گوگل تغییرات زیادی را در جستجوی گوگل، لنز گوگل، گوگل مپ و ترنسلیت گوگل اعلام کرده است. این از پخش زنده از پاریس امروز صبح، که ما فکر می‌کردیم در ابتدا مربوط به تلاش‌های هوش مصنوعی گوگل در جستجو است، اما به سرعت در روز دوشنبه به‌عنوان Google Bard اعلام شد.

پس چه چیزی جدید است؟ گوگل مقداری هزینه کرد تا بارد را دوباره به نمایش بگذارد، ما در اینجا به جزئیات آن را توضیح دادیم.

چندجستجوی / به روز رسانی لنز

گوگل چند به روز رسانی و اطلاعات جدید را در سراسر جستجوی چندگانه، اندروید و گوگل لنز مخصوص جستجوی گوگل اعلام کرد.

جستجوی چندگانه گوگل چیست؟ جستجوی چندگانه Google به شما امکان می‌دهد از دوربین تلفن خود برای جستجوی تصویری که توسط Google Lens پشتیبانی می‌شود، استفاده کنید و سپس یک عبارت متنی اضافی را در بالای جستجوی تصویر اضافه کنید. سپس گوگل هم از تصویر و هم از عبارت متنی برای نمایش نتایج جستجوی بصری استفاده می کند.

چند جستجوی نزدیک من چیست؟ جنبه نزدیک به من به شما امکان می دهد با جستجوی محصولات یا هر چیزی از طریق دوربین خود و همچنین برای یافتن نتایج محلی، روی آن درخواست های تصویر و متن بزرگنمایی کنید. بنابراین اگر می خواهید رستورانی پیدا کنید که غذای خاصی داشته باشد، می توانید این کار را انجام دهید.

 • Multisearch به زودی به وب می آید. گوگل گفت در چند ماه آینده، ما باید این گزینه را در دستگاه های تلفن همراه در وب مشاهده کنیم.
 • جستجوی چندگانه به صورت جهانی در تلفن همراه، به همه زبان‌ها و کشورهایی که لنز در دسترس است، در دسترس است.
 • جستجوی چندگانه در نزدیکی من در چند ماه آینده به تصاویر روی وب در سراسر جهان در تلفن همراه گسترش می یابد.

لنز گوگل – 10 میلیارد. Google Lens به شما امکان می دهد عکس بگیرید و Google می تواند در مورد آن عکس به شما اطلاعات بیشتری بدهد. به گفته گوگل، اکنون بیش از 10 میلیارد بار در ماه از لنز گوگل استفاده می شود. من حدس می‌زنم اضافه کردن Google Lens به صفحه اصلی Google استفاده را تشویق می‌کند.

به روز رسانی نقشه های گوگل

Google در ماه‌های آینده ویژگی‌های جدیدی را برای Google Maps برای خودروهای برقی، مسیرهای قابل مشاهده، نماهای غوطه‌ورکننده و نماهای زنده داخل ساختمان ارائه می‌کند.

 • جهت های قابل مشاهده با مشاهده نمای کلی مسیر یا صفحه قفل، این شامل اطلاعاتی مانند زمان تخمینی رسیدن و جزئیات نوبت بعدی شما بدون نیاز به رفتن به برنامه Google است. گوگل اعلام کرد که این مورد در ماه های آینده برای دستگاه های اندروید و iOS ارائه می شود.
 • نمای فراگیر در شهرهای بیشتری مانند لندن، لس آنجلس، نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو امروز و سپس فلورانس، ونیز، آمستردام و دوبلین در ماه های آینده راه اندازی می شود.
 • جستجو با نمای زنده در ماه های آینده به بارسلونا، مادرید و دوبلین می آید.
 • نمای زنده داخلی طی ماه‌های آینده به بیش از 1000 فرودگاه، ایستگاه قطار و مرکز خرید در شهرها می‌آید، از جمله در لندن، پاریس، برلین، مادرید، بارسلون، پراگ، فرانکفورت، توکیو، سیدنی، ملبورن، سائوپائولو، سنگاپور و تایپه.
 • نقشه های EV ویژگی‌هایی در ماه‌های آینده ارائه می‌شوند، مانند فیلتر جدیدی برای یافتن شارژرهای سریع که بیش از 150 کیلووات شارژ می‌کنند، به شما نشان می‌دهد که آیا مکان‌ها شارژرهای برقی الکتریکی دارند یا نه، و مهم‌تر از همه، Google به شما اجازه می‌دهد در طول مسیر برای شارژ خودروی الکتریکی خود توقف‌هایی اضافه کنید. .

به‌روزرسانی‌های Google Translate

Google در حال ارائه ویژگی های جدید Google Translate از جمله طراحی جدید، بهبودهای AR و گزینه های ترجمه متنی است.

 • طراحی جدید برای برنامه Google Translate برای اندروید به زودی ارائه می‌شود که صفحه‌نمایش قابل مشاهده، ویژگی‌های در دسترس‌تر و حرکات حرکتی جدید را برای مانور ترجمه‌های مکرر و اخیر شما به ارمغان می‌آورد.
 • ترجمه و واقعیت افزوده با ترجمه یکپارچه تر، که در اینجا به آن پرداختیم، اکنون در سطح جهانی شروع به انتشار کرده است.
 • به گفته گوگل، گزینه‌های ترجمه متنی به Google Translate می‌آیند که ترجمه‌های غنی‌تر و متنی‌تری را برای تک‌کلمات، عبارات کوتاه و عبارات با معانی متعدد ارائه می‌دهد. این باید به جستجوگران کمک کند تا بهترین ترجمه را بر اساس زمینه درک و پیدا کنند. این در هفته‌های آینده به زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ژاپنی و اسپانیایی منتشر خواهد شد و در چند ماه آینده به زبان‌های بیشتری نیز گسترش خواهد یافت.

تماشاش کن

می توانید این رویداد را در ویدیوی تعبیه شده زیر مشاهده کنید:محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *