مایکروسافت به تازگی فروشگاه تبلیغاتی را برای تبلیغ برنامه های دسکتاپ در دستگاه های ویندوز 10 و 11 روی دسکتاپ معرفی کرده است. وقتی تبلیغ را در پلتفرم تبلیغاتی مایکروسافت ایجاد می‌کنید، می‌توانید آن را در فروشگاه مایکروسافت مشاهده کنید و به مشتریان خود اجازه می‌دهد کلیک کنند، دانلود کنند و سپس شروع به استفاده از برنامه شما کنند.

فروشگاه مایکروسافت در حال فعالیت است. فروشگاه مایکروسافت، برای آن دسته از کاربران اپل، جایی است که کاربران رایانه شخصی برای یادگیری در مورد بازی ها، برنامه ها و نرم افزارهای جدید مایکروسافت می روند. تبلیغات فروشگاه جدید مایکروسافت تمام ترافیک دسکتاپ را شامل می شود، با کاربران ماموریت محور که قصد بالایی برای دانلود یک برنامه دسکتاپ دارند.

به جای اینکه مخاطبان هدف خود را محدود کنید و تنها با استفاده از تبلیغات فروشگاهی مایکروسافت برای دانلود برنامه ها از طریق موبایل تشویق کنید، اکنون فکر خود را گسترش داده و شبکه گسترده تری ایجاد می کنید.

به عنوان یکی از اولین کسانی که این استراتژی را اجرا کرد، چشم انداز تبلیغات مایکروسافت این است که تبلیغات فروشگاهی مایکروسافت به تبلیغ‌کنندگان برای انجام کارهای بیشتر، تقویت جذب برنامه و استراتژی تعامل در سراسر صفحه‌ها، فراتر از برنامه‌های تلفن همراه، قدرت دهد.

شروع کار با تبلیغات فروشگاه مایکروسافت. تبلیغات فروشگاه مایکروسافت برای تبلیغ برنامه های ساخته شده برای ویندوز است. برای شروع ایجاد تبلیغات فروشگاهی، مایکروسافت راهنمایی های زیر را ارائه می دهد.

عمیق تر حفاری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات فروشگاه جدید مایکروسافت، به ادامه مطلب مراجعه کنید اعلامیه.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر یک توسعه‌دهنده ویندوز هستید یا کمپین‌هایی را برای یکی از آنها اجرا می‌کنید، باید گزینه‌های تبلیغات فروشگاه جدید را بررسی کنید تا دسترسی خود را افزایش دهید و از مخاطبان مایکروسافت استفاده کنید. راه اندازی آنها آسان است، به بودجه زیادی نیاز ندارند و قابلیت کشف را بهبود می بخشند.


جدید در زمین موتورهای جستجو

تولید محتوا توسط محتوا مارکتینگ

نیکول فارلی

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پادکست ها، سفر و تنقلات دارد.محتوا مارکتینگ

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *