواهد بود، به طوری که می‌توانید ببینید چه چیزی با جستجوی Google مربوط به رتبه‌بندی تغییر کرده است، نه فقط خزیدن، فهرست‌سازی یا ارائه.

داشبورد جدید. در اینجا ظاهر داشبورد جدید چگونه است، گوگل بخش “رتبه بندی” را اضافه کرده است:

داشبورد وضعیت جستجوی Google جدید 800x439

این چیزی است که قبلاً با خزیدن، نمایه سازی و ارائه به نظر می رسید:

داشبورد وضعیت جستجوی Google قدیمی 800x390

به روز رسانی الگوریتم گوگل به زودی بخش رتبه بندی جدید را اضافه می کند که “به روز رسانی اصلی فعال مارس 2023، به علاوه تاریخچه تا سال 2020 را نشان می دهد.” گفت در توییتر. این هنوز تکمیل نشده است، زیرا به‌روزرسانی اصلی مارس 2023 را هنوز لیست نمی‌کنید، اما به زودی این کار انجام خواهد شد.

چرا ما اهمیت می دهیم. این روش دیگری برای مشاهده تغییرات رتبه بندی توسط گوگل است. این علاوه بر جریان است صفحه به‌روزرسانی‌های جستجوی Google و البته گزارش ما در اینجا.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *