sunset liveمقاله توسط سایت محتوا مارکتینگ

حتی چیزهای بزرگ هم گاهی به پایان می رسند و آن زمان رسما برای Live فرا رسیده است. اگر شما یکی از مشتریان ما هستید که از Live استفاده می‌کنید، ممکن است بدانید که ما از قبل شروع کرده‌ایم به تماس با شما برای اطمینان از انتقال روان. اگر اینطور نیستید، این مقاله کمی زمینه بیشتری را ارائه می دهد و اگر در مورد این اعلامیه شک دارید، دریغ نکنید که با ما تماس بگیرید یا با مدیر موفقیت مشتری خود صحبت کنید.

برای کسانی که با این محصول آشنایی ندارند، Live به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی زنده با تمرکز بر شرکت های خبری/رسانه ای در نتیجه خرید ScribbleLive در سال 2019 شروع به کار کرد.

محتوای Rock لیزری بر کمک به برندها برای برتری در بازاریابی محتوا متمرکز است و از آنجایی که Live دارای DNA متمرکز بر رسانه است، تفاوت زیادی با ICP هدف ما دارد – آژانس‌ها، مشاغل و شرکت‌هایی که به دنبال بهترین منابع برای برآورده کردن نیازهای بازاریابی در حال تحول خود هستند. .

به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم که به صورت زنده غروب آفتاب را شروع کنیم. اما این دقیقاً برای مشتریان محتوا مارکتینگ که از آن استفاده می کنند و هر روز به آن تکیه می کنند چه معنایی دارد؟ ما شما را می شنویم، و ما اینجا هستیم تا به این سوالات پاسخ دهیم.

جدول زمانی غروب برای محتوای زنده با راک چیست؟

کاربران کنونی باید بدانند که Live تا دسامبر 2023 در دسترس خواهد بود، بنابراین زمان زیادی برای کار بر روی انتقال و ایجاد آن تا حد امکان برای مشتریانمان راحت است. همه قراردادهای موجود رعایت خواهند شد و ما اکنون آن را اعلام می کنیم تا تصمیم گیری آگاهانه در مورد مراحل بعدی را برای همه مشتریان آسانتر کنیم که توسط تیم ما پشتیبانی می شود.

با این حال، مانند هر تغییر محصول، هر چه زودتر برنامه ریزی و همکاری با یکدیگر را برای ساختن طرح انتقال خود شروع کنیم، بهتر است. از زمانی که برنامه ریزی برای غروب خورشید را شروع کردیم، به دنبال راه حلی بودیم که بهتر با نیازهای مشتریانمان مطابقت داشته باشد.

ماه‌ها تلاش کردیم تا این انتقال را آسان‌تر کنیم و اگر راه‌حل عالی پیدا نمی‌کردیم، این تصمیم را نمی‌گرفتیم. پس از بررسی چندین گزینه، با شرکتی همکاری کردیم که گزینه عالی را ارائه می دهد که نیازهای شما را به همان اندازه (اگر نه بهتر از) Live برآورده می کند. پس اجازه دهید تا شما را به صورت رسمی معرفی کنیم شن.

ماسه چیست؟

یکی از دلایلی که باعث شد غروب Live بیشتر از حد انتظار طول بکشد، نیاز به یافتن یک مسیر انتقال محکم برای مشتریانمان بود و زمانی که Arena را پیدا کردیم، می‌دانستیم که یک مسابقه عالی است. ما در واقع با آنها ملاقات کردیم، زیرا برخی از مشتریان ما در مورد محصول آنها بسیار مشتاق بودند و ما چندین مورد موفقیت آمیز مهاجرت Live به Arena را داشتیم.

Arena یک پلت فرم ارتباط محور است که راه حلی مشابه Live را ارائه می دهد، اما با ویژگی های حتی خنک تر. این به برندها و سازمان‌های رسانه‌ای امکان می‌دهد تا جوامع زنده محتوا محور با هر نوع و اندازه ایجاد کنند و فرصتی برای ارتباط با یکدیگر ایجاد کنند.

همچنین با مأموریت محتوا مارکتینگ برای ارائه بهترین تجربه ممکن برای مشتریان خود بسیار مطابقت دارد. در اینجا نگاهی دقیق تر به این است که چرا ما در مورد Arena بسیار هیجان زده هستیم و امیدواریم که مشتریان ما نیز همینطور باشند.

  • Arena ایجاد تجربه‌های جذاب و جذاب وبلاگ زنده است که از SEO قوی پشتیبانی می‌کند و تعامل را از طریق سقف افزایش می‌دهد.
  • Arena از چت های زنده پشتیبانی می کند که برای افزایش نرخ تبدیل شما در پلتفرم مورد نظر شما طراحی شده اند.
  • کاربران Arena از دسترسی به فرصت‌هایی برای تعمیق و افزایش تعامل با ویژگی‌های مفیدی مانند نظرسنجی، پرسش و پاسخ، واکنش‌ها، نظرات و موارد دیگر لذت می‌برند – درست مانند رسانه‌های اجتماعی.
  • Arena وظیفه جمع‌آوری، سازماندهی و بکارگیری داده‌های با ارزش شخص اول را ساده می‌کند – یک الزام مطلق در چشم‌انداز دیجیتال امروزی.
  • Arena یک راه حل بدون کد است، بنابراین بسیار کاربرپسند است و گزینه ای است که هر کسی می تواند به راحتی، سریع و شهودی با آن شروع کند.
  • Arena به طور یکپارچه با بسیاری از گزینه های کسب درآمد مورد علاقه شما – مانند AdSense، AppNexus، و DoubleClick – یکپارچه می شود.
  • رابط پشتیبانی مشتری Arena بی نظیر است و راه های متعددی را برای برقراری ارتباط در هر زمان که به کمک نیاز دارید ارائه می دهد.

به عبارت دیگر، Arena یک راه حل بسیار پیشرفته تر و پیچیده تر از Live است. ما به جای رقابت، شراکت را انتخاب کردیم! ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا شما با آن آشنا شوید و شروع به ادغام آن در برنامه های ارتباطی خود برای شرکت خود کنید.

برای اطمینان از انتقال هموار برای مشتریان چه می کنیم؟

بله، ما در حال غروب آفتاب هستیم. اما ما همچنین می‌دانیم که انتقال کامل از محصولی که دوست دارید، به آن اعتماد دارید و زمانی که کسب‌وکارتان را توسعه داده‌اید و به آن عادت کرده‌اید، به زمان و برنامه‌ریزی نیاز دارد.

ما به همه قراردادها احترام می گذاریم و در مورد تمدیدها انعطاف پذیر خواهیم بود، بنابراین مشتریان می توانند زمان مناسبی برای کار روی یکپارچه سازی های جدید و برنامه ریزی برای انتقال تا دسامبر 2023 داشته باشند. اگر مشتریان به زمان بیشتری نیاز داشته باشند، ما آماده بحث هستیم تا از انتقال واقعاً آرام اطمینان حاصل کنیم. .

ما فقط مشتریان را به عنوان یک راه حل به Arena ارجاع می دهیم. اما همیشه انتخاب مشتریان این است که بهترین مسیری را که برای کسب و کارشان باور دارند دنبال کنند. و ما اینجا خواهیم بود تا به هر طریق ممکن کمک کنیم.

مدیریت موفقیت مشتریان ما مستقیماً با همه مشتریان فعال و سابق تماس می‌گیرد تا درباره غروب آفتاب Live توضیح دهند و بهترین گزینه‌های تمدید را برای برندشان تعریف کنند تا بتوانند انتقال آرامی داشته باشند، صرف نظر از اینکه Arena یا گزینه‌های دیگر را انتخاب کنند.

ما در حال حاضر در حال معرفی Arena به مشتریان هستیم و در صورت تمایل، آنها را مستقیماً با فروشنده برای شفاف سازی و مذاکره بیشتر در ارتباط می کنیم. اما ما همیشه اطمینان می‌دهیم که این مشتری است که بهترین مسیری را که می‌خواهد برای کسب‌وکار خود طی کند، انتخاب کند.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *