مایکروسافت در حال آزمایش یک تنظیم جدید برای “تن” در تجربه جدید جستجو و چت هوش مصنوعی Bing است. می‌توانید لحن را به گونه‌ای تنظیم کنید که خلاق، متعادل یا دقیق باشد تا نوع پاسخ‌هایی را که از گپ هوش مصنوعی بینگ دریافت می‌کنید، تنظیم کنید.

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات ارسال شده توسط مایک دیویدسون، معاون شرکت، طراحی و تحقیقات مایکروسافت، در توییتر:

زنگ‌های پاسخ گپ Bing Ai 1677418652 800x500

چکار میکند. مایک دیویدسون گفت: «برخی از کاربران می‌توانند سبکی دقیق‌تر، متعادل‌تر یا خلاقانه‌تر انتخاب کنند.» من شخصاً هنوز این ویژگی را نمی‌بینم، بنابراین واقعاً نمی‌توانم آن را آزمایش کنم، اما مایکروسافت آن را برای زیرمجموعه‌ای از کسانی که برای آزمایش ویژگی Bing Chat AI دعوت شده‌اند آزمایش می‌کند.

با توجه به توضیحات، بینگ یا با پاسخی دقیق تر و شاید از نظر واقعی دقیق تر یا پاسخ متعادلی که جنبه های مختلف بحث را نشان می دهد، پاسخ خواهد داد، یا خلاقانه، شاید پاسخی که کمی بیشتر وجود دارد.

تغییرات بیشتر در چت هوش مصنوعی Bing. علاوه بر آزمایش بالا برای تنظیم لحن، I متوجه شد سایر به‌روزرسانی‌های چت Bing AI در این آخر هفته.

  • محدودیت روزانه جدید 100 درخواست در روز
  • عبارت‌های جستجو شامل محدودیت نمی‌شود
  • محدودیت های نوار کناری Edge یک عدد ثابت هستند
  • یک سیستم برچسب گذاری جدید برای کمک به بینگ در رفع ابهام بخشی از پرس و جو
  • لحن صدا تغییر می کند
  • رفع برخی محدودیت ها
  • و دعوت از کاربران بیشتر برای آزمایش چت جدید Bing AI

چرا ما اهمیت می دهیم. دنبال کردن همه این تغییرات سریع مایکروسافت در چت هوش مصنوعی بینگ جدیدش بسیار جذاب است. توجه به کارهایی که مایکروسافت برای بهبود کیفیت نتایج انجام می‌دهد، نحوه پاسخگویی به انتقادات و موارد دیگر چیزی است که نه تنها سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز است، بلکه می‌تواند به ما در مورد چگونگی استفاده از این ویژگی‌ها بیاموزد. برای جذب ترافیک بیشتر به سایت های ما.

محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *