fizkes/Shutterstock.com

وقتی نوبت به استراحت خوب شبانه می رسد، ممکن است فکر کرده باشید که آیا موقعیت خواب شما اهمیت دارد یا خیر. هشدار اسپویلر: مهم است مقدار زیادی. اما برای افرادی که به پهلو می‌خوابند، تفاوتی بین خوابیدن به پهلوی چپ یا راست وجود دارد؟

خوابیدن به پهلوی چپ ممکن است مزایای بیشتری نسبت به خوابیدن در سمت راست دارند، اما تحقیقات 100% قطعی نیست و فضای زیادی برای انعطاف باقی می گذارد.

در حالی که خوابیدن به پشت برای نگه داشتن تاج برای بهترین وضعیت خواب استفاده می شد، متخصصان در حال یافتن مزایای زیادی برای خوابیدن به پهلو هستند. خوابیدن به پهلو نه تنها به کاهش خروپف کمک می کند، بلکه می تواند برای افرادی که از دردهای مزمن مفاصل و بدن رنج می برند راحت تر و راحت تر باشد.

در نهایت، بهترین وضعیت خواب به ترجیحات و نیازهای شخصی خلاصه می شود. برخی از افراد راحت و راحت می‌خوابند و بهتر به پهلوی چپ خود می‌خوابند، در حالی که برخی دیگر به پهلوی راست خود سوگند یاد می‌کنند… و برخی دیگر می‌گویند خوابیدن به جلو یا عقب بهتر است.

نکته کلیدی این است که به بدن خود گوش دهید و موقعیتی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد استراحت کنید و به خواب راحت و باکیفیت بروید. همچنین مهم است که روی یک تشک و بالش خوب سرمایه گذاری کنید که به طور کامل از بدن شما در موقعیت استراحت ترجیحی شما حمایت کند.

در حال حاضر، هیچ پاسخ یکسانی برای وضعیت خواب کامل وجود ندارد. همه آنها جوانب مثبت و منفی دارند و برای افراد مختلف مناسب تر هستند. آزمایش کنید تا ببینید چه وضعیتی شما را راحت‌تر می‌کند و بهترین استراحت را به شما می‌دهد.

سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *