مایکروسافت همچنان به سرعت در حال ارتقاء بینگ چت است و تقریباً هر هفته ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدیدی ارائه می‌شود. آخرین دور تغییرات شامل یک ویجت جدید برای iPhone و iPad است.

برنامه اندروید بینگ در حال حاضر دارای یک ویجت صفحه اصلی اختیاری برای دسترسی سریع به چت بینگ است و اکنون همین ویژگی در برنامه iOS نیز آمده است. ویجت در دو نسخه موجود است – یک نوار جستجوی ساده با پس‌زمینه، و یک نوار جستجوی دقیق‌تر با دکمه‌های اختصاصی برای چت و جستجوی صوتی وجود دارد. با این افزوده، بینگ چت و قابلیت های هوش مصنوعی آن اکنون با یک ضربه از صفحه اصلی آیفون شما فاصله دارند.

هرچند این تنها پیشرفت نیست. پشتیبانی صوتی، که در آخرین به‌روزرسانی بسیار گسترش یافته بود، اکنون با پشتیبانی از بسیاری از زبان‌های دیگر، حتی بیشتر نیز گسترش یافته است. در مجموع، ما از 38 زبان دیگر، از جمله زبان‌های محبوب مانند اسپانیایی، ایتالیایی، هندی و کره‌ای پشتیبانی می‌کنیم.

ویجت بینگ چت در آیفون
مایکروسافت

برای استفاده از این تغییرات، حتما برنامه خود را به روز کنید. و مراقب به‌روزرسانی‌های آینده نیز باشید، زیرا به نظر نمی‌رسد مایکروسافت به این زودی‌ها با آنها متوقف شود.

منبع: مایکروسافت


سایت محتوا مارکتینگ

برای دیدن مطالب آموزشی بیشتر در زمینه سخت افزار و نرم افزار اینجا کلیک کنید!

توسط psychen

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *