سرویس‌های توییتر در حال حاضر به‌طور کامل کار نمی‌کنند، مشکل از ساعت 11:50 صبح به وقت شرقی در 6 مارس 2023 شروع شد. این مشکلات شامل کلیک کردن روی پیوندهای توییت‌ها، بارگیری تصاویر، ورود به برخی از سرویس‌های توییتر مانند TweetDeck است.

لینک ها خراب شده وقتی روی پیوندی از توییت منتشر شده کلیک می‌کنید، به صفحه پیام خطایی هدایت می‌شوید که می‌خواند:

{"errors":[{"message":"Your current API plan does not include access to this endpoint, please see https://developer.twitter.com/en/docs/twitter-api for more information","code":467}]}

من متوجه شدم که این کمی بعد از ساعت 11:50 پایین می آید و در مورد آن در توییتر پست کردم، کجا دیگر؟

توییت 800x359

من نمی توانم توییت را در حال حاضر در اینجا جاسازی کنم، بنابراین این یک اسکرین شات است این توییت.

نه فقط لینک ها این فقط پیوندها نیستند که کار نمی کنند، بلکه تصاویر، ورود به برخی از سرویس ها، استفاده از Twitter API و سایر ویژگی ها ممکن است نیاز به استفاده از Twitter API داشته باشند.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر در حال حاضر محتوا یا خدماتی را در توییتر تبلیغ می‌کنید، ممکن است بخواهید این تلاش‌ها را تا زمانی که کاربران بتوانند روی آن پیوندها کلیک کرده و به طور کامل به توییت‌های شما دسترسی داشته باشند، به تاخیر بیاندازید.

با ما همراه باشید زیرا گمان می‌کنم توییتر روی این موضوع کار می‌کند، زیرا مواردی وجود دارد بسیاری از گزارش ها در مورد موضوع رعایت کرد و در حال رشد بود.

توییتر روی اصلاح کار می کند. توییتر ارسال شدهو گفت: «برخی از بخش‌های توییتر ممکن است در حال حاضر آنطور که انتظار می‌رود کار نکنند. ما یک تغییر داخلی ایجاد کردیم که پیامدهای ناخواسته ای داشت. ما در حال حاضر روی این موضوع کار می‌کنیم و در صورت رفع مشکل، به‌روزرسانی را به اشتراک خواهیم گذاشت.»

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *